249 

FreelancersОлександр Пудовий

Бухгалтерія с\г (БСПУ), КРСХП, Управління арго-холдингом (УАХ).

Ukraine Vinnytsia, Ukraine
2 days 7 hours ago
added 3 proposals
Available for hire Available for hire
age 41 years
registered for 3 years

  • 1с 7.7
  • СКД
  • 1с 8.3
  • 1с 8.2
Олександр П.

Specialization

1C
488 place out of 1705
Position in global rating 4
  18925 place out of 402081

CV

За свою багаторічну діяльність мені довелося працювати в різноманітних виробничих і торгових організаціях але найбільше довелося працювати саме у секторі сільськогосподарського виробництва. Зокрема це були цукровий завод, насіннєвий завод перетворений у елеватор, торгівля засобами захисту рослин, завод з виробництва яблучного концентрату та крупний агрохолдинг з 60 тис. га, чотирма елеваторами та кількома юрособами в межах Вінницької області.

З платформою 1С:Підприємство від 7.7 до 8.3 працюю вже 15 років, з яких виключно з 8.1-8.3 працюю останніх 7 років. Мене завжди беруть на якісь нестандартні конфігурації, які вже впроваджені але так ефективно і не працюють або користувачі не можуть в них розібратися, або там безліч різноманітних помилок чи відсутній потрібний функціонал.

Я не дарма називаю себе програмістом з аналітичним мисленням, оскільки мені подобається колупатися в чужому коді. Я можу дуже довго перелопачувати кучу модулів та коду і аналізувати отримувані дані, паралельно створюючи допоміжні звіти та уточнюючі запити і врешті-решт знайти «глючний» рядок. Таким чином виправлю один рядок і не буду переписувати кілька тисяч, щоб зробити нові помилки…

Це моя робота удосконалювати документи та наводити лоск у всіх графічних елементах. Доводити друковану форму до досконалості. Робити роботу користувача зручною і логічною, зменшуючи кількість випадкових помилок. Перфекціонізм вилікувати неможливо, про нього можна лише забути!

В бізнес-орієнтованому програмуванні цінується патерналізм (розробка по шаблонам), особливо це стосується розробки в конфігураціях 1С. А тому я ніколи не ламаю існуючу структуру написаного коду, а вплітаю свій код таким чином, щоб створити гармонію у існуючому хаосі. Звісно, документуючи у коментарях зроблені зміни.

У вісімці мені дуже подобається система компонування даних (СКД), яка допомагає створювати незлічену кількість звітів. Так що, для тих, хто знає що таке «консоль звітів», то мої навички з СКД будуть цінною допомогою.

Добре розбираюся у різноманітній ІТ-інфраструктурі на рівні заліза. Можу створити справжню структурована кабельну систему (СКС), закупити і налаштувати обладнання, організувати роботу серверів, маршрутизаторів, модемів, локальних мереж, автомобільних ваг, тощо.

Skills

  • 1C — from 250₴ per hour

Portfolio

3000 ₴Обслуговування Бухгалтерія с/г підприємства

1C 1C


Обслуговування конфігурацій на базі 1С:Підприємство Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства, Комплексна конфігурація сільськогосподарського підприємства, Бухгалтерія елеватора та мукомольного заводу, Управління агрохолдингом.  4  0
 

Activity

  Recent proposals 10
Доработки и првки в 1с Управление торговлей 2.3
300
1C DEVELOPMENT
Перенести 1С на другой компьютер и пофиксить английский интерфейс
300
Создание отчета по командировкам для конфигурации ЗУП 3.1
Разработка в 1С предприятие удаленно на длительной основе
350
Доопрацювання та налаштування програми 1С
Перенос изменений конфигурации УТ 11 в расширения.
1С Программист печатные формы и отчеты
Поддержка и доработка 1с компании
Устранить ошибки которые произвольно выскакивают 1С.
1000

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link