Елена Щ.

FreelancersЕлена Щербина-Корчемна

Бачу ціль - не бачу перепон

Ukraine Kyiv, Ukraine
5 months 20 days ago
Temporarily not working Temporarily not working
age 28 years
registered for 9 months 4 days

Specialization

Position in global rating 120
  65351 place out of 307832

CV

2017 – займалась організацією  “Шоколадний майстер клас» для дітей. В обов”язки  входило : пошук локації (місце де проводився майстер клас), підготовка необхідного реквізиту ( флаєра, банер), були запрошені експерти телеканалу СТБ разом з дітьми .

2015 – 2017 роки – адміністратор кастингу на телеканалі СТБ програми «Все буде добре».

2013 – 2015 Адміністратором по масовці на таких теле - проектах : «Стосується кожного», «Все буде добре», «Вечірній Київ», «Розсміши Коміка», «Говорить Україна», «Співай як Зірка», «Бій хорів», «Голос Країни».

09.2011 – 09.2012 – волонтер благодійного фонду  УГКЦ «Карітас»,  приймала участь  у семінарах  на тему : « Протидія Торгівлі Людьми».  Проводила семінари для студентів, учнів школи, на біржі праці для безробітних на тему : «Як захистити себе від рабства за кордоном». Займалась розробкою сайту,  написанням статей, працювала піар – менеджером, фотографом в «Назареті».

05.2011 – 06.2011;  05.2013 – 06.2013 – Виробнича практика у Всеукраїнській  спеціальній колегії з питань  боротьби з корупцією та організованою злочинністю у відділі міжнародного права. Набула досвіду роботи у команді, переклад нормативно правових актів з української мови на англійську, переклад інформації сайту  про колегію на англійську, російську мови; приймала участь у розробці концепції проведення круглого столу в рамках : «Україна – Азербайджан – Вірменія».

Додаткові навички: Знання комп’ютера  ( Word, Exel, Internet, 1C)

Володію мовами:  українська мова – рідна, російська – вільно, англійська, польська зі словником. Давно не практикувала японську.

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link