Тимур Б.

FreelancersТимур Брухаль

Ukraine Novomoskovsk, Ukraine
2 months ago
Available for hire Available for hire
registered for 1 year

Specialization

Website development
2830 place out of 6736
CMS installation and configuration
362 place out of 733
Position in global rating 7
  36590 place out of 271830

CV

В інтернеті можна знайти багато способів обзавестися власним сайтом. Більшість з них мають на увазі 100% передоплату. Не дуже вигідно, правда? Більш того, часто вам доводиться працювати з конкретним веб-розробником, який не може дати ніяких гарантій. Ви можете тільки сподіватися, що ваші побажання з приводу функціональності і дизайну сайту будуть в повній мірі враховані. Але що, якщо ваші очікування не виправдаються? Чи повернуть вам витрачені кошти, або ж доведеться чекати, поки розробник знайде час на виправлення проекту?

Як бачите, процес покупки сайту занадто ненадійний і займає багато часу. Але є альтернатива, яку багато хто чомусь не розглядають. Чому б не зробити сайт під ключ самостійно? Для цього вам не потрібно бути майстром веб-програмування. Все, що від вас вимагається - ознайомитися з унікальною пропозицією від MotoCMS.

Що виділяє MotoCMS серед безлічі систем управління контентом? Новачки повинні знати, що MotoCMS - це в першу чергу якість. Створюючи веб-сайт на основі наших шаблонів, ви можете бути впевнені в ряді його переваг. По-перше, ваш сайт буде коректно відображатися на будь-якому пристрої, адже всі пропоновані нами шаблони на 100% адаптивні або доповнені мобільною версією. По-друге, з будь-яким шаблоном ви отримуєте набір корисних віджетів, які повинні допомогти йому пережити привернути увагу відвідувачів до вашого сайту. По-третє, всі шаблони MotoCMS відрізняються високою швидкістю завантаження. Тому завантажені вами фото-, аудіо- і відеоматеріали напевно не залишаться без уваги.

Ще одна особлива риса MotoCMS - турбота про своїх клієнтів. Перед тим як зробити сайт за допомогою нашого конструктора, ви можете прочитати докладну інформацію про будь-якому шаблоні і побачити наочну демонстрацію його роботи. Остаточно визначившись з вибором шаблону, ви зможете безкоштовно працювати з ним протягом двотижневого тестового періоду. І, коли ви нарешті будете готові придбати шаблон, ви будете знати, що платите за все один раз. Вам не доведеться вносити додаткові щомісячні платежі. Варто також згадати, що процес створення веб-сайту з MotoCMS часто займає всього три (!) Дня.

Використовуйте MotoCMS для створення сайтів і зробіть свій проект частиною веб-індустрії!Skills

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link