Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Курсова міжнародні відносини та світова політика

closed without completion


1)Міжнародни відносини та світова политика.

2)Курсовая

3)"Російсько-Американскі відносини у сфери розброення ".

4)30-35стр.

5)Унікальність 90%

6)Українська мова.

7)срок до 12.05

8)Методички к сожалению нет.9)Поради з написання курсової:

Курсова на нашій кафедрі має бути політологічною науковою роботою, а наукова робота передбачає дослідження, а не просто опис, як у рефераті. Політологічне дослідження має вирішувати обрану автором наукову проблему - те питання, для відповіді на котре провадиться дослідження викладене у роботі.

Об'єкт дослідження – це середовище, контекст у якому розглядається досліджуване явище. У нашому випадку – це або МВ, або регіональна система МВ, або якась глобальна підсистема МВ.

Предмет - це певне явище, феномен, котрий досліджується автором і ідейно тотожний, або близький до назви роботи. 


Мета роботи - дати відповідь на головне питання роботи, яке у меті і формулюється. Мета має бути одна.


Завдання, яких за звичай декілька - це проміжні питання і фактори, які потрібно дослідити і встановити для того, щоб відповісти на головне питання роботи. Завдання мають формулюватись чітко, бо у висновках на кожне з них треба дати чітку відповідь.


Методологія має розкривати те, якими саме методами автор має провадити дослідження.


Відповідно головними питаннями для політологічного дослідження МВ мають бути "чому" трапились якісь події, "у чому" іхня суть, "яка їхня природа", а питання "як" щось сталося і "коли" - це питання більше для історичного дослідження. 


Джерелами мають бути документи, а література має містити наукові праці (статті, монографії) у якості основної бази дослідження. Усі статистичні дані мають бути узяті з першоджерел, або зі спеціалізованих збірників. У якості додаткової літератури можна використовувати науково-популярну літературу, інформаціні повідомлення ЗМІ тощо. Підручник і реферати - це вторинні і "третинні" "джерела", що не підходить взагалі. 


Усі джерела і література мають бути використані у роботі в посиланнях.


Оскільки робота невелика, 30-35 сторінок, з яких 3-5 сторінок припадає на вступ і висновки, то у плані мє бути 2-3 розділи на максимум 2-3 підпункти.


Про пошук джерел:


Раджу почати з пошуку англомовних та німецькомовних, а також російськомовних книг за тематикою в google) Можна натрапити на повноцінні pdf-файли з сучасними роботами, у крайньому разі можна знайти частково відкриті книги на google books (є окремі техніки як викачувати з гугл букс цілі книги, але то для великих поціновувачів))). Але треба шукати саме pdf-файли, прописуючи у пошуковому запиті абревіатуру "pdf".


Є електронні бібліотеки на кшталт

 http://libgen.io/

http://gen.lib.rus.ec/

https://sci-hub.tw

http://www.ebook3000.com/

http://ebook777.com 

тощо (можна пошукати інші піратські бібліотеки в гугл).

Ще корисно переглянути видачу перших 500-1000 сторінок гугл-пошуку англійською, українською та іншими доступними тобі мовами.

Можна пошукати книги на vk.com, якщо наукова допитливість переважає пересторогу від попадання до поля зору ФСБ - я особливо не переймаюсь, я усе одно до РФ нев'їздний: там багато викладають книг, монографій, журналів тощо з різної тематики, особливо російськомовних, часто рідкісних, іноді трапляють добрі добірки й іноземними мовами. Тут можна скачати у зручному pdf-форматы найсвіжішы номери популярної іноземної періодики на кшталт The New Yorker, Wall Street Journal тощо, якщо нема можливості платити за офіційну підписку. Можна шукати через внутрішній пошук vk.com також прописуючи в запиті "pdf".


Можна шукати статті через легальні сайти на кшталт www.academia.edu та scholar.google.com., cyberleninka.ru


Можна піти до інститутської бібліотеки і на одному спеціальному комп'ютері у читальній залі зайти до електронної бібіліотеки одного з німецьких університетів: там є доступ до міжнародних електронних баз даних на зразок jstor, ebsco та інших - тут можна скачати статті із провідних міжнародних журналів, щоправда обмежений доступ до монографій.


Усе-таки повноцінне дослідження має ґрунтуватись на сучасних дослідженнях, де уже враховані недоліки попередніх видань. Якщо робота здебільшого грунтується на дослідженнях, страших за 30-40-50 років, це означає, що або тема вже неактуальна, або збір матеріалу проведений поверхнево))) Часто повноцінна література з нашої тематики є лише англійською, або іншими іноземними мовами, і нема українською/російською...


 1.  freelancer isn't working in the service any longer
 2. 25 days2 500 ₴
  Алексей Безуглый
   326   1  0

  Делаю работы по политологии и международным отношениям. Опыт работы более 20 лет, много работ сделано в украинские, эстонские и российские вузы. Обо мне подробно www.refcom.info/alex
  Портфолио работ (русский, украинский и польский язык) www.refcom.info/portfolio
  Готов сделать в нормальные и реальные сроки, с высокой уникальностью, после уточнения деталей в личку. Можно написать и на Ватсапп +380-94-710-03-13 или на почту, как удобнее.

  Estonia Tallin | 10 May at 06:31 |