Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Бухгалтер у неприбуткову організацію

project expired


 1.  1 day 600 ₴
  358    3  0

  Добрый день, Максим. Мы привыкли закрывать глаза на существующие проблемы в нашем обществе, увы. Отвести взгляд проще, чем помочь незнакомому человеку. Много фальши, обмана и манипуляций на теме. Но если посмотреть в глаза человеку и увидеть не обман, а боль-остаться равнодушным и не помочь не выйдет.
  Что касается Вашего предложения- рутина и монотонность присущи нашей профессии; не ошибается только тот, кто ничего не делает.): Судя по всему у Вас будет целевое финансирование и не целевые взносы Впрочем достаточно посмотреть Ваш Устав.

 • Ольга Супилка
  21 February 2019 |

  Доброго дня!

  Уточніть, будь ласка, кілька питань:

  1. Спочатку Ви говорите про години монотонної роботи і т.д., а виходить, що проект маленький - що Ви мали на увазі? Це або ведення великої ГО з бюджетом від півмільйона в квартал (тоді справді буде так, як Ви описуєте на початку), або робота з невеликим проектом (тоді це будуть кілька операцій в місяць і основна робота - звітування перед грантодавцем і державою). То що мається на увазі - яка зайнятість?

  2. На якій стадії знаходиться проект, який потрібно буде супроводжувати? Це лише підготовка пропозиції для грантодавців і потрібно писати бюджет під програмну частину чи це вже заключений грант,  який знаходиться в стадії реалізації?

  3. Хто грантодавець? Там вимоги дуже різняться, тому хочеться відразу розуміти з чим прийдеться мати справу)))

  4. І останнє - в якому місті України Ви знаходитесь?

  Дякую за відповіді)

 • Ольга Супилка
  21 February 2019 |

  Дякую

 • Maxim Trikoz — project author
  21 February 2019 |

  Доброго дня.


  1. 

  Мається на увазі, що людина, яку ми шукаємо, повинна мати відповідний тип особистості. Брати того, хто схильний працювати нашвидку і подавати звітність в останній момент ми не будемо. Такі люди можуть реазілуватися десь в дизайні, наприклад, але точно не в бухгалтерії.


  2.

  У нас наразі немає такого руху коштів, як ви описуєте. Але потрібно закласти правильні основи роботи від початку. 


  3. 

  Грантодавців зараз немає. Щоби бути готовими до отримання й адміністрування гранту, потрібно мати готового бухгалтера. Його ми зараз і шукаємо.


  4.

  Ми шукаємо бухгалтера з Тернополя або Львова.   Ответить  0

 • Марія Бунегра
  26 February 2019 |

  Доброго дня, працюю бухгалтером у громадській організації вже більше 2 років, у т.ч. маю досвід ведення бухгалтерського обліку по малих та масштабних грантових проектах. Живу у Чернівцях. Хочу уточнити наступні моменти:
  1. Як ви бачите дистанційну співпрацю за цією вакансією?
  2.Ви плануєте бухгалтера у штаті, як ФОПа чи інший варіант?
  3. Які конкретно обов'язки плануєте покласти на цього працівника

  4. Скільки годин на тиждень плануєте людина буде приділяти цій роботі?

  5. Що мається на увазі під "електронним документообліком"?

 • Анна Ермак
  26 February 2019 |

  Доброго дня, шановні пані та панове!

  Мене звати Анна, і я представляю компанію Paper Cloud та з упевненістю можу сказати, що ми готові взятися за Ваш проект. Входимо у ТОП 5 бухгалтерських аутсорсингових компаній в Україні за версією компанії "Знак Якості", що вказує на нашу репутацію та досвідченість. Ціни - нижче ніж Ви можете собі уявити, та значно нижче, ніж Ви готові платити бухгалтеру. Несемо матеріальну відповідальність, що страхує Вас від варіантів здачі звітів в останній момент (тим паче, такі варіанти не практикуємо і виконуємо усе в заявлений срок). Застраховані на 1000 000 грн на якість наданих послуг. Наш сайт: https://ac.papercloud.com.ua/ , на якому вказані контакти, за якими Ви можете з нами зв'язатися. Будемо раді зворотньому зв'язку, також можемо надістали презентацію компанії, якщо Ви вкажете Вашу електронну адресу. 

  З повагою, Анна

  Менеджер з продажів компанії Paper Cloud

 • Maxim Trikoz — project author
  27 February 2019 |

  Уже знайшли бухгалтера. Дякую.


Client
Maxim Trikoz
Ukraine Ukraine  31  0
Project published
1 year ago
114 views
Labels
 • бухгалтерия
 • Бухгалтер
 • бухгалтерский учет
 • ведение бухгалтерии