Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Модуль для погашення електронних рецептів через API eHealth 1. 237    5  1   1
  14 days3 000 ₴

  Доброго дня, є досвід праці з web API, виконаю замовлення використовуваючи C#/.NET

 2. 665    13  0
  7 days2 500 ₴

  Виконаю на с# або як php скрипти. Вартість та дедлайн обговоримо. Виконаю все як вам потрібно.

 3. 2675    63  0
  7 days2 500 ₴

  Добрий день,

  Поверхнево ознайомився з документацією API - все можна реалізувати, якщо допоможете розібратися в предметній області. Крім того, було б чудово узгодити які саме Вам потрібні функції та можливості API.
  Зроблю на Python 3, якщо немає конкретних вимог до технологій. Допоможу з подальшою інтеграцією, якщо буде потреба.

  Є робочі рішення, які можна дописати під Ваші потреби, тому думаю, що роботи максимум на тиждень.

  Буду радий Вам допомогти!

 4.  freelancer isn't working in the service any longer
 • Добрий день,


  Вам потрібен саме модуль інтеграції у вигляді бібліотеки? Яка мова чи стек технологій? Є документація по API?

 • Олег Гнип
  14 January 2020 |

  Доброго дня! Мені потрібна десктопна програма під Windows, або веб-скрипти на PHP для роботи з елетронними рецептами в аптеці. Зараз є готові рішення, яким я користуюсь, але неможливо інтегрувати веб-сервіс з моєю програмою. Тому і виникло бажання отримати програму, яку потім можна буде інтегрувати зі своєю програмою для обліку.

  Досвіду роботи з API немає, тому потрібна людина, що уже розбиралась з цим API, чи зможе швидко вивчити документацію. Доступи до пердпрод системи eHealth я уже отримав. Можна консультуватись з фахівціями eHealth, є підтримка. Документація, яку надіслали:

  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gNo5gixbDqKvenzNHM_kJU0v2SdqNWLLxZuFVnStZyM/edit#gid=0

 • Добре, я ознайомлюся та зроблю ставку, якщо зможу вам допомогти в цьому питанні

 • Lyubomyr Ruchenchyn
  15 January 2020 |

  Прошу перелічити критерії якості бібліотеки, які ви приймаєте до уваги?

 • Олег Гнип
  16 January 2020 |

  Програма повинна виконувати основні операції: підключення до eHealth, дозволяти мінімально необхідні scope, та отримання токена. Потім має бути зручна форма для пошуку рецепту по введеному номеру, вивід отриманої інформації, у полях вводу підказки, або динамічні випадаючі списки згідно довідників eHealth. Повинні бути перевірки введення даних, тобто якщо там можуть бути тільки латинські символи і цифри - значить програмно має бути обмежено, щоб не вводили символи і кирилицю, перевірка на пусті поля, по довжині і т.п. Повинна бути функція погасити ввівши код підтвердження. Всі відповіді з серверу мають виводитись, тобто чи успішно виконана операція, чи ні, якщо виникли помилки - має бути розшифрування. Сам код має бути з коментарями і зручно форматований. Логування входу/виходу в програму, запити та результати запитів мають записуватись в журнал в файл або базу даних. Код має бути відкритий для подальшої доробки і інтеграції з програмою обліку в аптеці. Якщо використовуються бібліотеки, має бути вихідний код, або вони мають бути стандартними загальнодоступними бібліотеками. Якщо писати будуть з використанням фреймворку, тоді в пріоритеті Yii2.

 • Lyubomyr Ruchenchyn
  19 January 2020 |

  Дякую, Yii2 вважаю застарілою і не актуальною технологією.

  Для реалізації важаю актальними може бути:

  1)java script Node.js (Amazon Micro-servise архітектура) 

  2) c#, .Net Core3 (Azure AD архітектура)

  Також, прошу надати чіткий опис приймання роботи, і вилка ціни (якщо це тендер)!!! 

  На більш детальні питання радо дам відповідь, маємо офіс локально в м. Івано-Франківськ.  

 • Олег Гнип
  20 January 2020 |

  Програма для обліку в аптеці написана на Visual Basic .NET . Частина функціоналу, а саме підписання файлів ЕЦП реалізована на цій мові програмування. Якщо розробка на VB.Net не можлива, тоді схиляюсь більше до c#. Програма повинна пройти тестування препрод-системі, спеціалістами eHealth, тоді вони міняють статус системи і дають доступ до роботи з прод-системою.

  Я бачу це так: Ви пишете програму, я проводжу самостійно тестування, на виконання базових функцій. Можна задачу розбити на кілька основних етапів і проводити самостійне тестування поетапно. По результатах ви усуваєте зауваження, чи помилки, я ще раз тестую. Якщо зауважень більше немає - я організовую тестування програми на препрод-системі eHealth. Можу виконувати тестування, я чи ваші спеціалісти, як домовимось. Виконаним проект вважається після успішного тестування на препрод-системі eHealth.

  Я вперше звертаюсь за допомогою до сторонніх розробників, то ж не знаю нюансів, як прийнято виконувати приймання роботи. Якщо мій план потребує коригування - напишіть свої варіанти.

  Щодо вилки оплати, все залежить від технології, яка буде використана при розробці, якості коду та термінів виконання. Я можу продемонструвати роботу реальної робочої системи, маю інструкцію, що розробив для працівників, зі скриншотами, або ж можу записати відео, щоб можна було приблизно оцінити об'єм роботи.

 • Олег Гнип
  20 January 2020 |

  Після успішної реалізації цього проекту, планується ще ряд задач:  інтеграція з нашою системою обліку (в основному робота з базою даних), доробка інших функцій системи - реєстрація підприємства і працівників в системі eHealth.

 • Lyubomyr Ruchenchyn
  21 January 2020 |

  Цікаво, прошу надати контакти в особистий кабінет