FreelancersДмитро Юрочкін

Offer Дмитро work on your next project or register a freelancer profile and start earning right now.

Ukraine Lvov, Ukraine
20 days 22 hours ago
Temporarily not working temporarily not working
age 33 years
registered for 5 months 12 days
  • Рерайт
  • рерайтинг
  • копірайтинг
  • сайт на Wordpress
  • Створення сайтів під ключ
  • сайти під ключ
  • копірайт
  • розробка сайтів
  • створення сайтів

Rating

Successful projects
There is no data
Average rating
There is no data
Rating
459
Website development

Verified details

Information on verification can be viewed only by registered users.

CV

Одружений, маю двох дітей шкільного віку. Займаюсь лише фрілансом, що дає змогу швидко та вчасно виконувати проекти. Основний напрям діяльності це створення сайтів під ключ, їх підтримка та обслуговування. Паралельно зі створенням сайтів займаюсь копірайтингом, так як при розробці сайтів не раз доводиться займатись текстовим набором для сайту, над яким працюю. 

Усі свої свої проекти створюю за конструкторною схемою, коли з окремих блоків (частин) формую основний сайт, що дає змогу легко видозмінювати чи доповнювати проект під потреби замовника. Також плюсом є те, що адмініструвати такий сайт може проста людина, яка володіє ПК на середньому рівні.

Skills

Portfolio

Проект сайту «Colico»

Website development

Проект сайту для архітектурної студії

Сайт «Monte Rosa»

Website development

Сайт «Monte Rosa» чудово підійде для компаній та студій яким потрібно максимально просто і оригінально показати свої роботи та проекти. На сайті організовано декілька видів портфоліо під кожний тип роботи, а також є можливість ведення особистого блогу компанії. Попри величезний функціонал, розмітка сайту організована таким чином щоб користувачу легко та приємно було переглядати сайт та його контент.

Сайт «Monviso»

Website development

Сайт «Monviso» буде чудовим рішенням для дизайну інтер’єру (екстер’єру), будівельних компаній, архітекторських агентств та дизайнерів. В наповненні сайту основний акцент йде не так на текстову складову, як на візуалізацію проектів та креслення, саме тому кольорова гама та фон створювався в класичних тонах щоб підкреслити роботу автора та зробити акцент на основному, не відволікаючи відвідувача сайта на другорядне.

Сайт «Glover»

Website development

Сайт «Glover» розроблявся в сучасному стилі з акцентом на оригінальність – відповідно він абсолютно не схожий на інші сайти, і не має загально відомих та звичних стилів притаманних більшості сайтів. Відповідно сайт такого формату чудово підійде для сучасних компаній та фірм, стильних студій, дизайнерів, маркетологів, рекламних агентств та інших творчих особистостей яким потрібно оригінально представити себе та своє портфоліо робіт.

Сайт «Favor»

Website development

Сайт «Favor» буде ідеальним рішенням для тренажерних залів, фітнес клубів, сайтів призначених певному виду спорту, студій йоги, а також підійде для індивідуальних тренерів. На сайті чудово продуманий розділ відео контенту, що дає можливість вести особистий блог, або мультиблог декількох тренерів. Крім цього на сайті є можливість створити інтернет магазин спортивних товарів, або курсів тренувань.

Сайт «Korek»

Website development

Сайт «Korek» буде чудовим рішенням для туристичних агентств, гідів, екскурсоводів мандрівників, дослідників та інших сфер діяльності. На сайті основна увага зосереджена на портфоліо та галереї, що дає змогу кожну сторінку оформити в унікальному стилі не схожому на інші сторінки того ж самого сайту. Галерея розроблена у незвичному форматі каруселі, коли фото гортаються по вертикальній площині. Слід виділити те, що при перегляді фотографій є можливість запуску автоматичних слайдів, а також у повнорозмірному форматі, коли усі панелі переглядача ховаються і фото займає усю площину екрану.

Сайт «Torrens»

Website development

Сайт «Torrens» чудово підійде для тренажерних залів, фітнес клубів, сайтів призначених певному виду спорту, студій йоги, а також буде гарним рішенням для індивідуальних тренерів. З основних функцій та сторінок, можна виділити: функцію зворотнього відліку, сторінку відгуків, що розбита на два блоки з можливістю виділити оригінальні відгуки на фоні інших, зворотній відлік до певної запланованої події, блог та розділ доступних абонементів з усією необхідною інформацією.

Сайт «Aris»

Website development

Сайт «Aris» чудово підійде для готельних комплексів та ресторанів, курортних зон, спа центрів, кімнат відпочинку. З основних функцій та сторінок, можна виділити: зручну систему бронювання, просте меню та навігацію по сторінках сайту. Також на сайті чудово організований розділ усіх доступних послуг, та розділ блогу, який також можна використовувати як розділ новин.

Сайт «Taho»

Website development

Сайт «Taho» розроблявся для інтернет магазинів автотоварів (автозапчастин). Дизайн сайту мінімалістичний без зайвих блоків, які не будуть відволікати клієнта від товарів, незважаючи на класичний стиль, сайт є досить функціональним і водночас простим в обслуговуванні.

Сайт «Hillier»

Website development

Сайт «Hillier» буде чудовим рішенням для таких людей як: фрілансери, копірайтери, людей що займаються SMM, ріелторів, нянь, доглядальниць, юристів, адвокатів, та інших що працюють у сферах обслуговування. Перевага сайту в тому що він створений в мінімалістичному стилі з акцентом на контент і виконавця, що в свою чергу робить сайт легким для сприйняття та робить його свого роду сторінкою резюме.

Сайт «Nordend»

Website development

Сайт «Nordend» чудово підійде для таксі, компаній що займаються вантажними перевезеннями, евакуаторів, автонавантажувачів, компаній що займаються пасажирськими перевезеннями. На сайті є функція швидкого бронювання, розділ розцінок, а також блог, або розділ новин. Крім цього на сайті розроблені блоки для зручного завантаження власних програм.

 

Activity

  Recent proposals 1
Сайт визитка Экскурсионного Агенства
4700 ₴