Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Модуль для погашення електронних рецептів через API eHealth

project expired


Потрібно розробити окремий модуль для погашення електронних рецептів через API eHealth. Це так зване «Робоче місце фармацевта» де потрібно реалізувати підключення до сервісу eHealth, отримання даних по номеру рецепту, та відправка змін (погашення рецепту) через API. Інтеграцію з існуючою програмою для відпуску ліків ми виконаємо самостійно.
Відповім на уточнюючі питання. Вартість обговорюється, та залежить від якості та термінів реалізації.
Чекаю на ваші пропозиції. 1. 14 days3 000 ₴
  Денис
  Денис Корниенко
  284     5  1   1

  Доброго дня, є досвід праці з web API, виконаю замовлення використовуваючи C#/.NET

  Ukraine Kyiv | 14 January at 18:48 |
 2. 7 days2 500 ₴
  Denis
  Denis Ayrt
  484     8  0

  Виконаю на с# або як php скрипти. Вартість та дедлайн обговоримо. Виконаю все як вам потрібно.

  Ukraine Ukraine | 14 January at 19:23 |
 3. 7 days2 500 ₴
  Максим
  Максим Богоявленський
  825     15  0

  Добрий день,

  Поверхнево ознайомився з документацією API - все можна реалізувати, якщо допоможете розібратися в предметній області. Крім того, було б чудово узгодити які саме Вам потрібні функції та можливості API.
  Зроблю на Python 3, якщо немає конкретних вимог до технологій. Допоможу з подальшою інтеграцією, якщо буде потреба.

  Є робочі рішення, які можна дописати під Ваші потреби, тому думаю, що роботи максимум на тиждень.

  Буду радий Вам допомогти!

  Ukraine Lvov | 15 January at 16:36 |
 4.  freelancer isn't working in the service any longer
 • Добрий день,


  Вам потрібен саме модуль інтеграції у вигляді бібліотеки? Яка мова чи стек технологій? Є документація по API?

 • Олег Гнип — project author
  14 January at 18:23 |

  Доброго дня! Мені потрібна десктопна програма під Windows, або веб-скрипти на PHP для роботи з елетронними рецептами в аптеці. Зараз є готові рішення, яким я користуюсь, але неможливо інтегрувати веб-сервіс з моєю програмою. Тому і виникло бажання отримати програму, яку потім можна буде інтегрувати зі своєю програмою для обліку.

  Досвіду роботи з API немає, тому потрібна людина, що уже розбиралась з цим API, чи зможе швидко вивчити документацію. Доступи до пердпрод системи eHealth я уже отримав. Можна консультуватись з фахівціями eHealth, є підтримка. Документація, яку надіслали:

  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gNo5gixbDqKvenzNHM_kJU0v2SdqNWLLxZuFVnStZyM/edit#gid=0

 • Добре, я ознайомлюся та зроблю ставку, якщо зможу вам допомогти в цьому питанні

 • Lyubomyr Ruchenchyn
  15 January at 19:22 |

  Прошу перелічити критерії якості бібліотеки, які ви приймаєте до уваги?

 • Олег Гнип — project author
  16 January at 17:15 |

  Програма повинна виконувати основні операції: підключення до eHealth, дозволяти мінімально необхідні scope, та отримання токена. Потім має бути зручна форма для пошуку рецепту по введеному номеру, вивід отриманої інформації, у полях вводу підказки, або динамічні випадаючі списки згідно довідників eHealth. Повинні бути перевірки введення даних, тобто якщо там можуть бути тільки латинські символи і цифри - значить програмно має бути обмежено, щоб не вводили символи і кирилицю, перевірка на пусті поля, по довжині і т.п. Повинна бути функція погасити ввівши код підтвердження. Всі відповіді з серверу мають виводитись, тобто чи успішно виконана операція, чи ні, якщо виникли помилки - має бути розшифрування. Сам код має бути з коментарями і зручно форматований. Логування входу/виходу в програму, запити та результати запитів мають записуватись в журнал в файл або базу даних. Код має бути відкритий для подальшої доробки і інтеграції з програмою обліку в аптеці. Якщо використовуються бібліотеки, має бути вихідний код, або вони мають бути стандартними загальнодоступними бібліотеками. Якщо писати будуть з використанням фреймворку, тоді в пріоритеті Yii2.

 • Lyubomyr Ruchenchyn
  19 January at 18:42 |

  Дякую, Yii2 вважаю застарілою і не актуальною технологією.

  Для реалізації важаю актальними може бути:

  1)java script Node.js (Amazon Micro-servise архітектура) 

  2) c#, .Net Core3 (Azure AD архітектура)

  Також, прошу надати чіткий опис приймання роботи, і вилка ціни (якщо це тендер)!!! 

  На більш детальні питання радо дам відповідь, маємо офіс локально в м. Івано-Франківськ.  

 • Олег Гнип — project author
  20 January at 09:00 |

  Програма для обліку в аптеці написана на Visual Basic .NET . Частина функціоналу, а саме підписання файлів ЕЦП реалізована на цій мові програмування. Якщо розробка на VB.Net не можлива, тоді схиляюсь більше до c#. Програма повинна пройти тестування препрод-системі, спеціалістами eHealth, тоді вони міняють статус системи і дають доступ до роботи з прод-системою.

  Я бачу це так: Ви пишете програму, я проводжу самостійно тестування, на виконання базових функцій. Можна задачу розбити на кілька основних етапів і проводити самостійне тестування поетапно. По результатах ви усуваєте зауваження, чи помилки, я ще раз тестую. Якщо зауважень більше немає - я організовую тестування програми на препрод-системі eHealth. Можу виконувати тестування, я чи ваші спеціалісти, як домовимось. Виконаним проект вважається після успішного тестування на препрод-системі eHealth.

  Я вперше звертаюсь за допомогою до сторонніх розробників, то ж не знаю нюансів, як прийнято виконувати приймання роботи. Якщо мій план потребує коригування - напишіть свої варіанти.

  Щодо вилки оплати, все залежить від технології, яка буде використана при розробці, якості коду та термінів виконання. Я можу продемонструвати роботу реальної робочої системи, маю інструкцію, що розробив для працівників, зі скриншотами, або ж можу записати відео, щоб можна було приблизно оцінити об'єм роботи.

 • Олег Гнип — project author
  20 January at 09:27 |

  Після успішної реалізації цього проекту, планується ще ряд задач:  інтеграція з нашою системою обліку (в основному робота з базою даних), доробка інших функцій системи - реєстрація підприємства і працівників в системі eHealth.

 • Lyubomyr Ruchenchyn
  21 January at 22:13 |

  Цікаво, прошу надати контакти в особистий кабінет