Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Бухгалтер/юрист с опытом работы с трейдерами на основных биржах мира 1. 222  
  1 day1 000 ₴

  Доброго дня! Допоможу з поданням. Правда розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб, отриманих від операцій з інвестиційними активами, здійснюється у Додатку 1 до податкової декларації про майновий стан і доходи. Декларація подається до контролюючого органу за місцем реєстрації фізичної особи до 1 травня поточного року))))
  Детально все при консультації, можна онлайн!!!

 2. 1058    21  0
  1 day3 000 ₴

  Здравствуйте,
  помогу с подготовкой документов и корректной подачей декларации в ДФС
  Также проконсультирую по сопутствующим вопросам, с целью оптимизации налогообложения в рамках действующего законодательства.
  Опыт декларирования физлицами через электронный кабинет в наличии.
  Обращайтесь, результат превзойдет Ваши ожидания

 1. 380    11  0
  1 day500 ₴

  Добрый день! Есть большой опыт работы с подачей декларации физ лица. От Вас доходы + электронный ключ. И сегодня можем закрыть этот вопрос.

 • Виктория Корж
  15 June at 12:45 |

  Здравствуйте! В данной ситуации брокер является налоговым агентом, в Украине платится только военный сбор. к сожалению качество описание проекта не позволяет мне оценить обьем количества операций, пока не могу сделать ставку. пишите в личку более детально обсудим, потом смогу с ценой определьться

 • Підтримую Вікорію.  Якщо наша країна уклала конвенцію про уникнення подвійного оподаткування з країною, де іноземна компанія є резидентом!)

 • Marjana Myhalko
  16 June at 07:09 |

  Interective brokers не є податковим агентом, а за іншого брокера не скажу

 • Виктория Корж
  16 June at 07:40 |

  1042s з цього звіту видно interactive утримує 15% прибуткового податку, для уникнення подвійного оподаткування дійсно потрібно дивитись чи є конвенція між країнами

 • так деякы вже подавали із звітом 1042S проканало, самі розумієте, що взяти довідку в іноземній податковій і тут її апостилювати це майже не реально, того прикріплюють ці звіти від брокерів, проканало, але це залежить від конкретного інспектора...нажаль...