Вероніка С.

FreelancersВероніка Співак

Ukraine Vinnytsia, Ukraine
1 year ago
Available for hire Available for hire
registered for 1 year

Specialization

Legal services
528 place out of 918
Article writing 1
4582 place out of 9180
Position in global rating 7
  80848 place out of 280085

CV

Співак Вероніка Вікторівна

Юрист

Дата народження: 7 квітня 1991 (25 років)

Ел. пошта: [email protected]


Досвід роботи


Викладач

з 09.2014 по нині (2 роки 1 місяць)

Університет сучасних знань та Вінницький коледж менеджменту (освітні послуги)

Працюю викладачем у Університеті Сучасних Знань (Жмеринська філія) викладаю на заочному відділені наступні предмети 😔Господарський процес ,Цивільне й сімейне право ,основи римського приватного права,житлове право.)

Працюю викладачем у Вінницькому коледжі менеджмену( Жмеринська філія) викладаю на денному відділені наступні предмети( Аграрне право України, Конституційне право України, Цивільний процес)

Маю ряд виграних господарських та цивільних судових справ.Маю досвід супроводу справ у першій ,апеляційній та касаційній інстанції.

Юрисконсульт

з 08.2013 по нині (3 роки 2 місяці)

Жмеринський відокремлений підрозділ Державної установи "Лабораторний центр на залізничному транспорті Держсанепідслужби України" (Надання послуг залізничним підприємствам та населеню)

Позовна та претензійна робота , переоформлення нерухомого майна та земельних ділянок , юридична експертиза договорів, роз'яснення чинного законодавства, оформлення оренди державного майна, листування з підприємствами установами та організаціями, складання запитів про доступ до публічної інформації , гарантійних листів , заяв ,довідок.Реєстрація та зняття машин у ВРЕР Ведення електронних реєстрів оферт, укладених договорів, претензій.Підготовка відповіддей на контрольну інформацію вищестоячих органів та установ. Консультування керівництва установи по чинному законодавству України.Проведення навчань колективу з юридичних питань.

Практикант

з 04.2013 по 05.2013 (1 місяць)

Укрморрічіннспекція департамент Міністерства інфраструктури України (Розробка нормативно правових документів)

Приймала участь у роботі у відділі нормативно- правового забезпечення та розробки нормативно- правових актів під час проходження переддипломної практити.

Юрисконсульт

з 09.2011 по 05.2012 (8 місяців)

Юридична кліника КДАВТ ім. Петра Конашевича-Сагайдачного (консультація громадян з юридичних питань)

Консультація та роз'ясненя прав та обов'язків громадян ,які звернулись у юридичну клінику, складання позoвних заяв.


Освіта


Вища

з 09.2008 по 06.2013

КДАВТ ім.Петра Конашевича - Сагайдачного, юридичний,правознавство, Київ.

Здобула в 2013р. вищу освіту за спеціальністю "Правознавство"у Київській державній академії водного транспорту ім. Петра Конашевича - Сагайдачного .Отримала дилом бакалавра та спеціаліста з відзнакою спеціалізація транспортне право.Викладацький склад нашої академії - це представники різних вузів, які викладають за сумісництвом. Основним місцем роботи більшості їх є: КНУ ім. Шевченка, Києво-Могилянська академія, НАУ, Академія Адвокатури , оскільки навчання на юридичному факультеті нашої академії відбувається у другу зміну, а також місце розташування нашої академії на Подолі , саме серце Києва, тому і викладачі із відомих навчальних закладів у нас спільні. Серед них є автори підручників для юридичних вузів України ,а саме Шульженко , Буркацький, Молдаван , Мусієнко , Задорожній.


Додаткова освіта


Жмеринська музична школа ,клас домри та аккордиона (2000-2005)


Професійні навички


Навички роботи з комп’ютером

Закінчила комп’ютерні курси у 2008р , і маю відповідне свідоцтво.

Володію Макрософт Офіс 2003(2007) , Ліга , Інфодиск закодавство.


Додаткова інформація


Додаткові відомості:

• Фіналіст VІІІ Всеукраїнських змагань з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови» 2-3 березня 2012року Донецьк ( 4 місце)

• Учасник ІІ Міжнародної науково – практичної конференції « Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації української держави» Київ 14-15 березня 2012р( Тема виступу : «Проблеми кримінально правової боротьби з незаконним втручанням в роботу електронно - обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж, український та міжнародний досвід»)

• Учасник XVІ Науково – методичної конференції викладачів ,аспірантів та студентів 28 березня 2012р Київ( Тема виступу: «Слідова доріжка ніг»)

• Учасник ІV Міжнародної науково – практичної конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання » Ужгород 9-10 квітня 2012р.(Тема виступу : «Процесуальний порядок і строки апеляційного оскарження , форма та зміст апеляції, процесуальні наслідки її подання»)

• Учасник Міжнародної науково – практичної конференції «Вплив юридичної науки на розвиток міжнародного та національного законодавства» Харків 12-13 квітня 2012р (Тема виступу: «Медіація ,відновні практики в кримінальних конфліктах»)

Skills

Portfolio

ДОГОВОР АРЕНДЫ

Legal services Legal services


ОСОБИНОСТИ ДОГОВОРА АРЕНДЫ КАК НЕДОПУСТИТЬ ОШИБКУ  0
 

Activity

  Recent proposals 8
размещение на досках объявлений
размещение на досках объявлений
Текст описание к товарам
SEO Тексты для юридического сайта
статті на тему карпат
Юрист консультант
Копірайт українською мовою
Нужен пишущий юрист

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link