FreelancersІрина М.

Знаємо все про договори
Предложите Ірині работу над вашим следующим проектом или зарегистрируйте профиль фрилансера и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Ukraine Kyiv, Ukraine
1 day 4 hours ago
Available for hire available for hire
registered for 1 month 27 days
Freelancer Ірина М. — Ukraine, Kyiv. Specialization — Legal services
240

Specialization

Legal services
270 place out of 648
Overall ranking 3
  22566 place out of 189455

Verified details

Information on verification can be viewed only by registered users.

CV

theDoc. засновано в березні 2020 року. Наша команда працює тільки з договорами, а тому знає все про них. За рік роботи ми створили та перевірили більше 500 документів.


Ми знаємо різницю між трудовим та цивільно-правовим договором, договором купівлі-продажу та поставки; знаємо, що таке істотні умови договору та за яких обставин договір вважається неукладений або недійсний. Ми впевнені, що від якісного договору залежить майбутнє людей та бізнесу.


Чому договір – це важливо? 

Як правило, на початку співробітництва сторонам здається, що вони прекрасно розуміють один одного, тому укладають договір абияк або зовсім не роблять цього. Однак при першому ж непорозумінні всі починають вчитуватись в текст договору або згадувати про неконкретні усні домовленості. Тут договір виступає головним арбітром, який передбачає всі ситуації наперед. Тому від якості договору залежать стосунки людей та прибутковість бізнесу.


Команда theDoc супроводжує клієнта від першого запиту до моменту підписання договору. Це означає, що після створення або перевірки договору ми узгоджуємо його текст з іншою стороною.  Часто, в процесі переговорів, суть положень договору сильно змінюються, а тому ми позбавляємося від усіх можливих недоліків. Нам важливо, щоб на фінальному етапі клієнт отримав договір, який максимально захищає його права.


TheDoc.ua - найбільша вільнодоступна база договорів, яка налічує більше 200 документів. TheDoc для тих, хто не хоче або не може працювати з юристом над створенням індивідуального договору. Тепер кожен лише натиском кількох клавіш зможе скачати необхідний договір, щоб захистити свої права та інтереси.


Skills

Outsourcing & consulting

Portfolio

Activity

  Recent proposals 10
Написати додаток до договору про збільшення ціни оренди
250
Составить договор
2 100
Анализ Договору Услуг
3 000
Доработать договор по франшизе Агентства Недвижимости ( knin.com.ua )
2 000
Требуется IT юрист
1 000
ТЗ для юриста в підготовці основного договору (надання послуг)
500
Юр пакет для бизнеса доставки воды
10 000
Составление документов по долгосрочной аренде квартиры
1 000
Срочно составить договор
5 000
Шаблон договору на надання послуг реклами
2 000