FreelancersОлександр Пудовий

Бухгалтерія с\г (БСПУ), КРСХП, Управління арго-холдингом (УАХ).
Are you a client? Suggest Олександру work on your next project. Freelancer? Sign up and start earning right now.

Private entrepreneur
Ukraine Vinnytsia, Ukraine
1 day 16 hours ago
Available for hire available for hire
age 42 years
registered for 4 years

  • 1с 7.7
  • СКД
  • 1с 8.3
  • 1с 8.2
Freelancer Олександр П. — Ukraine, Vinnytsia. Specialization — 1C
333

Specialization

1C
135 place out of 1106
Overall ranking
  11584 place out of 259039

Verified details

Information on verification can be viewed only by registered users.

CV

За свою багаторічну діяльність мені довелося працювати в різноманітних виробничих і торгових організаціях але найбільше довелося працювати саме у секторі сільськогосподарського виробництва. Зокрема це були цукровий завод, насіннєвий завод перетворений у елеватор, торгівля засобами захисту рослин, завод з виробництва яблучного концентрату та крупний агрохолдинг з 60 тис. га, чотирма елеваторами та кількома юрособами в межах Вінницької області.

З платформою 1С:Підприємство від 7.7 до 8.3 працюю вже 15 років, з яких виключно з 8.1-8.3 працюю останніх 7 років. Мене завжди беруть на якісь нестандартні конфігурації, які вже впроваджені але так ефективно і не працюють або користувачі не можуть в них розібратися, або там безліч різноманітних помилок чи відсутній потрібний функціонал.

Я не дарма називаю себе програмістом з аналітичним мисленням, оскільки мені подобається колупатися в чужому коді. Я можу дуже довго перелопачувати кучу модулів та коду і аналізувати отримувані дані, паралельно створюючи допоміжні звіти та уточнюючі запити і врешті-решт знайти «глючний» рядок. Таким чином виправлю один рядок і не буду переписувати кілька тисяч, щоб зробити нові помилки…

Це моя робота удосконалювати документи та наводити лоск у всіх графічних елементах. Доводити друковану форму до досконалості. Робити роботу користувача зручною і логічною, зменшуючи кількість випадкових помилок. Перфекціонізм вилікувати неможливо, про нього можна лише забути!

В бізнес-орієнтованому програмуванні цінується патерналізм (розробка по шаблонам), особливо це стосується розробки в конфігураціях 1С. А тому я ніколи не ламаю існуючу структуру написаного коду, а вплітаю свій код таким чином, щоб створити гармонію у існуючому хаосі. Звісно, документуючи у коментарях зроблені зміни.

У вісімці мені дуже подобається система компонування даних (СКД), яка допомагає створювати незлічену кількість звітів. Так що, для тих, хто знає що таке «консоль звітів», то мої навички з СКД будуть цінною допомогою.

Добре розбираюся у різноманітній ІТ-інфраструктурі на рівні заліза. Можу створити справжню структурована кабельну систему (СКС), закупити і налаштувати обладнання, організувати роботу серверів, маршрутизаторів, модемів, локальних мереж, автомобільних ваг, тощо.

Skills

Programming

  • 1C
    from 400₴ per hour

Portfolio

5000 ₴Обслуговування Бухгалтерії сільського господарства

1C


Обслуговування конфігурацій на базі 1С:Підприємство Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства, Комплексна конфігурація сільськогосподарського підприємства, Бухгалтерія елеватора та мукомольного заводу, Управління агрохолдингом.  10  0
 

Activity

  Recent proposals 10
Загрузить данные из файла xml в 1с.
800
Создание удаленного сервера 1С, установка 1С 7
5000
Доработка 1С бухгалтерии для Кипра (мультивалютность, МСФО)
650
Программирование XML потока из 1С на сайт-получатель
500
1c программирование
3000
Разработка 1С 8.3 под предприятие
30 000
Требуется доработка 1С
1000
Программист 1с
1000
Синхронизация 1С с M.E.DOC + банк.
1000
Удаленный доступ к 1С
1000