Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

HR менеджер

project expired


 1.  30 days 10 000 ₴
  232  

  Добрый день. Открыта к новым заказам, готова к сотрудничеству)

 2.  20 days 5000 ₴
  322    2  1

  Добрий день !
  Готовий виконати ваше замовлення та узгодити деталі .
  Дякую!

 3.  30 days 10 000 ₴
  681    3  0

  Здравствуйте! Я - основатель и руководитель рекрутингового агентства “Орбита” (hhagency.com.ua).Мы занимаемся рекрутингом для компаний в качестве удаленного HR. Размещаем Ваши вакансии на наиболее популярных ресурсах трудоустройства и мониторим актуальные резюме, социальные сети. Проводим предварительные собеседования и направляем прошедших их к Вам на основное собеседование. В случае, если сотрудник не прошел испытательный срок, бесплатно находим других. Мы ориентированы на максимально быстрый и качественный подбор сотрудников. Наши цены Вас приятно удивят. От 5000 грн. за вакансию, в отличии от других агентств, которые берут 1-2 месячного оклада сотрудника. Буду рад сотрудничеству с Вами. Если у Вас остались вопросы, с удовольствием готов ответить на них по Vibe\Telegram +380987390770.
  С отзывами о моей работе можете ознакомиться на следующих ресурсах:
  hhagency.com.ua
  https://kabanchik.ua/user/576061
  www.facebook.com/hr.orbit.agency/

  Контакты для делового сотрудничества:
  ♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️
  ‼️HR агентство "Орбита"‼️
  ♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️♨️
  ?Быстрый и эффективный подбор кадров любой сложности.
  ✅Отличное качество, приятные цены.
  ✔️hhagency.com.ua
  ☎️Тел.\Viber\Telegram
  +380987390770
  ?‍✈️Менеджер:
  +380932393700
  [email protected]
  ❤️Подписывайтесь на наши каналы! Новости HR, актуальные вакансии!
  ?FB: www.facebook.com/hr.orbit.agency/
  ?Telegram: https://t.me/hr_orbit_agency
  ?Twitter: https://twitter.com/Hr_Orbit_Agency

 4.  freelancer isn't working in the service any longer
 • Юрій Некрасов
  14 August 2018 |

  Вітаю, Кирил!

  Чи розглядаєте співпрацю на умовах аутсорсингу? Якщо так - пропоную свої послуги та професійний досвід. З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись в розділі мого Резюме.

  Дякую за увагу та надану відповідь!

  Бажаю успіхів у роботі!

 • Кирилл Sales — project author
  14 August 2018 |

  Мы предоставляем аутсорсеру детальную информацию по кандидату, ЗП, условиях работы. Так же формируем АНКЕТУ в гугл докс и тестовое задание письменное или устное. Вы обрабатываете кандидатов и только после полного соответствия условиям предлагаете его кандидатуру. Оплата производиться по факту взятия в штат сотрудника на договорной основе. Вы можете в таком формате взяться за поиск кандидатов и какая будет стоимость Ваших услуг?

 • Юрій Некрасов
  14 August 2018 |

  Вітаю, Кирил!

   

  Перш за все дозвольте подякувати за Ваше повідомлення та відповідь на надану мною пропозицію. 

  Якщо я Вас зацікавив як фахівець HR-профілю, а у Вашому випадку, наскільки правильно я зрозумів відкритий Вами проект, Вам цікаво отримання наступної послуги: 

  Рекрутмент - послуга орієнтована на юридичних та фізичних осіб, які цінують свій час та/або обмежені відповідним бюджетом на першочерговому підборі необхідного персоналу або ж зіткнулися з певними труднощами у процесі пошуку відповідного фахового персоналу.

  На даний час я вільний від виконання/надання інших послуг та готовий до співробітництва і з задоволенням Вам допоможу.

   

       Отже якщо Вас цікавить співробітництво зі мною пропоную попередньо обсудити початкові умови виконання работи (співробітництва), попередньо розповівіши Вам про методику та порядок надання послуг.

       По-перше, дозвольте запропонувати поділити Ваш проект на частини або етапи:  кожен етап - це окрема вакансія зі своїми вимогами, претендентами, співбесідами та оплатою. Таким чином, це дозволить нам зосередитись та ефективніше взаємодіяти по поточній роботі. Початок роботи - отримання від Вас всієї необхідної інформації щодо поточної вакансії та вимоги до майбутніх претендентів. Закінчення роботи - закриття вакансії в день укладення угоди (трудової або будь-якої іншої) з конкретно відібраною особою на посаду відкритої вакансії.

       Розпочати пропоную з першої вакансії у Вашому списку, а саме "Системний адміністратор". Процес рекрутменту - пошуку та підбіру зазначеного фахівця буде включати в себе (мій стандартний робочий план рекрутменту):

  1. Отримання заявки від Замовника (Вас) та формування Профіля вакансії. Ми разом з Вами узгоджуємо і ретельно оговорюємо основні завдання, вимоги до кандидатів і пропоновані умови роботи, включаючи розмір матеріальної винагороди (або винесення оговорення цього питання на співбесіду).

  2. Я проводжу аналіз вакансії: перевіряю її конкурентність позиції на ринку праці - аналіз попиту / пропозиції.

  3. Розпочинається пошук та відбір потенціального кандидата за заданими параметрами у вже існуючих базах певних фахівців, на відповідних майданчиках, SMM.

  4. Зв'язок та спілкування щодо погодження факту зацікавленості претендента саме в Вашій вакансії.

  5. Попереднє інтерв'ю по власному резюме с потенційним кандидатом з метою з'ясування та погодження на відповідність вказаних Вами, як майбутнім Роботодавцем, заявленим вимогам та/або характеристикам, особистим якостям даного претендента.

  6. Заповнення Кандидатом Вашої анкети та складення наданого Вами тестового завдання.

  4. Надання Вам (представнику, або визначеній контактній особі) для ознайомлення резюме кандидата(ів) для погодження запрошення на подальшу співбесіду.

  5. Визначення (або розробити та погодити з Вами) порядку, умови та розкладу проведення співбесіди потенціального кандидата з Вами або Вашим представником.

       Внаслідок цього на співбесіді Ви зустрінетесь тільки з претендентами, які чітко відповідають заявленим Вам характеристикам, мають відповідний рівень кваліфікації та гарантовано зацікавлені у Вашій вакансії.

       У вашому випадку також можу опціонально (як окремо замовлену послугу) запропонувати разробку професійно-орієнтованих тестових завдань (та/або анкет) на відповідність вакансії (якщо Ви такими не володієте, або маєте в них потребу). З задоволенням разроблю та професійно складу вказані матеріали для Вас, з орієнтацією на Ваші побажання, вимоги або умови тощо.

   

       Рекомендовані умови для виконання Вашого Замовлення: 

  1. Отримання від Вас – чіткого та конкретного ТЗ проекту, зі всіма виключеннями та аспектами.

  2. Вимоги в якості, тобто де слід акцентувати увагу, а які факти для Вас не критичні. Також потрібно вказати речі, які Ви категорично не сприймаєте.

  3. Строки виконання проекту (утиснуті/прийнятні/конкретні). Мій стандартний термін - направлення першого кандидата протягом одного тижня.

  4. Визначити засоби гарантованого повідомлення про: прийняття кандидата на вакансію та укладення з ним трудової угоди/договору.

  5. Визначитись та конкретно погодити умови та спосіб розрахунку за отримані послуги. Зокрема моя стандартна вартість підбору фахівців такого рівня дорівнює одній середньомісячній зарплаті по вказаній вакансії.

      

       Описані Вами базові умови, виходячи з Вашої ситуації, зрозумілі та цілком влаштовують. Щодо питання оплати замовлення послуги рекомендую визначити як засіб розрахунку сервіс даного ресурсу "Сейф". В іншому випадку це - однозначно авансовий платіж, в розмірі 500 - 1000 гривень, як свідчення серйозності Ваших намірів, після отримання якого я одразу ж зв’язуюсь в указаний Вами час та спосіб для початку співробітництва за наведеною схемою.

       

       До роботи готовий приступити негайно, як тільки узгодимо всі умови та деталі виконання Вашого замовлення.

   

       Більш детальну або необхідну інформацію щодо мене, та послугах які я надаю, Ви можете отримати на даному ресурсі/сайті, в моєму профілі [ https://freelancehunt.com/freelancer/m0rheus.html ], в разділі "Резюме". У випадку, якщо Вам здається, що отриманої інформації недостатньо – готовий надати всю необхідну Вам інформацію, але в межах умов, необхідних для надання даної послуги.

   

       Отже, якщо всі дані обставини Вас задовольняють і Ви готові скористатися моїми послугами - з радістю готовий приступити до надання послуг.

   

  З найкращими побажаннями успіхів у роботі,    

  Юрій.