Андрей Г.

FreelancersАндрей Гук

Ukraine Ukraine
3 months 16 days ago
added 1 proposal
Available for hire Available for hire
registered for 4 years

Specialization

Apps for Android
586 place out of 1092
Testing and QA
743 place out of 1500
Position in global rating 5
  68146 place out of 257285

CV

Освіта: Вінницький національний технічний університет, факультет радіо-електроніки, конструктор та технолог РЕА.


За останній реалізовував наступні проекти:


  1. Система обробки текстової інформації, тобто синтаксичний та лінгвістичний аналіз, на базі наданих замовником правил. Проект вимагав максимально оптимізованих рішень, через високу циклічну вкладеність. За бажанням замовника був реалізований на Java та C#. Наприклад, за декілька ітерацій, вдалось зменшити час аналізу тестового тексту “JANE EYRE” by Charlotte Bronte з 240 секунд, до 18 секунд. Завершений.

  2. Публічне API бази даних, тобто отримання REST запиту від мобільного додатку, аналіз валідності запиту, пошук по MySQL за необхідними критеріями та повернення їх у JSON-об’єкту, чи запис в базу з поверненням JSON-об’єкту діагностики успішності. Реалізований на PHP. Завершений.

  3. Кредитний калькулятор для сайту. Фронтенд на JS приймав дані для розрахунку, та відправляв простий GET запит на серверну PHP частину. Серверна частина, перевіряла валідність, робила розрахунок, фіксувала в MySQL інформацію що до розрахунку, та повертала необхідні дані в форму відображення. Завершений.

  4. Комплекс з фронтенду на Андроїд, бекенду на NODE.JS з інтеграцією усього в FIREBASE. Система приймає дані як від WEB-частини, так і Андроїду. Після обробки формує необхідні записи в FIREBASE, які в свою чергу відображаються на додатку Андроїд. В розробці, основний функціонал реалізовано.

  5. QA web-проектів компанії, що займається e-commerce та affiliate network. Smoke testing, регрес, функціональне, деструктивне. Інтеграційне тестування партнерів, та інше. 

  6. Android додаток, месенджер з відкритим кодом, базований на FIREBASE з використанням місця знаходження. Виготовлений для портфоліо, проте функціональний.


Орієнтуюсь на цікаву віддалену роботу, що надасть можливість зростати професійно. Відкритий для нових технологій, самостійно знаходжу необхідні рішення в т.ч. через аналіз  github чи stackoverflow. Ніколи не обмежуюсь в реалізаціях напрацьованими власними шаблонами, досліджую інші можливості вирішення. В командах працював неодноразово, як правило через Trello, Jira, необгрунтованих зривів термінів не було.


Приклад роботи (№6) на GooglePlay він же на Github.

Skills

Activity

  Recent proposals 10
Андроид приложение товары
Разработка приложения Карта лояльности Андроид
Приложение для Android и iOS
Дизайнеры, верстальщики для постоянного сотрудничества
Андроид
Тестировщик игры
Длительное тестирование криптобиржи
Тестировщик
Специалист по тестированию на долгосрочной основе
Разработка приложения под android для обмена данными...

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link