Nelia N.

FreelancersNelia Nikitenko

Ukraine Kyiv, Ukraine
10 months 28 days ago
Available for hire Available for hire
registered for 1 year

Specialization

English 1
317 place out of 5886
Position in global rating
  17659 place out of 330624

Verified details

Information on verification can be viewed only by registered users.

CV

Я активна, легка у спілкуванні людина, грамотна, вільно володію українською і російською мовою, з англійської маю сертифікат про рівень Advanced, звикла мислити логічно, вмію слухати і послідовно висловлювати свої думки.


Освіта: Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К.Карпенка-Карого, факультет кіномистецтва (кінознавство)

Курси іноземних мов «Імідж-освіта» (англійська мова, сертифікат про рівень Advanced С1)

Курси французької мови при Французькому культурному центрі (м. Київ)


З 2007 по 2017 рр. місцем роботи був Центральний комітет Профспілки працівників державних установ України, головний спеціаліст. Діловодство, редагування і коригування (українською, російською мовами) вихідної кореспонденції, переклад з/на англійську мову листування з закордонним партнером, усний послідовний переклад під час переговорів, координування реалізації спільного міжнародного проекту (складання проектної заявки, кошторисів, звітів англійською мовою).

Впевнений користувач MS Word, Excel, PowerPoint.

Незважаючи на відсутність спеціальної філологічної освіти, дуже добре «відчуваю» українську і російську мову, що, разом з великим досвідом роботи коректором і редактором, дає мені здатність бачити (чути) і виправляти помилки у письмових текстах та при прослуховуванні аудіо записів.


Порядна, працелюбна, відповідальна, уважна, неконфліктна, комунікабельна. Здатна працювати як у команді, так і індивідуально. Готова до нового, швидко вчуся і не лякаюся викликів, що ними випробовує доля: очі бояться, а руки роблять.


Skills

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link