FreelancersРоман Базалицький

Are you a client? Suggest Роману work on your next project. Freelancer? Sign up and start earning right now.

Ukraine Vinnytsia, Ukraine
1 year ago
Available for hire available for hire
registered for 3 years
Freelancer Роман Б. — Ukraine, Vinnytsia. Specialization — Legal services
141

Specialization

Legal services
771 place out of 963
Overall ranking 9
  50393 place out of 259918

CV

The resume isn't shown as the profile contains contact details.

Skills

Outsourcing & consulting

Portfolio

цивільна справа про визнання договорів недійсними

Legal services


У цивільній справі визнано договори укладені з ТОВ недійсними через відсутність у ТОВ ліцензії. Вів дану справу від складання позову до апеляції включно, без представництва у суді, що не потребувалось.  0

цивільна справа про визнання договорів недійсними

Legal services


У цивільній справі все від складання позову до апеляційної інстанції включно зроблено мною, окрім представництва у суді, в чому не було необхідності. Рішенням суду визнано договори недійсними і стягнуто кошти 25 740 грн. на користь позивача  0

цивільна справа про виселення з квартири

Legal services


У цивільній справі №152/34/17 про виселення був представником позивача та складав усі документи від позову до апеляційної скарги, також представляв інтереси позивача у суді І інстанції. Апеляційний суд прийняв рішення та задовольнив позов повністю про виселення двох фізичних осіб із квартири, яка на праві власності належить позивачу, а відповідачі не мають законних підставі на проживання у ній. Постанова та посилання на постанову Апел.суду вказано та прикріплено.  0

Цивільна справа про набувальну давність

Legal services


Цивільна справа про набувальну давність, в якій я представляв інтереси відповідача в суді, і вдалось відстояти позицію про відсутність підстав для визнання права власності на квартиру за позивачем.

В серпні 2018 року ОСОБА_3 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_4, обґрунтовуючи вимоги тим, що у серпні 1991 року позивач домовилась з відповідачем про купівлю належної йому квартири по АДРЕСА_1, на виконання чого сплатила 2500 дол. США. У зв'язку з відсутністю правовстановлюючих документів та браком часу на їх виготовлення, через виїзд ОСОБА_4 до Держави Ізраїль, договір купівлі-продажу не було оформлено у встановленому законом порядку. З метою узаконення проживання позивача, ОСОБА_4 запропонував тимчасово оформити договір оренди квартири до його приїзду, на підставі чого між сторонами було укладено договір оренди від 15 серпня 1991 року строком на п'ять років. В 1991 році позивач разом із сім'єю вселилася у вищевказану квартиру, де зареєстрована і проживає до цього часу. У свою чергу відповідач дій по оформленню документів не вчиняв та вимог про виселення не заявляв. Таким чином позивач добросовісно і відкрито володіє квартирою АДРЕСА_1 з 1991 року, тобто 25 років, а тому згідно із ст. 344 ЦК України набула право власності на спірне майно за набувальною давністю, а тому просила позов задовольнити.
Рішенням Барського районного суду Вінницької області від 22 березня 2018 року у задоволенні позову відмовлено.
Рішення І інстанції http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/72940336
Апеляційний суд також підтримав мою позицію і суду І інстанції, постанова Апел.суду
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74481469  0

цивільна справа про стягнення середнього заробітку

Legal services


В цивільній справі про стягнення середньомісячного заробітку за час затримки виплати заробітної плати був представником в суді позивача, якому при звільнені не виплатили заробітну плату за останній місяць роботи. Позов було задоволено.
Оскільки відповідач -роботодавець в процесі суду виплатив заробітну плату і частково суму за затримку виплати, проте не виплатив за період який вважав безпідставно визначені позивачем.
Рішення суду І інстанції http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74126715
Рішення було на користь позивача: Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю «Ваш теплий дім» на користь ОСОБА_1 середній заробіток за час затримки виплати заробітної плати в розмірі 10051,88 гривень.
Апеляційний суд також підтвердив рішення суду І інстанції.  0
 

Activity

  Recent proposals 10
Требуется юрист для правки NDA договора
300
Оформление ФОП
600
Касаційна скарга
600
Нужен адвокат для подготовки и сопровождения дела в суде
3500
Переплата пенсії по неправдивим довідкам
450
Подготовить документы на смену учредителей
2000
Договор на продюсирование - личностный бренд
1000
Нужна юридическая помощь на начальных этапах регистрации юрлица, ТМ
1000
Адміністративний позов
1000
Юр. консультация при подготовке договора с банковской гарантией
200