Ольга Л.

FreelancersОльга Логвиновская

Ukraine Kyiv, Ukraine
1 year ago
Available for hire Available for hire
age 31 years
registered for 1 year

Specialization

Position in global rating 10
  128233 place out of 298843

CV

Ольга Логвиновська                                                                                                                                  

м. Київ, Україна                                                                                  

[email protected]


Досвід роботи: 


ГО «Гараж Генг»  (2015 - дотепер)


Стратегічною метою ГО «Гараж Генг» є поширення ідей сталого розвитку, формування та розвиток міських середовищ та талантів у містах, координація соціальних ініціатив. Одним з найпопулярніших інструментів, які ми створили є платформою для соціальних інновацій - Big Idea, яка включає в себе краудфандингову платформу. 


Посада: Співкоординаторка освітньої програми «Майстерня Спільнокошту»


В якості співкоординаторки «Майстерні Спільнокошту» в мої обов’язки входить розробка тактичних рішень для втілення стратегії програми, розробка, адаптація та креативне наповнення контенту для найбільш ефективної взаємодії з замовником, а також організація та проведення події в якості фасилітатора, лектора або тренера. 


Посада: Співкоординаторка програми Be nice and Instrumental


Суттю програми являється створення майданчика для пошуку рішень для ефективної взаємодії, утворенню  продуктивних рішень та стійкого партнерства між представниками бізнесу та третього сектору. 

Як співкоординаторка програми колаборації між бізнесом та громадськими ініціативами працюю з розробкою стратегічних рішень втілення програми. Також в коло обов’язків входить організація та координація події. 


Посада: Модераторка проектів Спільнокошту, експертка з краудфандингу


Працюю з відбором, модеруванням, редагуванням заявок проектів, консультуванням по веденню камапнії, супровід до публікації та під час проведення кампанії. 


ММЦ СТБ/ТРК «Україна» (2012 - 2015)


Посада: журналістка, редакторка, сценаристка програм


За роки досвіду на телебаченні працювала в якості журналіста щоденних програм, сценариста, а також редактора. В обов’язки входило наповнення верстки, повна розробка теми, креативне наповнення сюжету, зйомка на майданчику, монтаж сюжету з режисером, підготовка до ефіру. Також працювала з експертами в кадрі. 

В якості редакторки сайту - наповнення контенту, написання матеріалів для сайту, інтерв’ю, анонсування заходів, редагування текстів. 


Додаткові навички та вміння: 


Як режисерка драматичного театру за фахом, в громадському секторі працюю з пошуком ефективної та креативної форми втілення програм та напрямків. Генерую сценарії та режисерські ходи та втілення найбільш діївого результату в подіях та активностях. 


Завдяки набутому досвіду та знанням розписую сценарій та контент події, організовую зйомку та монтаж. 


В якості редакторки та журналіста пишу матеріали та статті на різноманітні тематики, редагую тексти. Особливою якістю є адаптація складних текстів та тем до легких в розмунінні та сприйнятті. 









Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link