Marta D.

FreelancersMarta Drukarenko

Ukraine Kyiv, Ukraine
6 months 22 days ago
added 4 proposals
Available for hire Available for hire
registered for 6 months 24 days

Specialization

Text editing and proofreading
353 place out of 273046
Rewriting
1163 place out of 273046
Position in global rating 1
  32061 place out of 273046

CV

Написання творів - моє давнє захоплення, саме тому я шукаю роботу у сфері копірайтингу та рерайтингу.
Мої тексти відрізняються структурованістю і чітким формулюванням основної думки. Використання різноманітних засобів художньої мови робить мої тексти цікавими й несхожими на твори інших авторів.

Досягнення: перемоги на літературних конкурсах ("Я люблю тебе, моє місто Франкове", "Різдво моєї душі", "Кращий твір про рідне місто серед учнівської молоді"), написання науково-дослідницької роботи для 3-х етапів МАН, публікація власної книжки-монографії "Біженці".

Особисті якості: вмію доводити почату справу до кінця, працювати задля результату й робити все, що від мене залежить, щоб мої тексти були цікавими й корисними для читача. Написання творів - моє давнє захоплення, саме тому я шукаю роботу у сфері копірайтингу та рерайтингу.
Мої тексти відрізняються структурованістю і чітким формулюванням основної думки. Використання різноманітних засобів художньої мови робить мої тексти цікавими й несхожими на твори інших авторів.

Досягнення: перемоги на літературних конкурсах, написання науково-дослідницької роботи для 3-х етапів МАН, публікація власної книжки-монографії "Біженці".

Особисті якості: вмію доводити почату справу до кінця, працювати задля результату й робити все, що від мене залежить, щоб мої тексти були цікавими й корисними для читача. 

Освіта: студентка КНУ ім. Шеівченка

Skills

Activity

  Recent proposals 4
Перевод сайта на украинский язык
google
Наполнение инернет-магазина ( на постоянную работу)
Обработка заказов в интернет-магазине. Удаленная работа.

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link