Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
5490 ₴

Доставка та моніторинг шелфстоперів, Кропивницький та по області

project expired


Завдання складається з 4-х етапів: 

1. До 26.06.2017 включно. 

- Забрати посилку з Нової Пошти. Вага посилки – приблизно 18 кг (28 пластин ПВХ + 25магнітних тримачів). 

- Розвезти по одному шелфстоперу на кожну адресу, розмістити в молочному відділі поруч з рекламуємою продукцією и зробити фотозвіт. 50 грн. за адресу по Кропивницькому.  

- Оскільки 6 адрес зі списку знаходяться по області (міста Благовіщенське, Бобринець, Новоархангельськ, Новоукраїнка, Олександрія; смт Добровеличківка, Новгородка; село Нове Кропивницьковго району та село Рівне Новоукраїнського району ), вартість доставки та моніторингу в них на 50% дорожче - 75 та 60 гривень відповідно, також компенсується вартість проїзду до 50 гривень в дві сторони (якщо Ви надасте фотознімки чеків чи квитків електрички чи автобусу).

- Відправити на вказану ел.адресу лист з повним фотозвітом. 

2. 23-25.07.2017 

- Провести поточний моніторинг наявності шелфстоперів на місцях. Зробити повторний фотозвіт і прислати його на вказану ел.адресу. 40 грн за адресу по Кропивницькому, 60 грн по області.

3. 23-25.08.2017 

- Провести поточний моніторинг наявності шелфстоперів на місцях. Зробити повторний фотозвіт і відправити його на вказану ел.адресу. 40 грн за адресу по Кропивницькому, 60 грн по області.

4. 25-27.09.2017 

- Провести фінальний моніторинг наявності шелфстоперів на місцях. Доставити всі наявні комплекти на будь-яке зручне Вам відділення Нової Пошти і відправити їх на компанію ТОВ "РІАРА" на відділення №8 м. Київ (за рахунок отримувача). 50 гривень за адресу по Кропивницькому, 75 гривень по області.

- Відправити на вказану ел.адресу лист з повним фотозвітом.  


Увага! Допускається виконання завдань третіми особами - Вашими друзями, знайомими в містах по області. Головне завдання - відправити нам фотозвіт, що буде відповідати вимогам, а шляхи реалізації цієї задачі - питання Вашої відповідальності та кмітливості.


Бонус за повернення всіх (18 шт.) магнітних тримачів складає 450 гривень.

Важливо! У випадку, якщо при моніторингу виявляється зникнення/поломка шелфстопера необхідно прикласти всіх зусиль до його пошуку/відновлення. Головна задача – знайти магнітний тримач. Якщо він на місці, але ПВХ-пластинка помітно пошкоджена, необхідно зробити фотозвіт "до", доставити і виконати заміну з числа запасних та зробити повторний фотозвіт "після". 

Applications 2

Only registered users can view attachments.

Make a proposal!

The client doesn't want to make prepayment? Offer him to make a payment via Safe to avoid possible fraud.

Project published
16 June 2017
27 views