Андрей Г.

FreelancersАндрей Гук

Ukraine Ukraine
2 hours 16 minutes ago
added 3 proposals
Available for hire Available for hire
registered for 4 years

Specialization

Apps for Android
328 place out of 944
Testing and QA
424 place out of 1317
Position in global rating 57
  36530 place out of 220675

CV

Освіта: Вінницький національний технічний університет, факультет радіо-електроніки, конструктор та технолог РЕА.


За останній реалізовував наступні проекти:


  1. Система обробки текстової інформації, тобто синтаксичний та лінгвістичний аналіз, на базі наданих замовником правил. Проект вимагав максимально оптимізованих рішень, через високу циклічну вкладеність. За бажанням замовника був реалізований на Java та C#. Наприклад, за декілька ітерацій, вдалось зменшити час аналізу тестового тексту “JANE EYRE” by Charlotte Bronte з 240 секунд, до 18 секунд. Завершений.

  2. Публічне API бази даних, тобто отримання REST запиту від мобільного додатку, аналіз валідності запиту, пошук по MySQL за необхідними критеріями та повернення їх у JSON-об’єкту, чи запис в базу з поверненням JSON-об’єкту діагностики успішності. Реалізований на PHP. Завершений.

  3. Кредитний калькулятор для сайту. Фронтенд на JS приймав дані для розрахунку, та відправляв простий GET запит на серверну PHP частину. Серверна частина, перевіряла валідність, робила розрахунок, фіксувала в MySQL інформацію що до розрахунку, та повертала необхідні дані в форму відображення. Завершений.

  4. Комплекс з фронтенду на Андроїд, бекенду на NODE.JS з інтеграцією усього в FIREBASE. Система приймає дані як від WEB-частини, так і Андроїду. Після обробки формує необхідні записи в FIREBASE, які в свою чергу відображаються на додатку Андроїд. В розробці, основний функціонал реалізовано.

  5. QA web-проектів компанії, що займається e-commerce та affiliate network. Smoke testing, регрес, функціональне, деструктивне. Інтеграційне тестування партнерів, та інше. 

  6. Android додаток, месенджер з відкритим кодом, базований на FIREBASE з використанням місця знаходження. Виготовлений для портфоліо, проте функціональний.


Орієнтуюсь на цікаву віддалену роботу, що надасть можливість зростати професійно. Відкритий для нових технологій, самостійно знаходжу необхідні рішення в т.ч. через аналіз  github чи stackoverflow. Ніколи не обмежуюсь в реалізаціях напрацьованими власними шаблонами, досліджую інші можливості вирішення. В командах працював неодноразово, як правило через Trello, Jira, необгрунтованих зривів термінів не було.


Приклад роботи (№6) на GooglePlay він же на Github.

Skills

Activity

  Recent proposals 10
Андроид
Тестировщик игры
Длительное тестирование криптобиржи
Тестировщик
Специалист по тестированию на долгосрочной основе
Разработка приложения под android для обмена данными...
Тестирование Android приложения
Написать несложное приложение под Android
API для маленького Android-приложения
Android Developer

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link