FreelancersТетяна Муренченко

Тетяна haven't been to the service for a long time. But Freelancehunt also employs 558 freelancers in the category Accounting services, who will professionally and on time complete a project of any complexity.

Company
Ukraine Kyiv, Ukraine
1 year ago
Available for hire available for hire
age 42 years
registered for 2 years

Rating

Successful projects
There is no data
Average rating
There is no data
Rating
212

Verified details

Information on verification can be viewed only by registered users.

CV

Я, Букад. Мені 10 років. Я маю тата та маму. Впевнений, це - прекрасно! З 2016 року я одночасно можу перебувати у двох місцях: м. Полтава - мій рідний дім та у м. Києві. Незабаром мене можна буде спостерігати і у м. Харкові. У цьому мені допомагають технології, серед яких окремий цілодобовий сервер з програмним забезпеченням та постійним доступом до інтернету, та колеги (бухгалтери, юристи, ІТ-ки, адміністратори, економісти), які утворюють навколо мене окрему галактику. Саме завдяки  бажанню поєднувати, я став аутсорсингом. Маю велику впевненість, що з часом я створю систему, яку назвуть на честь мене! Це буде бухгалтерський аутсорсинг за стандартами БУКАД.  

Skills

Portfolio

Бухгалтерські послуги, аутсорсинг бухгалтерії

Accounting services


Я, Букад. Мені 10 років. Я маю тата та маму. Впевнений, це - прекрасно! З 2016 року я одночасно можу перебувати у двох місцях: м. Полтава - мій рідний дім та у м. Києві. Незабаром мене можна буде спостерігати і у м. Харкові. У цьому мені допомагають технології, серед яких окремий цілодобовий сервер з програмним забезпеченням та постійним доступом до інтернету, та колеги (бухгалтери, юристи, ІТ-ки, адміністратори, економісти), які утворюють навколо мене окрему галактику. Саме завдяки бажанню поєднувати, я став аутсорсингом. Маю велику впевненість, що з часом я створю систему, яку назвуть на честь мене! Це буде бухгалтерський аутсорсинг за стандартами БУКАД.0
 

Activity

  Recent proposals 6
Отчёт по благотворительному фонду Personal project
250
Консультация Бухгалтера, ФОП ЕН, 2 група, за себя ЕСВ
100
Бухгалтер для ведения ФЛП 3 группа, только Харьков
100
Вести налоговую отчетность через Приват24 по ТОВ и ФОП
200
Bookkeeping for 2 UA companies
1 500
Составить годовой отчет для НКО (благотворительный фонд)
800