Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
3000 ₴

Конкурс есе «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле»

project expired


Адвокатське об’єднання «Правова група «Домініон» спільно із Асоціацією «Ділове партнерство» надає можливість сучасній молоді висловити свою думку щодо перспектив прийняття нової редакції Кодексу законів про працю України та зробити свій внесок у процес відстоювання власних інтересів, як майбутніх фахівців так і майбутніх роботодавців.
До участі у конкурсі приймаються есе науково-публіцистичного змісту на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» обсягом 1000-1500 слів, українською або російською мовами. Роботи мають бути оригінальними й раніше не опублікованими. Учасниками конкурсу можуть бути студенти й молоді фахівці (18-30 років).
Роботи будуть опубліковані в розділі на нашому сайті "Все про трудове право", присвяченому Конкурсу, із зазначенням автора матеріалу, а переможців буде нагороджено призами.
Призерам та учасникам Конкурсу також може бути запропоновано пройти стажування в адвокатських компаніях або адвокатів – членів Адвокатського об’єднання «Правова група «Домініон» або на підприємствах Асоціації «Ділове партнерство».
Читайте умови конкурсу на сайті "Все про трудове право"
http://trudovepravo.com.ua/competition


Update #1 from 2 February 2010
На сайте "Все о трудовом праве" началась публикация работ - есть возможность подсмотреть, что пишут другие участники конкурса.
http://trudovepravo.com.ua/competition/competitionbids

Работы принимаются до 20 февраля 2010 года в электронном виде по электронному адресу [email protected] в формате *.doc, *.txt или *.rtf вместе с заполненной анкетой участника конкурса.
http://trudovepravo.com.ua/competition/competition-rulls

Make a proposal!

The client doesn't want to make prepayment? Offer him to make a payment via Safe to avoid possible fraud.

Client
Olga Zanko
Ukraine Ukraine
Project published
13 January 2010
102 views
Payment methods