FreelancersКаріна Солодка

Каріна haven't been to the service for a long time. But Freelancehunt also employs 2624 freelancers in the category Article writing, who will professionally and on time complete a project of any complexity.

Ukraine Aleksandriya, Ukraine
3 years ago
Available for hire available for hire
age 23 years
registered for 3 years

Rating

Successful projects
There is no data
Average rating
There is no data
Rating
153

CV

Я мама сина, якому один рік, маю багато вільного часу, маю середню освіту, я медсестра, хочу заробляти так як я люблю багато писати та читати! Чекаю на замовлення!

Portfolio

50 ₴Спорт під час вагітності.

Article writing

Чи можна займатися спортом під час вагітності? Багато жінок відмовляються від спорту під час вагітності. Вагітність лише означає, що тепер жінці потрібно думати не тільки про себе, але і про те, хто живе і розвивається всередині неї. Кожен її крок, кожну дію, пройдену вправу буде позначатися на майбутньому дитині. Але не всі вагітні розподіляють таку думку. Вагітним спортсменкам потрібно засвоїти наступні моменти:


• вагітність є колосальним навантаженням;

• під час вагітності сильно змінюється гормональний фон. Він стає сприятливим для розвитку і виношування потомства;

• під час вагітності професійним спортсменкам не рекомендується кидати спорт, але абсолютно необхідно змінити розклад і максимально знизити навантаження.
Але все ж таки, чи можна займатися спортом під час вагітності?
Безумовно, можна, але формат занять повинен бути зовсім інший. Вагітним жінкам потрібно добре слухати свого лікаря, брати до уважень те, що вони радять і засвідчують. Характер занять залежатиме від свідчень УЗД і загального аналізу крові. Але потрібно пам'ятати що Будь-який спорт протипоказаний у разі таких патологій як: слабка здатність матки, її шийки утримувати зародок усередині, багатоплідна вагітність, яка надає сильне навантаження на організм, коли є загроза викиду, коли спостерігається слабкий тонус, при анемії. Доведеться призупинити заняття спортом і тим жінкам, які завагітніли в результаті ЕКЗ. Такі жінки і без спорту знаходяться під ризиком переривання вагітності або викиду. Тому вагітні, якщо хочеться займатися спортом то спочатку треба пройти всі аналізи, потім прийти до лікаря та вислухати його поради та рекомендації!

10 ₴Діти-це сенс життя людства

Article writing
Діти-це сенс життя людства

#Діти-це сенс нашого життя! Кожна людина хоче мати свою маленьку кровиночку, яка буде вашим сенсом життя! Не дарма кажуть -"Дитина відчуває мамин голос , навіть в утробі матері", і це так, тому що мамин зв'язок та дитини, це той зв'язок, який тебе не обманить, якщо з дитиною щось сталося, в дитини щось болить і т.д. Тільки подумайте, як це прекрасно дивитися як твоє маленьке дитя тільки но починає рости, як на твоїх очах він починає робити перші кроки, перші синці, перші слова, потім уже і садочок, а там школа, там вже вищі навчальні заклади, і все уже доросле життя! Тому потрібно насолоджуватися доки ще вони маленькі, адже час не повертається назад!

 

Activity

  Recent proposals 10
СЕО статьи для категорий интернет-магазина
350 ₴
Написание статей развлекательной тематики
100 ₴
Разместить информацию о компании в Википедия
500 ₴
Убрать негативные отзывы
100 ₴
Написание статей, карточек товара. Стройматериалы
100 ₴
Верифицированный аккаунт Badoo
100 ₴
Написание и размещение рекомендательных текстов (постов)
100 ₴
Статьи о натуральной косметике
100 ₴
Копирайтинг на английском – 110 грн./275 р. за 1000 символов
100 ₴
Карточки товарів
100 ₴