Світлана-Іванна К.

FreelancersСвітлана-Іванна Кухмістер

Ukraine Ivano-Frankovsk, Ukraine
1 year ago
Available for hire Available for hire
age 33 years
registered for 2 years

Specialization

Accounting services
262 place out of 769
Handmade
345 place out of 897
Position in global rating 7
  56337 place out of 297668

CV


Резюме


м. Івано- Франківськ, тел. 097-549-29-55, e-mail: [email protected]

Кухмістер Світлана-Іванна Іванівна

Сімейний стан: розлучена.

Діти: син 4 роки.

Освіта: Тернопільський Національний Економічний Університет, спеціальність «Фінанси», кваліфікація спеціаліст з фінансів.

Додаткова освіта: 

 • Курси професійно-технічного навчання Івано-Франківського національного   технічного університету нафти та газу «Основи адміністрування програми бухгалтерського обліку 1С: Підприємство».
 • Курс навчання в рамках проекту «Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону шляхом створення інституцій підтримки підприємництва».

Досвід роботи:

 • З 11.12.2008р. до 03.02.2010р. інструктор з експлуатаційних, виробничо-технічних та організаційних питань (ревізор) у центрі поштового зв’язку №6. м. Галича.

Перелік обов’язків:

 1. Планова та позапланова перевірка начальників відділення поштового зв’язку. Своєчасне оформлення результатів перевірки та передання керівникам відділу контролю.
 2. Проведення планової інвентаризації товару, що знаходиться у відділеннях поштового зв’язку. Складання актів з приводу нестачі чи залишку товарів.
 3. Перевірка пенсійних відомостей на правильність ведення та своєчасної виплати пенсій та соціальних виплат.  Перевірка фактичної наявності сум згідно документів.
 4. Опитування пенсіонерів та осіб, що получають соціальні виплати на своєчасність та правильність виплати грошової допомоги працівниками поштового зв’язку.
 5. Давати оперативні вказівки начальникам відділу поштового зв’язку про усунення виявлених порушень та недоліків, перевіряти виконання поданих вказівок.
 6. Контроль за правильним введенням обліку та наявності матеріальних цінностей закріплених за відділеннями поштового зв’язку.
 7. Контроль за порядком складання звітності на основі первинних документів.


 • З 17.02.2010р. до 01.02.2011р. економіст у комунальному підприємстві «Івано-Франківськліфт».
 1. Перелік обов’язків:
 2. Нарахування основної заробітної плати та преміальних виплат.
 3. Вирахування оптимальної базової ціни на обслуговування ліфтів та затвердження її спеціальним контрольним органом.
 4. Спостереженням за динаміком оплати послуг  споживачів та визначення оптимальних рішень щодо усунення заборгованості по оплаті.
 5. Складання договорів з житлово-комунальними підприємствами щодо обслуговування ліфтів.
 6. Складання проектно-кошторисних документів згідно програми АС-4.
 7. Аналітичний прогноз витратної частини згідно планових доходів.  Аналіз цін на ринку обслуговування ліфтів інших регіонів. Співпраця з аналогічними підприємствами, обговорення досвіду ціноутворення.
 8. Ведення тендерної документації.


Зайнятість на даний час: не працюю, волонтер, член батьківського комітету, займаюся виготовленням новорічних прикрас для самостійної реалізації через Інтернет чи спеціалізовані магазини, пошиття дитячих спідниць та постільної білизни на заказ.

Skills

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link