Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Дипломна робота з перекладознавства

project expired


Магістерська робота з перекладознавства.
Тема: Особливості перекладу реалій у творі Дена Брауна Код да Вінчі.Звучить по страшному але не так все погано як здається. Все пишеться укр мовою. Вибірки з тексту вже є. Тобто я випасала з англ версії фрази які треба проаналіззувати і з укр версії твору. Коротко про них. Це топоніми і антропоніми в основному. Назви міст, імена, прізвища, назви музеїв вулиць тощо. Це і є ті самі слова реалії які і треба дослідити. По суті це є готові додатки тільки їх треба гарно оформити і це вже є основа для другого розділу. Перший розділ я почала теж робити. В ньому три під пункти. В першому розповідається що таке реалії що за слово як перекладається що означає. В другому поділ їх на групи тобто класифікація наприклад міста, імена, прізвища, музеї. Третя це способи перекладу їх в художньому творі. Ця частина не дороблена і повністю у першому розділі немає правильно оформлених джерел. Немає вступу. Це впринципі все що я маю. І є складений план магістерської. 1. 7 daysconcealed
  Юлия Славская
   1565   44   0

  Доброго дня! готова виконати якісно. Філолог -перекладач, пишу статті за подібною тематикою. Дуже добре знаю цю книгу. Буду рада співпраці)

  Ukraine Kyiv | 4 September 2017 |
 2.  freelancer isn't working in the service any longer
 3. 10 daysconcealed
  Анастасия Гринченко
   376   19   0

  Готова виконати дипломну роботу. Досвід є. Тема мені знайома. Закінчила філологічний факультет.

  Ukraine Kyiv | 7 September 2017 |
 1. proposal withdrawn

Client
Olena Lyzko
Ukraine Ukraine  79   0
Project published
4 September 2017
43 views