Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
20 000 ₴

IoT Hub (Raspberry PI) 1. 596    5  0
  14 days20 000 ₴

  Доброго дня
  Маю великий досвід в роботі з Raspberry та Python, та мікропроцесорною технікою в цілому. Розробка пристроїв на базі МК, тощо.

  Ціна і час орієнтовні, та і поставити надто нижчу не можу через систему. Але проектом я зацікавлений. Напишіть в ЛС більше деталей і зможемо все обговорити і тоді я надам справжні терміни і ціну.

 2. proposal concealed by freelancer
 3. 373    2  0
  10 days19 000 ₴

  Добрый день.
  Очень заинтересовал ваша задача. Недавно занимался разработкой личного проекта "Умного дома" с применением технологий из указанного Вами стека(MQTT, б/д, COM, и тд.), а также приложение для взаимодействием со спутником для заказчика с данного сайта. Все продукты были написаны на языке Python на платформе Raspberry Pi. Также в наличии имею персональный компьютер Raspberry Pi 3 Model B+.

  Хотел бы уточнить языковой вопрос, если Вам будет неудобно взаимодействовать на русском языке можем работать с помощью Google переводчика. По вопросам цены и разработки можете обращаться в лс.

 4. 267    2  0
  3 days19 000 ₴

  Пропоную сервіс робити на Golang. Бонусом буде швидкість та єдиний бінарний файл. Да ї в подальшому буде простіше та швидше додавати нові можливості та логіку. Якщо зіцікавив пишіть, опит великий в ембедед рішеннях.

 5. proposal concealed by freelancer
 • Serhii Sulik
  5 May at 17:33 |

  Доброго дня, Юрій.

  Наразі потрібно виконати тільки частину завдання по передачі даних з COM-порта на сервер по MQTT?

  Чи маєте технічне завдання щоб ознайомитись з загальними відомостями по проекту?

 • Можете пожалуйста загрузить техническое задание? Подскажите сроки выполнения