Валерий Г.

FreelancersВалерий Гензицкий

Ukraine Kyiv, Ukraine
5 months 14 days ago
Available for hire Available for hire
registered for 8 months 4 days

Specialization

Engineering
263 place out of 1300
Project management 1
195 place out of 1145
Position in global rating 156
  34963 place out of 319749

CV

Гензіцький Валерій Михайлович

 • Прізвище: Гензіцький
 • Ім'я: Валерій
 • Дата народження: 18.07.1963 р.
 • Національність: українець
 • Сімейний стан: одружений
 • Освіта:

Навчальний заклад

Київський політехнічний інститут

Ступінь або Дипломи:

Інженер – електрик (незакінчена вища)


Навчальний заклад

Центр підготовки енергоменеджерів на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУ "КПІ"

Дата: з (місяць / рік)

по (місяць / рік)

1998

Ступінь або Дипломи

Енергетичний менеджмент і аудит


Навчальний заклад

МЕЖДУНАРОДНЫЙ ИНСТИТУТ
МЕНЕДЖМЕНТА ЛИНК

Дата: з (місяць / рік)

по (місяць / рік)

2009- 2010

Ступінь або Дипломи

Менеджер • Знання мов:

Мова:

Читання

Спілкування

Лист

російська

5

5

5

українська

5

5

5


 • Участь в професійних організаціях, об'єднаннях:
 • Дійсний член ГО "Асоціація енергетичних аудиторів України".
 • Член робочої групи експертів з енергоефективності та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.


 • Інші навички:
 • Досвід створення та організації діяльності інженерних, інжинірингових та енергосервісних компаній.
 • Підготовка, створення, реєстрація, організація діяльності, сертифікація діяльності за вимогами ІSО 9001, 50001, ліцензування,  підприємств інженерного напрямку діяльності, енергосервісних компаній.
 • Впевнений користувач: MS Office (Excel, Word, Outlook, Power Point)
 • Впевнений користувач мережі Internet та прикладними  програмами роботи в Internet.

  • Навички роботи з професійними програмами: 1С, АВК та інші.
  • Нинішня посада: Незалежний консультант, експерт, енергоаудитор.
 • Кількість років на посадах пов'язаних з питаннями енергетичної ефективності та екологічної безпеки: 14+6=20
 • Основні кваліфікації:

Маю досвід співпраці з USAID, ЄБРР, IFC, GIZ та інші.

Маю багаторічний досвід взаємодії з представниками міністерств і відомств України, обласних і районних державних адміністрацій, муніципалітетів керівниками виробничих  підприємств різного напрямку діяльності з питань підготовки, розробки та реалізації проектів, заходів та програм з енергозбереження та енергоефективності, капітального ремонту, реконструкції, технічного переоснащення   інженерних систем об‘єктів, споруд, тощо.

Маю досвід підготовки, реєстрації, організації діяльності інжинірингових та енергосервісних компаній, з організацією підготовки, навчання персоналу, отриманням необхідних дозволів, ліцензій, організацією роботи інжинірингових та енергосервісних  компаній по реалізації проектів  від концепції до введення в експлуатацію та подальшої експлуатації.  

Маю досвід підготовки та сертифікації  СУЯ підприємств відповідно до вимог  ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 50001:2014 "Енергозбереження. Системи енергетичного менеджменту". Вимоги та настанова щодо використання (ISO 50001:2011, IDT).

Маю досвід підготовки, реєстрації, організації діяльності підприємств по обслуговуванню  інженерних систем і мереж житлового фонду, інженерних систем і мереж,  будівель та споруд комунальних підприємств, бюджетних організацій, будівель та споруд, інженерних систем і мереж  підприємств, організацій. 

Багато років вивчаю і впроваджую досвід роботи енергосервісних та інжинірингових компаній, досвід впровадження перфоманс- контрактів, реалізації  проектів з інженерного переоснащення, реконструкції, модернізації  систем, споруд, об’єктів з використання сучасних технологій та досягнень направлених на ефективне використання усіх видів енергоресурсів, принципи управління ефективним використанням енергетичних ресурсів та екологічною безпекою, оптимальні схеми фінансування проектів енергетичної ефективності, методологію  ефективного  управління реалізацією  проектів, оптимізація  процесів пов’язаних  з реалізацією  проектів від  концепції  до практичного втілення проектів та заходів, моніторингу досягнутих результатів, оптимізації витрат на обслуговування.

Маю досвід з підготовки та реалізації проектів енергетичної ефективності за різними схемами фінансування (банки, приватні інвестори, державне фінансування), в тому числі проектів з залученням іноземного капіталу управляючими компаніями з 2008 р.

Маю досвід організації та проведення обстеження  систем теплопостачання населених пунктів України з подальшою  розробкою  енерго- та еколого-ефективних схем теплопостачання населених пунктів.

Маю досвід організації та проведення обстеження  систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України з подальшою  розробкою схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення населених пунктів України та подальшим затвердження та погодженням розроблених схем з усіма необхідними та зацікавленими сторонами.

Маю досвід організації та проведення енергетичних обстежень,  енергоаудитів промислових підприємств, комунальних та бюджетних об'єктів, не залежно від технічної складності та підпорядкованості.

Досвід організації та проведення енергетичного аудиту будівель і організації розробки робочих проектів їх термомодернізації (санації), та реалізації проектів по термомодернізації  з залученням коштів закордонних фондів та фінансових  установ.

Досвід підготовки ТЕО, ТЕР реалізації інженерних  проектів з метою визначення економічної ефективності інвестицій у впровадження енергозберігаючих заходів.

Досвід в управлінні проектами, енергозбереження/енергоменеджменту.

Навички з управління проектами в цивільному будівництві у напрямку інженерних систем (опалення, вентиляція, кондиціонування, водопостачання) і енергозбереження в будівлях і спорудах.

Знання сучасних систем тепло- та енергопостачання, вентиляції, кондиціонування і водопостачання будівельних об'єктів.

Знання типових заходів з енергозбереження та енергоефективності для будівельних об'єктів, споруд, організацій, підприємств.

Знання і застосування сучасних методик по оцінці економії енергоресурсів.

Знання нормативно-технічної і законодавчої бази в галузі будівництва та енергозбереження (ДБН, СНиП і т.д.).

Досвід проведення оцінки техніко-економічної ефективності реконструкції / модернізації будівель і споруд.

Досвід роботи з проектною документацією, прийняття технічних рішень.

Досвід роботи з проектними і будівельно-монтажними організаціями.

Знання дозвільної документації, досвід введення об'єктів в експлуатацію.

Знання та досвід роботи з підготовки кошторисної документації, знання АВК, Тендер-Контракт, Будівельні Технології – Кошторис.

ПК - досвідчений користувач.

Аналітичний склад розуму, розвинені комунікативні навички, стресостійкість.

Наявність реалізованих проектів з впровадженими заходами по енергоефективності, вміння показати реальний енергозберігаючий ефект


 • Досвід в окремих країнах Східної Європи та СНД:

Країна

Дата: з місяць / рік по (місяць / рік)

Україна

з 1998 року по теперішній час


 • Професія та досвід роботи:

Дата: з  (місяць / рік) по (місяць / рік)

З 2003 р. - по теперішній час

Місце розташування:

Україна, м. Київ

Компанія:

ФОП "Гензіцький Валерій Михайлович"

Посада:

Незалежний  консультант, енергоаудитор, експерт, менеджер   з  управління  проектами.

Місце розташування:

Україна, м. Київ

Опис:

Основні напрямки  діяльності:  

 • Проведення обстежень, розробка програм, заходів з енергоефективності, розвитку систем водозабезпечення, водовідведення, теплозабезпечення;
 • Розробка розділів програм розвитку міст, місцевих громад, селищ, в сфері енергоефективності, водопостачання та водовідведення, утилізація ТПВ,  систем теплозабезпечення;
 • Розробка концепцій інженерного забезпечення об'єктів, споруд, виробництв, тощо (нових, реконструйованих, на стадіях модернізації, реконструкції, технічного переоснащення);   
 • Енергетичне  обстеження промислових, комунальних підприємств,  бюджетних установ та організацій, розробка втілення заходів  з енергоефективності;
 • Підготовка та розробка розділів стратегічних планів розвитку населених пунктів в частині ефективного використання енергетичних ресурсів, поводження з  відходами, інфраструктурних проектів в сфері  систем  життєзабезпечення діяльності місцевих громад,  в тому числі механізмів  фінансування проектів розвитку інженерних систем;
 • Проведення діагностики, вимірів, пошук втрат, визначення ККД, питомих витрат енергії, насосного обладнання, базових ліній споживання,  в системах водообігу, водопостачання, водовідведення;
 • Організація  систем обліку (періодичного, тимчасового, технічного, комерційного), моніторингу,  споживання енергоресурсів  з "0"  - "під  ключ", аналіз отриманих даних;
 • Розробка завдань на проектування,  технічних завдань на реалізацію  інженерних проектів, тендерної документації, супровід  проектів, технічний нагляд;
 • Надання послуг з консалтингу, інжинірингу у сфері енергетики та ефективного використання енергоресурсів;
 • Розробка технічних, організаційних рішень спрямовані на реалізацію потенціалу підвищення енергетичної ефективності підприємств, організацій для скорочення споживання та платежів за паливно-енергетичні ресурси, для зниження операційних витрат і забезпечення конкурентоспроможності продукції, зниження енергетичної складової в собівартості послуги, продукції;
 • Підготовка до сертифікації СЕнМ (систем енергоменеджменту) підприємств відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 50001, навчання персоналу, розробка програм навчання, розробка організаційних документів по СЕнМ, втілення системи  енергоменеджменту, розробка планів навчання енергоменеджерів;
 • Підготовка до реалізації та управління проектами, реалізація заходів з енергозбереження та енергоефективності в тому числі з застосуванням механізму перфоманс контракту (енергосервісу).
 • Розробка Планів  вимірів та верифікації ефективності И&В, згідно з International Performance Measurement and Verification Protocol (IPMVP) міжнародний протокол вимірів та верифікацій ефективності.

Серед виконаних робіт:

 • Проведення обстежень, розробка програм, заходів з енергоефективності, розвитку систем водозабезпечення, водовідведення, теплозабезпечення міст;
 • Проведення обстежень, розробка програм, заходів з енергоефективності, розвитку інженерних систем і мереж підприємств, організацій;
 • Проведення обстежень, розробка програм, заходів з енергоефективності елеваторів, підприємств АПК, переробних підприємств;
 • Проведення обстежень, розробка програми та  заходів з енергоефективності холодокомбінату;
 • Підготовка тендерної документації, договорів, процедур, реалізації  проектів  на умовах енергосервісних договорів з  "0";
 • Безпосереднє управління проектами;

Дата: з  (місяць / рік) по (місяць / рік)

З січня 2016 - по жовтень 2017 р.

Місце розташування:

Україна, м. Київ

Компанія:

ТОВ "ДТЕК ЕСКО"

Посада:

Менеджер  департаменту  з  управління  проектами  ТОВ "ДТЕК ЕСКО"

Місце розташування:

Україна, м. Київ

Опис:

Основні напрямки  діяльності на посаді:  

 • підготовки до сертифікації СЕнМ (систем енергоменеджменту) підприємств до відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 50 001;
 • Проведення обстежень, розробка програм, заходів з енергоефективності;
 • Підготовка до реалізації проектів та заходів з енергозбереження та енергоефективності в тому числі з застосуванням механізму перфоманс контракту.
 • Розробка Планів  вимірів та верифікації ефективності И&В, згідно з International Performance Measurement and Verification Protocol (IPMVP) міжнародний протокол вимірів та верификациї ефективності.
 • Розробка планів навчання енергоменеджерів, тощо.
 • Забезпечення технічної експертизи в сфері енергозбереження в будівництві та інженерних системах будівель:
 • підготовка  техніко-економічних розрахунків і пропозицій;
 • оцінка техніко-економічної ефективності різних методів організації будівництва.
 • Проведення обстежень об'єктів. Оцінка і вибір об'єктів для енергосервісу.
 • Розробка заходів з енергозбереження, інжиніринг, оцінка здійсненності заходів.
 • Розрахунок необхідних інвестицій в проект, забезпечення досягнення успішності проекту, аналіз і зменшення ризиків за проектом.
 • Участь в підготовці енергосервісних контрактів, в тому числі розробка графіка впровадження проекту, розрахунок базового рівня, підготовка плану верифікації та ін.
 • Управління проектом, включаючи організацію і контроль діяльності субпідрядників. Контроль контрактних зобов'язань, включаючи:
 • проектні роботи;
 • поставку обладнання та матеріалів;
 • будівельно-монтажних робіт;
 • організація і проведення технічного нагляду;
 • введення в експлуатацію;
 • управління проектом до завершення енергосервісного контракту.
 • Претензійна робота з підрядниками, постачальниками та іншими організаціями по стягненню неустойок за невиконання робіт і недотримання умов договорів.
 • Контроль ефективності проекту протягом періоду енергосервісного контракту, документування отриманого ефекту, контроль платежів за контрактом.
 • Контроль експлуатації та координація технічного обслуговування обладнання в період енергосервісного контракту.

Серед виконаних робіт:

 • Підготовка тендерної документації, договорів, процедур, реалізації  проектів  на умовах енергосервісних договорів  на підприємствах  групи ДТЕК;
 • Безпосереднє управління проектами на умовах енергосервісу на підприємствах  ДТЕК (ЦОФ, шахти, ТЕС);

Дата: з (місяць / рік) по (місяць / рік)

жовтень 2012 р. – грудень 2015 р

Компанія:

ТОВ "ДТЕК"

Посада:

Заступник  керівника  проектної  групи  з енергоефективності  Офісу  Генерального директора - Дирекції з стратегії та розвитку бізнесу ТОВ "ДТЕК"

Опис:

Основні напрямки  діяльності на посаді:  

 • Підготовка, проведення силами проектної групи та  підрядників, в тому числі закордонних,  енергообстеження (енергоаудитів) підприємств та підрозділів компанії (шахти, гірничозбагачувальні фабрики, ТЕС, ТЕЦ, підприємств дистрибуції (обленерго);
 • Підготовка технічних завдань на проведення обстежень, контроль та управління послугами з енергообстеження підприємств компанії;
 • Здійснення експертної оцінки проведених аудитів.
 • підготовки до сертифікації СУЯ підприємств відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 50 001;
 • Створення, організація діяльності на підприємствах компанії  Комісій з енергоефективності;
 • Проведення обстежень, розробка програм, заходів з енергоефективності на підприємствах  ДТЕК;
 • Втілення  систем обліку енергоресурсів на виробничих  підприємствах  компанії від розробки ТЗ до  введення в експлуатацію, навчання персоналу підприємств  основам аналізу даних систем обліку та розробки заходів  по  ефективному  використанню ПЕР, зменшення енергетичної складової  в собівартості  продукції та моніторингу досягнутих результатів.
 • Підготовка до реалізації проектів та заходів з енергозбереження та енергоефективності в тому числі з застосуванням механізму перфоманс контракту з "0".
 • Розробка Планів  вимірів та верифікації ефективності И&В, згідно з International Performance Measurement and Verification Protocol (IPMVP)  міжнародний протокол вимірів та верифікацій ефективності.
 • Розробка планів навчання енергоменеджерів, тощо.

Серед виконаних робіт:

 • Розробка опитувальних листів для попереднього визначення пріоритетних напрямків енергообстеження по підприємствам та видам виробничої діяльності;
 • Підготовка тендерної документації, договорів, процедур, проведення  енергоаудитів на "пілотних" підприємствах  ТОВ "ДТЕК" 3-х ТЕС, 4 – шахтах, 3 –х гірничозбагачувальних фабриках;
 • Безпосереднє керівництво організацією  та проведенням енергоаудитів;
 • Розробка, погодження та затвердження Технічних  вимог до побудови  АСКОЕР (автоматизованих систем контролю  та обліку енергетичних ресурсів, технічний облік електроенергії, теплова енергія, вугілля, газ, мазут, водоспоживання та водовідведення, стиснене  повітря, тощо) на підприємствах ТОВ "ДТЕК" (Генерація –ТЕС, ТЕЦ);
 • Розробка, погодження та затвердження Технічних  вимог до побудови  АСКОЕР (автоматизованих систем контролю  та обліку енергетичних ресурсів, електроенергія технічний облік, теплова енергія, вугілля, газ, мазут, водоспоживання та водовідведення, стиснене  повітря, тощо) на підприємствах ТОВ "ДТЕК" (Видобуток та збагачення вугілля – Шахти, гірничо-збагачувальні фабрики);
 • Розробка, погодження та затвердження Технічних  завдань на побудову  АСКТОЕ (електрика), АСКОВВ (водоспоживання та водовідведення), АСКУТЕП (теплова енергія) і інші,   на підприємствах ТОВ "ДТЕК" (Шахти, гірничо-збагачувальні фабрики, ТЕС, ТЕЦ) – більше 20 ТЗ;
 • Організація, підготовка організаційних  документів (шаблонів протоколів, положень та інше),  по створенню  та діяльності  Комісій  з питань енергоефективності на виробничих підприємствах ТОВ "ДТЕК (ТЕС, Шахти, гірничо-збагачувальні фабрики);


Дата: з (місяць / рік) по (місяць / рік)

жовтень 1998 р. – вересень  2012 р

Місце розміщення:

Україна,  м. Славутич -  м. Київ

Компанія:

ТОВ "Центральна енергосервісна  компанія" "ЕСКО-ЦЕНТР"

Посада:

Генеральний директор

Опис:

У 1998 році за моєю ініціативою і за моєї участі, було створене підприємство, основними видами діяльності були:

 • пряме постачання високоякісного обладнання світових виробників, проектні, монтажні й пусконалагоджувальні роботи, гарантійне й сервісне обслуговування;
 • проектні, монтажні і пусконалагоджувальні роботи по системам вентиляції, кондиціювання й опалення, промисловим і громадських будівлям і спорудам;
 • комплексне виконання проектних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт із систем енерго , електропостачання й електроосвітлення;
 • монтажні і пусконалагоджувальні роботи по системам опалення великих виробничих і складських приміщень газовими  трубчастими інфрачервоними обігрівачами «Roberts Gordon»
 • електровимірювальні роботи:
 • перед - ТЕО, ТЕО, експрес-енергоаудит, комплексні енергоаудити;
 • енергообстеження  систем теплопостачання міст з розробкою  екологоефективних  схем водопостачання .
 • комплекс проектних, монтажних і пусконалагоджувальних робіт із систем водопостачання й водовідведення;
 • впровадження систем якісного й безперебійного живлення на базі стабілізаторів, пристроїв UPS, генераторів (дизель, бензин, газ).
 • впровадження системи електро/теплопостачання із застосуванням газопоршневих генераторів/когенераційних установок;
 • впровадження     перетворювачів частоти, пристроїв плавного пуску й гальмування електродвигунів;
 • впровадження електропідігрівання підлог, терас, пандусів, стадіонів, антикригові системи для покрівель, технологічний підігрів трубопроводів;
 • впровадження  систем  „розумної вентиляції” „АЕРЕКО” з гігрорегулюванням;
 • В напрямках  енергоефективності:
 • Розробка енергетичних паспортів підприємств, будівель, споруд;
 • Енергетичний аудит підприємств і організацій різних форм власності (в тому числі і бюджетних);
 • Енергетичний аудит будівель та споруд (підприємством біли виконані енергообстеження більше як 400 –т, будівель та споруд)  в тому числі як підрядник по програмам  USAID, ЄБРР, IFC, GIZ;
 • Проведення обстеження  систем теплопостачання населених пунктів України з подальшою  розробкою  енерго- та екологоефективних схем теплопостачання населених пунктів України та подальшим затвердження та погодженням розроблених схем (більше 40 – ка), в тому числі як підрядник по програмам  SAID;
 • Проведення обстеження систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України з подальшою  розробкою схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення населених пунктів України та подальшим затвердження та погодженням розроблених схем з усіма необхідними та зацікавленими сторонами (більше  10-ти);
 • Консалтингові послуги;

Досвід:

 • Підготовка, реєстрація, організація діяльності інжинірингової - енергосервісна компаній з  "0" , в 2009 році  в Компанії працювало більш як 140 штатних працівників;
 • Організація роботи ТОВ "Центральна енергосервісна  компанія" "ЕСКО-ЦЕНТР":
 • організації діяльності підприємства по обслуговуванню  інженерних систем і мереж житлового фонду, інженерних систем і мереж,  будівель та споруд комунальних підприємств, бюджетних організацій, будівель та споруд, інженерних систем і мереж підприємств, організацій;
 • організації діяльності підприємства по виконання всього комплексу робіт  інженерного напрямку, функції Генерального проектувальника, Генерального підрядника;
 • підготовка, навчання, отримання відповідної кваліфікації персоналом Компанії з наступним отримання відповідних  ліцензій та дозволів на виконання усього комплексу робіт по усім інженерним системам  і обладнанню мереж, систем будівель та споруд;
 • Організація роботи підприємства та його підрозділів в 1998-2010 рр.:
 • Департамент енергоаудиту та енергоефективних технологій;
 • Департамент проектних робіт;
 • Департамент інфрачервоного газового обігріву;
 • Департамент  електромонтажних робіт;
 • Департамент продажу електротехнічного  обладнання;
 • Департамент електронагрівних технологій;
 • Департамент  вентиляційного обладнання "АЕРЕКО";
 • Департамент  будівельних робіт;
 • Відділ по обслуговуванню  житлового фонду та інженерних  мереж та систем;
 • Електровимірювальна лабораторія;
 • підготовка до сертифікації  СУЯ енергосервісної компанії  відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2009;
 • організація та проведення обстеження  систем теплопостачання населених пунктів України з подальшою  розробкою  енерго- та екологоефективних схем теплопостачання населених пунктів України та подальшим затвердження та погодженням розроблених схем з усіма необхідними та зацікавленими сторонами.
 • організація та проведення обстеження  систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України з подальшою  розробкою схем оптимізація роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення населених пунктів України та подальшим затвердження та погодженням розроблених схем з усіма необхідними та зацікавленими сторонами.
 • організація та проведення енергетичних обстежень,  енергоаудиту промислових підприємств, комунальних та бюджетних об'єктів, не залежно від технічної складності та підпорядкованості.
 • реалізація  проекту по термомодернізації житлового будинку  з залученням коштів закордонних фондів та фінансових  установ.

Дата: з (місяць / рік) по (місяць / рік)

вересень 1987 р . вересень 1998 р.

Місце розміщення:

Україна, м. Славутич

Компанія:

Чорнобильська АЕС

Посади:

Черговий слюсар, машиніст обхідник 4-ї групи, машиніст БНС, машиніст деаераторної етажерки 4-ї групи, машиніст парових турбін 5-ї групи  -  Старший машиніст турбінного відділення 7-ї групи Бл.№3 турбінний цех  №2 ЧАЕС

Дата: з (місяць / рік) по (місяць / рік)

січень 1984 р .-серпень 1987 р.

Місце розміщення:

Україна, м. Прип’ять

Опис:

Експлуатація обладнання ЧАЕС

Компанія:

"Київенергоремонт" Чорнобильський постійний об’єднаний ремонтний цех  на Чорнобильській АЕС

Посада:

Слюсар по ремонту обладнання реакторно-турбінних  цехів АЕС – 3-го, 4-го  розряду.

Опис:

Ремонт  обладнання реакторно-турбінних  цехів АЕС

Дата: з (місяць / рік) по (місяць / рік)

Жовтень 1981 р. – жовтень  1983 р. Служба в армії.

Місце розміщення:

ЮГВ (Угорщина)

Дата: з (місяць / рік) по (місяць / рік)

червень 1981 р. - жовтень 1981 р.

Місце розміщення:

Україна, м. Київ

Компанія:

Київське авіаційне виробниче об’єднання ім. 50-ти річчя Жовтня. Київський авіаційний завод

Посада:

Фрезерувальник 3-го  розряду.


<!--[if !vml]--><!--[endif]-->Я, що нижче підписався, підтверджую, що ці дані правильно описують мене, мою кваліфікацію і мій досвід


Гензіцький  Валерій  

Skills

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link