164 

FreelancersИван Олейник

Якісний проект–фундамент для Вашого зручного і надійного житла!
Вы заказчик? Предложите Ивану работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Ukraine Vinnytsia, Ukraine
10 months 13 days ago
Available for hire Available for hire
age 25 years
registered for 10 months 13 days

Иван О.

Specialization

Designing
569 place out of 2098
Industrial design
80 place out of 163
Position in global rating 6
  55352 place out of 348432

CV

Іван і Маргарита Олійник, керівники і проектувальники студії Окей - ПРОЕКТ!

Студія Окей - ПРОЕКТ заснована в 2017 році у Вінниці подружжям і проектувальниками Іваном і Маргаритою Олійник. Основними напрямками роботи студії є технічне проектування квартир, будинків, ескізне (зовнішнє) проектування і 3Д візуалізація меблів.

Незважаючи на те, що ми ще досить молодий гравець на ринку послуг технічного проектування і 3Д візуалізації меблів, ми вже встигли отримати досвід, завоювати довіру і прихильність клієнтів, виконуючи проекти різної складності: як житлових, комерційних приміщень так і в напрямку 3Д візуалізації меблів і торгового обладнання.

Наша МЕТА - замовник повинен заощадити більше, ніж витратив на проект, а подяка і визнання з його боку є найкращою мотивацією для того, щоб кожен раз ставати краще в своєму професіоналізмі.

Ми ведемо роботу на основі принципів взаємної поваги, любові і довіри. Ми щиро зацікавлені виконати проект для клієнта так, що б він повністю задовольнив всі його потреби і його сім'ї, роблячи будівництво будинку, ремонт квартири або виробництво меблів простим і зрозумілим, абсолютно ексклюзивним, індивідуальним і неповторним.

Ми вважаємо, що наші переваги такі:

  • Ми чесно оцінюємо свої можливості перед укладанням угоди з замовником.
  • Ми запропонуємо найбільш адекватні ціни на створення технічного (архітектурного) проекту, ескізного проекту або 3Д візуалізації меблів;
  • Надаємо весь спектр послуг: від проектування до будівництва і ремонту «під ключ», що може запропонувати не кожен дизайнер квартир.
  • Нас рекомендують друзям.

Skills

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link