Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Додаток внутрішнього обліку статусів та взаємодії працівників 1. 271  
  24 days17 000 ₴

  Доброго дня, я представляю компанію ITCAPITAL. Маємо хороший досвід роботи з штучним інтелектом, за деталями в пп. Точна ціна буде після ознайомлення з ТЗ, чекаю відповіді.

 2. 480    2  0
  12 days123 456 ₴

  серьезный проект. нужно писать тз полное. но тут месяца на 2 работы минимум, старт бюджета тысяч от 6 долларов. зависит от технологии еще. если флаттер то от 7-8 на обе платформы.

 3. 3731    46  1   2
  15 days12 000 ₴

  Добрый день, готов реализовать приложение под ключ (сервер, админка и приложение). Т.к. приложение рассчитано на использование сотрудниками, то к дизайну насколько я понимаю требований нет. Это позволит сохранить бюджет и сделать приложение в короткие сроки. Ранее реализовывал различные приложения для внутренних задач бизнеса. Буду рад реализовать ваш проект

 4. 207  
  61 days81 000 ₴

  Доброго дня,Дмитро ! Пропоную виконати Ваше замовлення . Після виконання Ви отримаєте Android додаток , web інтерфейс для можливості роботи з комп'ютера, архів з кодом , навчальний матеріал для персоналу ( за необхідності ), а також рік технічної підтримки . Зможу почати роботу одразу після узгодження технічного завдання. У Вас буде можливість стежити за ходом розробки та тестування . Є можливість поетапного разрахунку . Якщо є питання - пишіть в особисті повідомлення.

 5.  freelancer isn't working in the service any longer
 6. 545    2  0
  1 day1000 ₴

  Добрий день. Можу взятись за Ваш додаток. Від написання технічного завдання до виконання і підтримки. Я самостійний розробник під Android. Працюю як ФОП.