Вероніка С.

FreelancersВероніка Співак

Ukraine Vinnytsia, Ukraine
2 years ago
Available for hire Available for hire
registered for 2 years

Specialization

Legal services
595 place out of 1033
Article writing 1
5076 place out of 9846
Position in global rating 10
  91591 place out of 309060

CV

Співак Вероніка Вікторівна

Юрист

Дата народження: 7 квітня 1991 (25 років)

Ел. пошта: [email protected]


Досвід роботи


Викладач

з 09.2014 по нині (2 роки 1 місяць)

Університет сучасних знань та Вінницький коледж менеджменту (освітні послуги)

Працюю викладачем у Університеті Сучасних Знань (Жмеринська філія) викладаю на заочному відділені наступні предмети 😔Господарський процес ,Цивільне й сімейне право ,основи римського приватного права,житлове право.)

Працюю викладачем у Вінницькому коледжі менеджмену( Жмеринська філія) викладаю на денному відділені наступні предмети( Аграрне право України, Конституційне право України, Цивільний процес)

Маю ряд виграних господарських та цивільних судових справ.Маю досвід супроводу справ у першій ,апеляційній та касаційній інстанції.

Юрисконсульт

з 08.2013 по нині (3 роки 2 місяці)

Жмеринський відокремлений підрозділ Державної установи "Лабораторний центр на залізничному транспорті Держсанепідслужби України" (Надання послуг залізничним підприємствам та населеню)

Позовна та претензійна робота , переоформлення нерухомого майна та земельних ділянок , юридична експертиза договорів, роз'яснення чинного законодавства, оформлення оренди державного майна, листування з підприємствами установами та організаціями, складання запитів про доступ до публічної інформації , гарантійних листів , заяв ,довідок.Реєстрація та зняття машин у ВРЕР Ведення електронних реєстрів оферт, укладених договорів, претензій.Підготовка відповіддей на контрольну інформацію вищестоячих органів та установ. Консультування керівництва установи по чинному законодавству України.Проведення навчань колективу з юридичних питань.

Практикант

з 04.2013 по 05.2013 (1 місяць)

Укрморрічіннспекція департамент Міністерства інфраструктури України (Розробка нормативно правових документів)

Приймала участь у роботі у відділі нормативно- правового забезпечення та розробки нормативно- правових актів під час проходження переддипломної практити.

Юрисконсульт

з 09.2011 по 05.2012 (8 місяців)

Юридична кліника КДАВТ ім. Петра Конашевича-Сагайдачного (консультація громадян з юридичних питань)

Консультація та роз'ясненя прав та обов'язків громадян ,які звернулись у юридичну клінику, складання позoвних заяв.


Освіта


Вища

з 09.2008 по 06.2013

КДАВТ ім.Петра Конашевича - Сагайдачного, юридичний,правознавство, Київ.

Здобула в 2013р. вищу освіту за спеціальністю "Правознавство"у Київській державній академії водного транспорту ім. Петра Конашевича - Сагайдачного .Отримала дилом бакалавра та спеціаліста з відзнакою спеціалізація транспортне право.Викладацький склад нашої академії - це представники різних вузів, які викладають за сумісництвом. Основним місцем роботи більшості їх є: КНУ ім. Шевченка, Києво-Могилянська академія, НАУ, Академія Адвокатури , оскільки навчання на юридичному факультеті нашої академії відбувається у другу зміну, а також місце розташування нашої академії на Подолі , саме серце Києва, тому і викладачі із відомих навчальних закладів у нас спільні. Серед них є автори підручників для юридичних вузів України ,а саме Шульженко , Буркацький, Молдаван , Мусієнко , Задорожній.


Додаткова освіта


Жмеринська музична школа ,клас домри та аккордиона (2000-2005)


Професійні навички


Навички роботи з комп’ютером

Закінчила комп’ютерні курси у 2008р , і маю відповідне свідоцтво.

Володію Макрософт Офіс 2003(2007) , Ліга , Інфодиск закодавство.


Додаткова інформація


Додаткові відомості:

• Фіналіст VІІІ Всеукраїнських змагань з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови» 2-3 березня 2012року Донецьк ( 4 місце)

• Учасник ІІ Міжнародної науково – практичної конференції « Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації української держави» Київ 14-15 березня 2012р( Тема виступу : «Проблеми кримінально правової боротьби з незаконним втручанням в роботу електронно - обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж, український та міжнародний досвід»)

• Учасник XVІ Науково – методичної конференції викладачів ,аспірантів та студентів 28 березня 2012р Київ( Тема виступу: «Слідова доріжка ніг»)

• Учасник ІV Міжнародної науково – практичної конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання » Ужгород 9-10 квітня 2012р.(Тема виступу : «Процесуальний порядок і строки апеляційного оскарження , форма та зміст апеляції, процесуальні наслідки її подання»)

• Учасник Міжнародної науково – практичної конференції «Вплив юридичної науки на розвиток міжнародного та національного законодавства» Харків 12-13 квітня 2012р (Тема виступу: «Медіація ,відновні практики в кримінальних конфліктах»)

Skills

Portfolio

ДОГОВОР АРЕНДЫ

Legal services Legal services


ОСОБИНОСТИ ДОГОВОРА АРЕНДЫ КАК НЕДОПУСТИТЬ ОШИБКУ  0
 

Activity

  Recent proposals 8
размещение на досках объявлений
размещение на досках объявлений
Текст описание к товарам
150
SEO Тексты для юридического сайта
статті на тему карпат
Юрист консультант
Копірайт українською мовою
Нужен пишущий юрист
400

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link