282   

FreelancersВладимир Мзоков

Just do it!

Ukraine Ukraine
1 year ago
Available for hire available for hire
registered for 2 years

  • Порядочность и честность.
  • Качество.Честность.Надёжность

Specialization

Web programming
2162 place out of 16805
HTML/CSS
1892 place out of 22255
Position in global rating 30
  15573 place out of 482469

Verified details

Information on verification can be viewed only by registered users.

CV

Занимаюсь разработкой сайтов любой сложности, верстка, доработка проектов, разработка на CMS Wordpress, Joomla. Предпочитаю оплату через "Безопасная сделка". Возможно индивидуальное обсуждение условий сотрудничества. Работаю по этапной оплате либо предоплате. Опыт работы более 5 лет.

Skills


Portfolio

300 ₴Сайт лабораторного оборудования

Web programming Web programming


Сайт посвящён оборудованию, создан с помощью wp.
#Wordpress, #веб-программирование  14  0

20 $StartAndroid

Web programming Web programming


Сайт присвячений навчанню розробці додатків під Android. В даний момент ця тема обіцяє стати перспективною. Частка пристроїв на Android буде ще довго рости. Постійно з’являються нові планшети і смартфони, з’являються вакансії Android-розробників.
Розробка під Android ведеться на мові Java. Але і при знанні будь-якого іншої ООП мови проблем виникнути не повинно. Основні класи і основи мови завжди можна подивитися в інеті.
Таким чином, побічним явищем від вивчення Android буде практика Java. А Java фахівці самі по собі потрібні і затребувані на ринку. Тобто вивчення Android – перспективно і корисно з усіх боків, як не крути)
Підручник буде розрахований на початківців, матеріал викладений максимально докладно і зрозуміло.  18  0

10 $TEMPUS CABRIOLET project web-site

Web programming Web programming


MODEL-ORIENTED APPROACH AND INTELLIGENT KNOWLEDGE-BASED SYSTEM FOR EVOLVABLE ACADEMIA-INDUSTRY COOPERATION IN ELECTRONIC AND COMPUTER ENGINEERING  20  0

300 $Програмування мовою С++

Web programming Web programming


Даний сайт призначений для студентів молодших курсів вузів, які оволодівають азами програмування із самого початку.Це видання не претендує на повноту викладення матеріалу щодо мови програмування С++, бо для цього існують довідники, документація і контексна допомога. Автори ставили за мету створення практичної настанови з використання мови С++, яка надавала б уявлення про основні можливості цієї мови та способи їхнього практичного застосування.Структура посібника є зручною і мотивованою, тому що чітко відповідає прийнятому у вищому навчальному закладі принципу освіти: виклад теоретичного матеріалу на лекціях чергується з наступним закріпленням його на практичних і лабораторних заняттях. Основну увагу приділено надбанню практичних навичок розв’язання прикладів при засвоєнні окремих розділів вибраної алгоритмічної мови.  18  0
 

Feedback about accomplished project 1

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

К сожалению специалист не оправдал ожиданий. Из 5 пунктов, в которых было два критично важных и три мелких (косметических) были выполнены три мелких не за заявленный один день, а за три, а потом программист просто пропал и перестал отвечать на мои сообщения, когда я просила наконец-то выполнить оставшиеся критично важные.

Activity

  Recent proposals 10
Не большие правки в интернет-магазин на opencart
250
Доработать сайт на WordPress
Работа с сайтом
верстка на opencart
3 000
Правка плагина для WP
200
Нужен программист на word press(удаленка)
Доработка сайта на WP
Доверстать блок с товарами
4 500
Верстальщик сайтов на постоянное сотрудничество
15 000
Сверстать сайт
5 000