Александр Н.

FreelancersАлександр Новицкий

Ukraine Kyiv, Ukraine
1 year ago
Available for hire Available for hire
age 30 years
registered for 2 years

Specialization

Text translation
1799 place out of 10278
English
1170 place out of 5034
Position in global rating 171
  38040 place out of 297684

CV

Резюме

Новицький Олександр Валерійович

Дата народження: 04.10.1988 р., 27 років.

Адреса:               м. Київ, вул. Маршала Рибалко, 7

Сімейний стан:    одружений

Телефон:             + 380 63 6785207

E-mail:                 [email protected]

Освіта:

 

З 2004 по 2008 рр. навчався в Інституті Міжнародних Відносин при Київському Міжнародному Університеті по спеціальності міжнародні відносини. Отримав кваліфікацію «Бакалавра міжнародних відносин».

З 2010 по 2012 рр. навчався в магістратурі Київського Інституту Міжнародних Відносин при Київському Національному Університеті ім. Тараса Шевченка по спеціальності міжнародні відносини.

 

Досвід роботи та практика:

Березень 2015 року по теперішній час робота в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області.

Посада: головний спеціаліст відділу координації та контролю з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Посадові обов’язки: організація та супровід IT-проектів у сфері надання електронних послуг сфери державної реєстрації прав (електронний документообіг, електронний термінал, розробка веб-сайтів та їх онлайн-сервісів для надання послуг держреєстрації, у тому числі наповнення веб-сайтів та відповідних дзеркальних аккаунтів в соцмережах), PR-супровід діяльності керівництва Головного територіального управління юстиції у Київській області (організація конференцій, інтерв’ю, робота зі ЗМІ, розробка та видання друкованої інформаційної продукції тощо), розгляд та відповіді на письмові звернення та скарги з питань державної реєстрації прав, прийом та консультація громадян з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно.

Серпень 2014 року - березень 2015 року робота в Державній Реєстраційній Службі України.

Посада: головний спеціаліст відділу загального контролю Департаменту координації та контролю з питань державної реєстрації прав.

Посадові обов’язки: розгляд та відповіді на письмові звернення та скарги з питань державної реєстрації прав, виїзні перевірки реєстраційних служб територіальних органів юстиції України, ведення документообігу (накази, подання, протоколи засідань комісій, докладні та службові записки, внутрішня та зовнішня кореспонденція)

Жовтень 2012 року - серпень 2014 року робота в Київській обласній державній адміністрації, Управління з питань власності.

Посади: головний спеціаліст, т.в.о. заступника начальника управління – начальника відділу з питань комунальної власності.

Посадові обов’язки: ведення документообігу, управління персоналом відділу, підготовка документів для законодавчої імплементації в обласній раді Київської області, надання консультацій з питань комунальної власності.

 

Червень – серпень 2012 року працював координатором благодійних проектів в сфері догляду за сиротами та дітьми з особливими потребами

 

Лютий 2009 р. – листопад 2010 р. робота в компанії ТзОВ «СТЕПРЕЙСІНГ ТІМ» (спорудження та експлуатація автомототреку для проведення міжнародних спортивних заходів класу MotoGP, тестів Formula 1, чемпіонатів World Superbike, Formula 3 та ін.)

Посади: менеджер забезпечення, менеджер із зв’язків з громадськістю.

 

Посадові обов’язки: проведення перемовин, укладання договорів, митний супровід комплектних об’єктів (асфальтний завод), адміністрування та редакція інтернет-сайту (www.crimeagp.ru), переклад документів та перемовин, підготовка PR-акцій, пошук та закупка послуг, будівельної техніки та ін.

Вересень - жовтень 2008 р. стажування в Київській Міській Державній Адміністрації, відділ міжнародних зв’язків.

Посада: практикант.

 

Посадові обов’язки: письмовий переклад кореспонденції (з англійської та німецької на українську), організаційно-протокольна робота.

Додаткова інформація:

- Мовні навички: українська(вільно), російська(вільно), англійська(вільно), німецька (базова).

- Навички володіння комп’ютером: впевнений користувач ПК та будь-якої оргтехніки, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), Інтернет-пошукові інструменти (Google, Yandex).

Особистісні якості:

Аналітичний склад розуму, організованість, відповідальність, комунікабельність, здатність швидко навчатись.

Skills

Activity

  Recent proposals 1
Помощник руководителя (укр. и русс. )

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link