Вадим Ш.

FreelancersВадим Шевчук

Надійся на краще, а готуйся до гіршого

Ukraine Shargorod, Ukraine
3 months 2 days ago
Available for hire Available for hire
age 21 years
registered for 4 months 12 days

Specialization

Article writing 2
4632 place out of 8997
Text editing and proofreading
1038 place out of 1501
Position in global rating 7
  80389 place out of 272114

CV

Мене звати Вадим Шевчук.

 Мені 21 рік. Живу у Шаргородському районі Вінницької області. Зараз заочно навчаюся на журналіста у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, який знаходиться у Вінниці. Наразі я опановую третій курс навчання. Хочу пов'язати своє подальше життя саме з журналістикою. Найбільше мені подобається мати справу із спортивною журналістикою, але можу працювати і в інших напрямах журналістики.

Можу писати статті для різних видів медіа. Крім того, можу працювати над корекцією журналістських текстів. Вільно володію українською та російською мовами. Добре розумію англійську мову, але не надто добре нею спілкуюся. 

Я відповідальний, пунктуальний, чесний та старанний працівник. Маю велике бажання працювати саме у сфері журналістики. Тому з нетерпінням очікуватиму на пропозиції від майбутніх роботодавців.


Skills

Portfolio

Фейлетон про студентське життя

Article writing Article writing


У цій роботі описується студентське життя. У фейлетоні з іронічного боку розглядаються деякі речі, які характерні саме для життя студентів. Основою написання фейлетону став власний студентський досвід.  0
 

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link