Валерия Б.

FreelancersВалерия Бойко

Или выполнять все качественно, или никак.

Ukraine Kyiv, Ukraine
1 year ago
Available for hire Available for hire
age 20 years
registered for 1 year

Specialization

Script writing
297 place out of 459
Poems, songs, prose
733 place out of 1264
Position in global rating 9
  83695 place out of 297830

CV

Освіта: Отримала позашкільну освіту  в  Дитячій школі мистецтв №4, напрям підготовки театральне мистецтво. Закінчила Запорізький ліцей №34. З 2015 року навчаюсь в Київському національному університеті культури і мистецтв, факультет «Режисури і шоу-бізнесу», спеціальність « Режисер естради і масових свят».

Досягнення:  володар Гран-прі Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Зірки пекторалі» (2014 р. осіння сесія), лауреат 1 ступеня Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Золота осінь», лауреат 1 ступеня Міжнародного  фестивалю дитячої та  юнацької творчості « Зірки Пекторалі» (2014 р. літня сесія)  та ін. Випускала власну газету в школі, за що отримувала нагороди. Отримала нагороду за найкращу рецензію фільму «Шоу Трумана» , а також краща стаття присвячена екологічним проблемам на Міжнародному конкурсі есе на задані теми від  Академії Української Преси.  Ведуча свят районного, міського та обласного рівня у місті Запоріжжя.

Навички та знання: ведуча концертних програм, дитячих свят та урочистих заходів різного рівня. Виступаю у розмовному жарні, як актор та виконавець, а також як режисер. Володіння комп’ютером та програмами Office. Ділове спілкування та робота з людьми. Гра на фортепіано(рівень: початківець), естрадний спів, хореографічні навички. Здібності у галузі декоративно-прикладного мистецтва. Комунікабельна та легко знаходжу спільну мову з людьми різного віку. З 2010 року почала  працювати аніматором, з 2013 року ведучою свят для дітей. Володію навичками фото- та відео- зйомки. Редагую та створюю відео контент , музику для свят, володію майстерністю створення сценаріїв. Пишу статті, есе, публікації а також художні твори. Досить ерудована та постійно розвиваюсь в різних напрямках.

Мова:  українська – рідна, російська – вільно, англійська – середній рівень, достатній для спілкування

Активність : вела активну діяльність   у шкільному самоврядуванні ,  займаюсь волонтерською діяльністю. Активно проявляю себе як у межах університету так і  на концертних  площадках.

Особисті данні: відповідальна, комунікабельна, швидко засвоюю нову інформацію, старанно виконую надані мені завдання.

Інтереси: література, музика, театр, постановки культурно-дозвільних заходів, хореографічні постановки, інтерактивні та ігрові програми для дітей.

Рекомендації: на вимогу роботодавця від викладачів та директора агентства подій «PRемьера», Запорізької дитячої школи мистецтв № 4, завідуючої кафедри «Режисури естради та масових свят» КНУКіМ

Skills

Contact information

Only registered users can view contact information.

Share profile link