Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
5 000 ₴

Магістерська робота Аналітична система управління клієнтами для АПК

project expired


Магістерська робота.

1 розділ
Визначення агро-пром.сектору (АПС)
Аналіз особливостей діальності в АПС (рослинництво, тваринництво, механізація, сезонність, збереження продукції, зміни виробництва у рослинництві, технології виробництва) відповідно до груп клієнтів (постачальники необхідного, постачальники технологій, покупці продукції, посередники, постачальники послуг щодо збереження, розвитку підприємства, транспортних послу і т.і.). Виявлення та характеристика показників для обліку та їхнім управлінням. (на слснові цього розділу слід підготувати або тези, або статтю у журнал)
ІІ розділ
Системи управління клієнтами як складова ERP-систем (класифікація CМS, порівняльний аналіз щодо можливостей управлінням визначених у І розділі показників, аналіз аналітичних можливостей для прогрнозування показників та дій управляючого персоналу щодо досягнення цілей підприємства АПС. Результат - вибір CМS-системи для задач дипломної роботи)
ІІІ розділ Опис розробки
Розробка груп клієнтів, розробка показників для кожної групи, наповнення бази, розробка переліку користувачів системи з правами доступу та їх функціональними обов'язками, використання алгоритмів роботи з клієнтами, розрахунок трендів щодо розвитку клієнтів, органайзер роботи з клієнтами
Робота потрібна розділами, до 10 листопада.
30% плагіату допускається.
75-80 сторінок.

Applications 1

Only registered users can view attachments.


  1. proposal concealed by freelancer
  2. proposal concealed by freelancer