FreelancersNadine Mamayeva

Are you a client? Offer Nadine to work on your next project. A freelancer? Sign up and start earning money right now.

Private entrepreneur
Ukraine Ternopol, Ukraine
1 month 1 day ago
Available for hire available for hire
registered for 1 month 15 days
Freelancer Nadine M. — Ukraine, Ternopol. Specialization — Text editing and proofreading, Abstracts, diploma papers, course papers
270

Specialization

Text editing and proofreading
159 place out of 3173
Abstracts, diploma papers, course papers
128 place out of 1668
Overall ranking 1
  16684 place out of 278407

Verified details

Information on verification can be viewed only by registered users.

CV

Надія Ігорівна Мамаєва, тернополянка.

Здобула повну вищу освіту  на денній формі навчання в ЛНУ ім. І. Франка за спецільністю "Українська мова та література" й отримала кваліфікацію філолога. Фах правника, неповна вища освіта, набула в МАУП на дистанційній формі навчання за  спеціальністю "Комерційне та трудове право", кваліфікація юрист. 

З 1998 року працювала в  комерційних відділах ЗМІ, паралельно —  коректором, а також здійснювала копірайт, рерайт з урахуванням принципів функціонування пошукових систем на основі знань в галузі маркетингу, права та суміжних сфер життєдіяльності того чи іншого підприємства.  Протягом останніх років  проводжу дослідження й експериментальні розробки у сфері суспільних і гуманітарних наук, результи яких були цікавими моїм клієнтам під час написання наукових робіт, удосконалення процесу навчання. 

Послуги надаю як суб'єкт господарювання, є платником єдиного податку  та єдиного соціального внеску. За потреби надам копії установчих документів. Працю найманих працівників не використовую. 

Відповідально ставлюсь до будь-якого завдання, незалежно від рівня складності ретельно його виконую на попередньо обумовлений термін.   

Зразки виконаних замовлень надати не можу, тому що їх зміст становить комерційну таємницю, на розголошення якої не маю згоди моїх клієнтів. 

Skills

Portfolio

План курсової роботи

Abstracts, diploma papers, course papers


Написану за цим планом курсову роботу я успішно захистила у 2019 р.  0

право

Legal services


Договір про надання рекламної послуги  0

право

Legal services


Договір про надання послуг  0