Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Дзвінки клієнтам 1. 350    3  0
  1 day200 ₴

  Доброго дня. Готова виконати завдання. Є досвід роботи в продажах і по роботі з клієнтами. Українською мовою володію вільно. Деталі буду рада обсудити в приватних повідомлення для уточнення ціни.

 2. 227  
  1 day200 ₴

  Доброго дня!Цікавить Ваш проєкт.Маю досвід роботи з дзвінками,провізор за освітою,вільно володію українською мовою !Готова обговорити деталі!Звертайтесь, буду рада співпраці!

 3. 187  
  1 day200 ₴

  Доброго дня, Віталію! Зацікавила ваша пропозиція. Є досвід подібної співпраці. Вартість дзвінка 10 грн.

 4. 122    1  0
  1 day500 ₴

  Добридень. Досвід віддаленної роботи - 7 років (оператор кол-центру, менеджер з продажу) у сферах банківських, освітніх, та IT продуктів, товарів широкого споживання та пошуку клієнтів для експедиторських та страхових компаній. Великий досвід у продажах (у т.ч. b2b та b2c) , консультаціях, гарячіх та холодних дзвінках. Готовий до співбесіди. В разі позитівного результату буду готовий розпочати негайно. Вартість одного дзвінка можливо буде обрахувати після більш детального знайомства з інформацією з проєкту.

 5. 295    2  0
  2 days500 ₴

  Доброго дня Кіра, зацікавила ваша пропозиція)
  Працюю СММ більше року, буду рада співпраці з вами)