Ксюша Т.

FreelancersКсюша Тронина

Ukraine Ukraine
7 months 20 days ago
Available for hire Available for hire
registered for 7 months 20 days

Specialization

Photography
634 place out of 273316
Photo processing
1974 place out of 273316
Position in global rating
  35873 place out of 273316

CV

Фотограф, працюю з фотографією вже півтора роки. Професійно володію Photoshop, Lightroom. Знімаю студійні фотосесії, сімейні, портретні, дитячі, love-story. Є досвід виїздних та репортажних зйомок. Вмію не лише знімати технічно, а й спілкуватись з клієнтами так, щоб їм подобався сам процесс зйомки та його результати в електронному вигляді. Зараз - основне місце роботи. 


Маю закінчену вищу економічну освіту по спеціальності "Фінанси та кредит", також закінчила магістратуру на "Економіці підприємства" в Національному університеті ім. Петра Могили у Миколаєві. Є досвід роботи бухгалтером та менеджером зі збуту. 


Брала активну участь у соціальних проектах, маю організаторський хист. У вільний час багато читаю та пишу, є досвід коректури статей для газет, а також власні опубліковані як наукові, так і публіцистичні статті. 


Вільно володію розмовною англійською, українською (рідна) та російською, також - базовим рівнем розмовної німецької. Диплом бакалавра свідчить, що можу займатись професійним перекладом документації економічного характеру. 

Skills

Portfolio

200 ₴Фото

Photography Photography


#дитячафотосесія #photo #photographer #retouching #photoshop #photoshopmaster Приклад зробленої фотографії та результат її ретуші. Вартість вказана за годину роботи, коли була зроблена фотографія.  0
 

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link