Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
50 $

Логотип для інтернет-магазину килимів

project complete


Добрий день,

Задача наступна. Для інтернет магазину килимів потрібно намалювати логотип. Є лише одна вимога: це повинен бути західний мінімалізм, а не східна пафосність. Ніяких великих малюнків - перевага надається символам, значкам і тому подібному. Кольори повині бути яскравими, але не допускаються: зелений, жовтий, коричневий. Перевага надається червоному і чорному. Якщо говорити у двох словах, це має бути цікава закарлючка, яка буде хоч якось символізувати килими. В логотипі також має бути відсутній будь який текст.

Терміни дуже піджимають, тому запрошуємо до проекту лише найкращих.

Client's feedback about the contractor Delete Delete

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Чудова людина, яка за мінімум часу може зробити максимум роботи. Головне, що Сергій зумів зробити роботу майже не маючи необхідної інформації - у нього фантастична фантазія і неймовірний креатив.
Важливий момент - завжди на зв'язку: часто переписки йшли з 5 дня до 3 годин ранку і він постійно комунікував.
Також, проявляє ініціативу та робить велику кількість роботи за розумні гроші. Не залишає проект навіть після того, як робота була оплачена: потрібні були деякі правки, які він безкоштовно і дуже швидко виконав.
У зв'язку з цим, було прийнято рішення перекласти на нього ще декілька проектів: чоловік знає свою справу, не задає зайвих питань, робить на совість.

Ilya P. Ilya Pobedyn

Freelancer's feedback about the client Ilya Pobedyn

Payment
Task formulation
Requirements
Availability

Доволен тем что работал с таким заказчиком как Илья. Быстро нашли общий язык и не приходилось по 100 раз переделывать что-то. Максимально ясно сделал постановку задания. Очень адекватный и положительный человек. Рад был сотрудничеству над данным проектом.

Delete D. Delete Delete


Make a proposal!

The client doesn't want to make prepayment? Offer him to make a payment via Safe to avoid possible fraud.

  1.  freelancer isn't working in the service any longer

Client
Ilya Pobedyn
Ukraine Kyiv  6   0
Project published
31 May 2013
227 views
Payment methods
Invited to project