Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
1000 ₴

ИЩУ РЕДАКТОРА-КОРРЕКТОРА ДЛЯ ПОЛЬСКОЙ КНИГИ

project expired


 1. 2116
     74  0

   21 days 1000 ₴

  Dzień dobry, Panu.
  Pana projekt jest dla mnie bradzo ciekawy, bo od 4 lat uczę polskiego jako obcego na Ukrainie i ciągle mam problem z tym, że nowicjusze próbują sami uczyć się polskiego, ale nie mają dobrego podręcznika do tego, a kiedy biorę w ręce ukraińskie i rosyjskie podręczniki do nauki JPJO, boję się nawet odkrywać je. Chciałabym pomóc Panu, żeby ludzie, którzy chcą się nauczyć polskiego, mieli taką możliwość. Jak najlepiej wiem, jak wyjaśnić Ukraińcom i Rosjanom gramatykę polskiego.
  Z powodu ceny, muszę zobaczyć co już Pan ma i ile trzeba będzie dopracować.
  Z wyrazami szacunku
  Viktoriia Matoliak

  С уважением, Виктория Матоляк

 2.  15 days 1500 ₴
  156  

  Dzień dobry,
  Prawdę mówiąc, Pana projekt jest naprawdę ciekawy. Aby zrozumieć treść oraz szczegóły pracy potrzebuję dokładnej informacji - do kogo konkretnie adresowany będzie ten podręcznik, jakiej kategorii wiekowej, ludzi z jakiej części Ukrainy i najważniejsze - podręcznik uczy rozmowy, gramatyki czy jednego i drugiego? Czy zadaniem projektowanego podręcznika jest nauczyć od "0" języka polskiego i przede wszystkim w jakim celu - praca czy studia? Ów projekt pozbawia wszelkiej ambiwalencji, więcej o mnie na radiolwow.org - opisy, artykuły, zdjęcia, wywiady i prowadzone audycje radiowe.

 3.  14 days 1500 ₴
  138  

  Здравствуйте
  Учусь и живу в Польше 5 год,
  знаю язык на уровне носителя.
  Читаю много статей и книг на польском, был опыт с коррекцией статьи для университетского журнала.
  Могу очень быстро и качественно помочь.

 4.  7 days 14 000 ₽
  294    1  0

  Dzień dobry! Moje doświadczenie tłumaczeń i pracy redaktorskiej ponad 11 lat. Mam mamę polkę więc z językiem styczność miałem z dzieciństwa. 8 lat mieszkałem i studiowałem w Polsce. Pana projekt jest ciekawy dla mnie z kilku względów: po pierwsze, bardzo się różni od mojego poprzedniego projektu; po drugie, ma edukacyjne znaczenie dla tych, którzy chcą uczyć się języka polskiego. z poszanowaniem Andrej

 1.  33 days 1000 ₴
  2895    82  0

  Dzień dobry,
  Niezwykle zainteresował mnie Pana projekt, ponieważ uważam, że jest stworzony akurat dla mnie. Postaram się wyjaśnić dlaczego.
  Przede wszystkim, znam i lubię język polski, jego naukę wspominam jako jeden z najlepszych okresów mojego życia. Przyswojenie języka polskiego przydało mi się w praktyce i obecnie, już po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim, żyję w Krakowie. Ponadto, wykształcenie, które zdobyłam jako pierwsze jest z zakresu pedagogiki. Co więcej, przez 10 lat pracowałam w szkole na Ukrainie, jestem zatem dobrze zaznajomiona z potrzebami dzieci oraz z charakterystyką materiału edukacyjnego dostosowanego odpowiednio do wieku uczniów. Jeżeli zaś chodzi o poszukiwanie osoby kreatywnej – uważam, że można mnie tak określać. Będąc nauczycielem nie lubiłam, kiedy dzieci odczuwały nudę. W związku z tym starałam się opracowywać dla nich ciekawe zadania w postaci gier, w tym tablicę interaktywną. Efektem tej pracy było zwycięstwo w międzynarodowym konkursie, który został zorganizowany przez firmę Panasonic. Wklejony link pozwala zapoznać się z opracowanymi przeze mnie zadaniami (https://www.youtube.com/watch?v=1CMxqTdvMw0)
  Zatem praca redaktorska, którą Pan proponuje byłaby dla mnie nie tylko zleceniem, ale i możliwością, by zająć się tym, co dawniej było moją pracą, a obecnie pozostało ulubionym hobby.
  Liczę na skuteczną współpracę i zainteresowanie Pana podręcznikiem po jego publikacji ze strony czytelników!

  Z poważaniem,
  Daria Semeniuk