Адель С.

FreelancersАдель Сіра

Ukraine Kyiv, Ukraine
2 months 23 days ago
Available for hire Available for hire
age 25 years
registered for 2 years

Specialization

Interior design
768 place out of 2890
3D graphics 1
594 place out of 3155
Position in global rating 1
  23591 place out of 309290

CV

Міхуля Вікторія Олександрівна

+380 73 0502188 — бажаний спосіб зв'язку

[email protected]

Березень 2018 — червень 2018
4 місяці
Дитяча Література

Київ

Художник Ілюстратор
Обов'язки : Розробка детальних ескізів для дитячої книги.«Ручна подача робіт». Проектування сценарію дитячої книги та компонування тексту. Переговори з редактором та проходження цензури.
Досягнення : Вчасно створено та подано на розгляд ескізів 20 та фінальних робіт 10, з них затверджено 5 Як результат, підвищила свій рівень, як художник та покращила просторове сприйняття світу. Отримала досвід у сфері графічного дизайну та покращила свій рівень подачі робіт.
Березень 2018 — червень 2018
4 місяці
Dream house

Київська область

Дизайнер інтер'єрів
Обов'язки : Ведення проекту від початку до кінцевого етапу з точки зору обов'язків дизайнера інтер’єру . Проектування дизайну житлових приміщень: візуалізація, розробка детальних креслень, створення та ведення повного комплексу робочої документації, підбір матеріалів для приміщення, планування та ведення кошторисів. Переговори із замовниками, контролювання процесів на будівництві, зокрема монтаж та демонтаж стін, розміщення електричних виходів освітлення та розташування меблів.
Досягнення : Брати на себе відповідальність за кожний етап проекту та контролювати за процесами будівництва по своїм кресленням та побажанням замовника. Доведення фінальних візуалізацій та ідей по бажанням замовника. Покращила свій рівень стресостійкості під час роботи на будівництві та вчасно здавати технічне завдання.
Лютий 2016 — березень 2018
2 роки 2 місяці
Аpartment company

Київ

Дизайнер інтер'єрів
Обов'язки : Ведення проекту від початку до кінцевого етапу з точки зору обов'язків дизайнера інтер’єру . Проектування дизайну житлових приміщень та громадських: візуалізація, розробка детальних креслень, створення та ведення повного комплексу робочої документації. Створення офісних приміщень, проектування житлового дизайн приміщення. Розробка детальних креслень дитячого потягу.
Креслення, візуалізація підбір матеріалів, переговори з замовниками. Самостійне ведення проекту обов’язків дизайнеру інтер’єру.
Досягнення : Отримала досвід в проектуванні житлового приміщення створення візуалізацій та креслень для офісного приміщення та житлового приміщення отримала досвід у сфері предметного дизайну. Самостійне ведення переговорів проект під ключ.
Січень 2018 — лютий 20182 місяці
Sham-Rocks

Київ

Художник-ілюстратор
Обов'язки : Займалася створенням обкладинки альбому для ірландської рок-групи. Створювала робочі креслення ArchiCAD частини корабля та по ескізам створювала в Photoshop. Працювала замовниками на дистанції в створені дизайн обкладинки та вела переговори з представником групи.
Досягнення : Обкладинку альбому випустили в прокат. Отримала не стандартний досвід у сфері графічного дизайну та світу музики. Покращила навики спілкування з різними людьми та розуміти ідею замовника.
Вересень 2017 — січень 2018
5 місяців7 Небо

Київська область

Дизайнер інтер'єрів менеджер
Обов'язки : Дизайн проектів з встановлення натяжних стель (3D Max, ArchiCAD). Створення робочих креслень за ескізами технологів.
Менеджер з продажів натяжних стель та підписання договорів. Віддалена робота з клієнтами: узгодження проектів, підбір матеріалів, координація монтажу.
Створення та ведення робочої документації у Microsoft Office, ведення бази замовників у Microsoft Excel. Підготовка проектів договорів на виконання дизайн проектів та підписання контрактів.
Досягнення : отримала досвід у сфері продаж та проектування дизайн приміщень. Покращила свої комунікативні навики спілкування.
Червень 2017 — липень 2017
2 місяці
Райт

Київ

Дизайнер-консультант
Обов'язки : консультація меблів з продажу кухонь та підбір матеріалів. Проходила стажування в компанії.
Досягнення : Отримала досвід у сфері промислового дизайну та отримала знання в підборі різних матеріалів в сфері предметного дизайну .
Травень 2016 — серпень 2016
4 місяці
Mramor stail

Київська область

Дизайнер-художник
Обов'язки : Стажування у компанії, участь у всьому циклі робіт. Розробка ескізів дизайну (ручна подача). Розробка промислових клаузур дизайн об'єктів – попільнички, маленькі колони, медальйони, каміни (3D Max, ArchiCAD, Photoshop). Друк матеріалів (3D Max, ArchiCAD, Microsoft Office – формати А4, А3). Створення мозаїчних панно формату А-6 А-1 (ручна робота). Координація роботи над мозаїчним панно формату А1 (ескіз на граніті, підбір кольорів) Введення робочої документації, участь у покращенні сайту компанії. Контролювала виконання робіт на будівництві. Проходила стажування під час створення дизайн виробів по своїм кресленням.
Досягнення : Отримала практичний досвід роботі з різними сортами мармуру, працювала з інструментами на будівництві епоксидним клеєм та розчинами. Покращила свій рівень, як художника та дизайнера.
Вересень 2015 — грудень 2015
4 місяці
ТМ Japan Style

Київ

Дизайнер
Обов'язки : Займалася створенням банерів , візиток, плакатів, логотипів в програмі Photoshop . Працювала в сфері графічного дизайну.
Досягнення : Отримала досвід у сфері графічного дизайну.

Ключові навички

ArchiCAD,  Adobe Photoshop, Дизайн приміщення, Графіка, Живопис, 3ds Max, V-Ray, MS PowerPoint, MS Office, MS Excel.

Вища освіта

2010-2016

Національний авіаційний университет, Киев
Навчально-науковий інститут Аеропортів (Архітектури та дизайну), Дизайнер інтер'єру

Skills

Portfolio

6000 ₴"Apartment company" Дизайн – інтер’єру 2017

Interior design Interior design


Обов'язки дизайнера інтер’єру : Проектування дизайну житлових приміщень: візуалізація, розробка детальних креслень, створення та ведення повного комплексу робочої документації обмір приміщення. Переговори із замовниками, контролювання процесів на будівництві.
Досягнення : Отримала досвід в проектуванні житлового приміщення створення візуалізацій та креслень.  2  0

400 ₴Фріланс Візуалізації Турецьких бань

Interior design Interior design


Adobe Photoshop, Autodesk 3ds Max, V-Ray.  1  0

400 ₴Фріланс Візуалізації Кухні Київ 2016

Interior design Interior design


Adobe Photoshop, Autodesk 3ds Max, V-Ray.  1  0

400 ₴Фріланс Візуалізації Кухні Київ 2016

Interior design Interior design


Autodesk 3ds Max,V-Ray.  1  0

5000 ₴"Apartment company" Креслення дитячого потягу 2016

Industrial design Industrial design


Розробка детальних креслень дитячого потягу.
Креслення, візуалізація підбір матеріалів, переговори з замовниками.
Самостійне ведення проекту обов’язків дизайнеру інтер’єру.  1  0

400 ₴Графічний дизайн

Print design Print design


2015 р.  1  0
 

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link