219 

FreelancersТаня Сизюк

Життя чудове, якщо радіти кожному дню

Ukraine Lutsk, Ukraine
23 days 9 hours ago
added 1 proposal
Available for hire Available for hire
age 38 years
registered for 3 months 19 days
1 Safe completed

Таня С.

Specialization

1
332 place out of
Article writing
6201 place out of 11701
Position in global rating 1
  26361 place out of 392965

CV

image

                                                   image

Skills

Portfolio

Робота

Article writing Article writing  0

ПідліткиПідлітковий вік – це складний і водночас дуже насичений період в житті кожної людини. Дитина в своїй підсвідомості починає розуміти, що відбуваються важливі зміни, але впоратись з цими змінами не знає як. Не може себе поводити як дитина, але й не знає, як вдатися в доросле незнайоме життя. Підлітки заявляють про себе, прагнуть самостійно вирішувати свої проблеми та через емоційний стан іноді всі спроби повертаються проти них. Навіть найпростіші справи: домовитись про перездачу тестів із вчителькою у школі або сказати продавцю у супермаркеті, що він нарізав не ту ковбасу, про яку його просили – викликають ступор, сором, сумніви й опір. Підлітку легше пройти 40 хвилин пішки, ніж запитати у транспорті на новому маршруті – де саме вийти.
Судячи з особистого досвіду знаю, як це прикро коли тебе зовсім не розуміють твої батьки, однолітки; тебе постійно хочуть навчити, а ти у відповідь стаєш, як «їжак», і тільки думаєш аби дали тобі спокій. У твоїй голові безліч думок, які скласти до купи не можливо. А ще нюанс, якщо ти підліток і твоя самооцінка просто опущена само собою нанівець і ще з боку тобі хтось можливо навіть жартома скаже, що в тебе щось не так або ти якась не така, це все, це кінець. Дуже гостро сприймається осуд своєї зовнішності, мало кому з підлітків подобається зовнішність. Зазвичай, оці жахливі прищі, які все псують або колір волосся не такий і хочеться пофарбувати вже і зараз, а поради шукають в своїх подруг, яку краще фарбу підібрати.
Ставши мамою, розумію, і водночас не розумію, що чекає на моїх дітей і навіть вже стикнулись з деякими проблемами. Дуже хочеться, щоб ці проблеми вирішувались і ставали зовсім не проблемами. А з іншого боку можливо це й добре, що в підлітків виникають проблеми, можливо дорослі згадуючи про своє підліткове життя будуть допомагати їм у вирішенні.  0

25 ₴ДітиДіти - це дуже тонка тема. Хочеться своїм чадам дати все те, що наші батьки не мали змоги зробити нам. Не завжди це спрацьовує для нас в нашу користь.
Щоб можна було оцінити по справжньому батьківство спочатку потрібно народити дитину. На перший погляд нам здається, що тут не має нічого складного у вихованні. Але насправді, в перші дні після народження ми стикаємось з дуже складними завданнями. Як не заподіяти шкоди маленьким крихіткам.
Дуже важливо зрозуміти та знайти підхід до своїх дітей. Правильно домовитись, обійтись без маніпуляцій з боку батьків і з боку дитини. Як з раннього віку навчити домовлятись, можливо навіть встановити декілька простих правила, які зможуть контролювати істерики та різні прояви характеру маленької людини. В багатьох батьків на жаль не вистачає терпіння, практично цілодобова зайнятість і різні стресові ситуації заманюють повсякденне життя рутиною, яка не піддається мирному вирішенню. Діти в такому середовищі живуть своїм життям, не розуміючи іноді, що потрапляють по дитячому в доросле життя. Це дуже впливає на їхній розвиток і їхні вчинки в майбутньому. Мало просто любити, потрібно якомога більше спілкуватись, вдаватися спочатку в маленьке, а згодом в доросле життя своїх найпрекрасніших діток.  0

15 ₴Інваліди

Article writing Article writing


Повноцінне життя. Тут і зараз в нас безліч запитань. Щодня нас не покидають сумніви, неодноразово було в думках, чи правильно я живу, чи правильно використовую свій час? Як і де знайти відповідь на це питання.
Одна хороша знайома попросила про допомогу. Для неповносправних людей з фізичними обмеженнями організовували свято. Звісно я погодилась, не маючи на думці, що це буде морально й емоційно дуже важко. Ні, я не слабка людина, вмію впоратись зі своїми емоціями та налаштувати правильно всі свої думки.
Те, що я відчула і пережила в той день, важко зараз описати. Люди, які обмеженні фізично і не можуть дати ради собі виявляється набагато щасливіші за нас. Кожного дня, години їх чекає випробування. Самому поїсти, одягнутись, зробити декілька кроків, сказати чітко слова. Радість їх переповнює, коли з ними просто говорять, вони розуміють, що комусь потрібні на цій землі. В цих прекрасних людей є почуття гумору, є безліч мрій, є бажання змінити щось в цьому світі. А які вони талановиті, стає соромно, за себе, маючи руки ноги та здорову голову щоденно ми стогнемо, нам щось не вдається опускаємо руки або взагалі заливаємо спиртним свої невдачі. Напевно вищі сили допомагають цим людям бути такими щирими, відвертими, щасливими. Давай будемо добрішими, не будемо байдужими до чужого горя.  0
 

Feedback about accomplished project 1

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Очень хороший и ответственный, трудолюбивый исполнитель. Рекомендую!

Евгений О. Евгений Овчинников | Safe Safe | Response feedback

Activity

  Recent proposals 10
Поправити статтю (російська мова)
70
Регистрация аккаунтов в соц сети
1500
Рерайт
Нужен толковый копирайтер
1000
Написание статьи до 3000 знаков с пробелами на основе тезисов.
600
Рерайт текстов
Конспект аудио записи
Перенести отсканированный текст в Word
5000
Опис продукції для інтернет магазину
2000
Написание статей в Инстаграм

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link