Максим В.

FreelancersМаксим Вінтонів

Ukraine Chernovtsy, Ukraine
2 years ago
Available for hire Available for hire
registered for 2 years

Specialization

Architectural design
1290 place out of 2351
Text entry 2
5038 place out of 8406
Position in global rating 238
  88864 place out of 308384

CV

Професія архітектора знайшла мене сама. Маючи хист до різних видів образотворчого мистецтва я навчався в художній школі. Освіту по спеціальності здобував у Чернівцях та Львові. Працюючи архітектором у Львові я здобув досвід, як у проектуванні так і в організації будівництва. За допомогою знань, здобутих проектуючи об'єкти різноманітної складності, намагаюся втілювати задумані ідеї замовника, опираючись на існуючі нормативні документи. Для мене безперечно важливим залишається те, чи замовники задоволені кінцевим результатом моєї роботи, тому я прислухаюсь до всіх важливих зауважень з їхнього боку.

       В сучасному проектуванні важливо цікавитися закордонним досвідом, звертаючи увагу на новітні технології зведення будівель і застосування відповідних механізмів і будівельних матеріалів.

На даний час я співпрацюю із земельними службами і замовник отримує максимум інформації щодо виготовлення документів на будівництво в комплексі.

      Працюю в програмах: Autocad, Artlantis, Photoshop.

Skills

Portfolio

архітектор

Architectural design Architectural design


Проектування житлових, господарських, громадських будівель. 3D моделювання і креслення, візуалізація в програмі Autocad, Artlantis. Обробка фотографій в програмі Photoshop.  3  0
 

Activity

  Recent proposals 1
визуализация фасада и моделирование здания
200

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link