FreelancersЮлія Когут

Are you a client? Offer Юлії to work on your next project. A freelancer? Sign up and start earning money right now.

Ukraine Kyiv, Ukraine
2 months 23 days ago
Available for hire available for hire
age 16 years
registered for 3 months 21 days
Freelancer Юлія К. — Ukraine, Kyiv. Specialization — Lead generation and sales, Website development
173

Specialization

Lead generation and sales
310 place out of 783
Website development 1
2651 place out of 5419
Overall ranking 6
  37324 place out of 276261

CV

привіт! мене звати Юліанна і я вже давно захоплююсь маркетингом. Далі я почала розширювати свої горизонти, поглиблюючись в smm й інтернет-маркетинг. 

на моєму життєвому шляху я бачила багато лайна, а ще гірше - роботи маретологів, які керуються застарілими схемами. Це реально страшно, особливо для стар-апів, мета яких - змінити буденність.

на даний момент я маю команду 3-х спеціалістів, разом ми займаємось комплексною упаковною малих бізнесів, а також, старт-апів. 

В команді у мене спеціаліст з розробки корпоративного сайту для бізнесу, сайту-візитівки для приватних осіб, а також інтернет-магазину. 

Другий спеціаліст - таргетолог, він як ніхто інший, влучно комунікує з вашою аудиторією, допомагає зрозуміти, які прості кроки треба виконати для відчуття довіри у споживачів, як обійти хейт, як розширювати аудитоію і все інше у цьому напрямку. 

Третій спеціаліст - оператор-монтажер, разом з ним ми знімаємо рекламні відео-креативи для просування вашого бізнесу у соціальних мережах, які розраховані на "наступний крок" споживача відповідно на сайт продуктової лінійки

я дуже вдячна, що ви ознайомились з нашою командою і послугами, до зустрічі!

Skills

Programming

Design & art

Services


Audio & video

Promotion

Writing