Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Копирайтинг текста для видео на английском языке 1. proposal concealed by freelancer
 2.  freelancer isn't working in the service any longer
 3. 1314    78  3   1
  1 day180 ₴

  Здравствуйте, могу в кратчайшие сроки выполнить ваш проект. Есть широчайший опыт копирайтинга (см. портфолио, также могу предоставить дополнительные примеры статей в лс). Пишу профессионально, интересно и креативно. Цена за статью указана в заявке.

 4. 2112    77  0
  1 day250 ₴

  Добрий день!

  Без проблем виконаю для Вас це замовлення. Працюю копірайтером вже більше 4х років, за цей період написав сотні текстів, безліч з них на тему різного програмного забезпечення, веб-дизайну, АІ тощо. Також створював лендінги та контент для ІТ компаній. Вільно волоідю англійською, так як працюю переважно лише з англомовною аудиторією.

  Ціна за Ваш проект буде 250 грн. Готовий безкоштовно внести всі правки, якщо це буде потрібно. Гарантую 100% унікальність, якість та те, що Ваше замовлення буде виконано вчасно.

  Готовий надати приклади попередніх робіт та обговорити всі деталі в особистих повідомленнях.

  Чекаю на Вашу відповідь.

 5. 284    5  0
  1 day100 ₴

  Здравствуйте,готов взяться за вашу работу,цену обговорим в лс,сделаю качественно и быстро,без помощи различных переводчиков

 6. 1683    77  2
  1 day300 ₴

  Здравствуйте. Я опытный копирайтер. Пишу качественно, уникально. Опыт написания текстов в сфере IT тоже есть. Вот пример:
  https://tophonestreviews.com/bluehost-about/
  Обращайтесь!