Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Копірайтер на сайт юридичної компанії

project expired


Колотко про нас: ми є юридична компанія і маємо два сайта. Для їх просування ми шукаємо людину, яка буде звязуватися з нашими юристами і писати статті на сайт про справи якими ми займаємося. Якщо Вас зацікавив такий варіант співпраці, звяжіться з нами за ном. тел 067-371-43-43 Тетяна, або ел. ад: [email protected]Update #1 from 13 February 2017
Нам потрібна людина тільки зі Львова, яка зможе раз на тиждень приходити до нас в офіс, щоб збирати матеріал для написання новин про компанію.

Make a proposal!

The client doesn't want to make prepayment? Offer him to make a payment via Safe to avoid possible fraud.
 1. 1 dayconcealed
  Aleksandra Chaikina
   730   81   0

  Доброго дня!

  За освітою - юрист. Маю великий досвід роботи. З радістю буду співпрацювати.
  Вартість - 30 грн/1000 грн.

  Ukraine Dnepr | 13 February 2017 |
 2. proposal concealed by freelancer
 1. proposal withdrawn
 • Добрий день! Чи розглядаєте можливість обміну інформацією лише через інтернет або по телефону? Тема цікава, але я не зі Львова.

 • Тетяна Автопоміч — project author
  Complain | 13 February 2017 |

  В нас немає людини, яка займалася б  копірайтерами. Немає кому писати технічного завдання, відписуватися всім копірайтерам, кожному перерахувати гроші  і т. д. Потрібно щоб людина приходила і сама знаходила матеріал для написання публікацій, спілкуючись з нашими юристами (це щодо новин компанії). Щодо статей: даємо список тем і до них ключові слова. 


Project published
13 February 2017
148 views
Contractor location
Payment methods
Invited to project