Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
1000 ₴

Доповнення контенту сайту

project complete


Технічне завдання проекту: 

 • створення списку запитань, на яких потрібна відповіть на сайті;
 • формування відповідей до них базуючись на нашому обговоренні;
 • доцільна вставка цієї нової інформації в логічні місця в тексті (чи це буде ще один пункт Поширених запитань, чи просто додаткове речення вписане в контенті); 
 • дублювання цього написаного вами контенту російською мовою та його вставка в російський текст. 

Client's feedback about the contractor Татьяне М.

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Це другий проект з Тетяною, яким я лишилась дуже задоволена. Про перші враження читайте відгук на проект "Контент вебсайту" нижче.
 
Обираю роботу з Тетяною через її старанність у виконанні завдання та уважність до моїх побажань. Для мене було дуже цінним те, що вона вникала в зміст кожного речення, щоб правильно його відредагувати і вірно донести суть до читача. Для цього Тетяна проглядала в Інтернеті інформацію по темах в тексті, що були їй незнайомі, та розпитувала про них мене. Я була рада надавати пояснення, натомість отримуючи від Тетяни продумані та точні за змістом варіанти правок.
 
З Тетяною працюється легко завдяки її регулярному та детальному зворотньому зв'язку зі мною. Це дуже допомогло в процесі роботи, бо я давала багато коментарів до правок та ставила немало своїх питань. На все я швидко отримувала відповіді, пояснення, та альтернативні варіанти правок. Це давало мені можливість зрозуміти причину для правки та обдумано обрати один із запропонованих Тетяною правильних варіантів фрази чи речення. Саме такий формат роботи підходить мені найбільше, хоч у редактора такий процес забирає більше зусиль та часу.
 
Кропітка робота над редактурою цього тексту вимагала від Тетяни багато терпіння через мої численні паралельні зміни до контенту. Я дуже ціную це; така гнучкість в роботі надзвичайно затребувана сьогодні, і надає Тетяні велику перевагу як спеціалісту. Ще Тетяна заряджала мене своїм ентузіазмом та позитивною енергією протягом всього проекту, за що їй дуже вдячна. Звертатимусь до неї ще не раз!

Світлана К. Світлана Конаш | Personal Personal project

Freelancer's feedback about the client Світлані Конаш

Payment
Task formulation
Requirements
Availability

Це той випадок, коли один проект продовжує інший, бо в процесі роботи виникло багато питань, на які варто було детально відповісти. Поставила їх як перший читач та журналіст. Приємно, що з доповненнями погодилася компанія з надзвичайною місією, - інформативність майбутнього сайту треба підвищити.
Що редактору було важливо і що надихало?
• Професійність Світлані та відмінне знання сфери діяльності, тому на всі питання отримувала швидкі відповіді. Це викликає повагу й бажання вкласти в текст все, що можеш.
• Ставлення до редактора як до партнера, робота на рівних, - ти не боїшся запитувати, уточнювати, підказувати, здатися наївним.
• Ініціативу вітають та до неї спонукають.
• Постійній зворотній зв’язок.
Вдячна Світлані за введення в нову й цікаву тему, численні консультації та
позитив. Працювати з таким фахівцем – велика вдача.
Рекомендую замовника - професійність та відповідальність найвищого рівня. Буду рада співпраці й надалі!

Татьяна М. Татьяна Мельник | Personal Personal project 1. 3 days1000 ₴Winning proposal
  Татьяна Мельник
   798   40   0


  Ukraine Kropivnitskiy (Kirovograd) | 3 August 2017 |

Client
Project published
3 August 2017
2 views