Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
3 300 ₴

Налаштування сервера

project complete


Привіт Фрілансерам!

Потрібне правильне налаштування серверу та консультація як краще реалізувати необхідне завдання.


Сайт: ua.gobesttest.com 

Сервер в німечині digital ocean, зараз мінімальні параметри 1core 1gb ram 15gb ssd

Працює на: apache сервері, php 5.5


Мультимовний сайт, реалізація на піддоменах .ua .en .eu т.д. Зараз є лише один піддомен .ua сайт в розробці та тестуванні. На різних піддоменах буде різний контент та може трішки відрізнятися функціонал. Сайт розрахований для європи, сша, та азії. Почати можна з одної локації, якщо це важливо.

Сайт зберігає велику кількість зображень які генеруються користувачами, тому є проблема з пам'ятю. За 1 день  може додаватися 1 ГБ до пам'яті сайту - це при невеликому трафіку на одному піддомені. Зараз ніякої оптимізації зображень немає. До цих зображень мають доступ користувачі з різних країн, потрібно щоб для них все завантажувалося швидко. 


Варіант 1  - amazon 3s (cloud storage) для розміщення картинок.  Питання вартості, наскільки це дорого? Які є аналогічні варіанти? Амазон надає лише місце для розміщення, чи працює як повноцінна cdn платформа і користувачі мають швидкий доступ з різних кінців світу?


Варіант 2 - cloud flare, до кінця не розібрався. На скільки я зрозумів, можна безкоштовно використовувати їхню cdn для доставки коду сайту, картинки потрібно підгружати зі свого сервера. 


Варіант 3 - купити 3 сервери (європа азія сша) розмістити на кожному з них відповідні піддомени, які стосуються цих країн. Почати з купівлі, наприклад в амстердамі


Що потрібно зробити?


Сайт має швидко працювати. Порекомендуйте як правильно організувати це завдання. Ваші поради?

Потрібно протестувати чи буде сайт працювати на php 7 та nginx. Перенести на відповідний сервер. Це має пришвидшити роботу сайту. Запропонувати свій варіант, якщо він кращий.

Чи є різниця в швидкості завантаження з платним ssl та безкоштовним?

Поставити на HTTP/2.0 


Ціна договірна. Спочатку визначемо об'єм роботи та кращий варіант. Чекаю ваших відповідей. Можете коротко описати як ви це бачите. Дякую!

Client's feedback on cooperation with Семеном Д.

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Робота зроблена швидко і якісно. Семен професіонал, був постійно на зв'язку. Всі домовленості були виконані. На всі додаткові питання я отримав відповіді. Дякую! Рекомендую працювати з Семеном! 1.  freelancer isn't working in the service any longer
 2. 2708
     71  3

  2 days3 300 ₴Winning proposal
  Семен Д. verified

  Вітаю Вас!
  Варіант 2 - cloud flare - це ваш варіант!
  налаштувати сервер, оптимізувати, підключити ssl, поставити на HTTP/2.0 та nginx - я вам допоможу, але роботу вашого сайту на php 7 гарантувати не можу - треба пробувати
  різниці в швидкості завантаження з платним ssl чи безкоштовним немає!!

  - налаштування нового веб-серверу та копія сайту на нього
  - оптимізація зображень та швидкості за рахунок модуля PageSpeed
  - тестування сайту на рахунок підтримки php7
  2000 грн. та 1 доба
  - підключення сайту до сервісу cloudflare
  1000 грн. та 1 доба

  Администрирование, настройка и техническая поддержка виртуальных и выделенных серверов..

  Ukraine Herson | 27 April 2018 |
 3. 3 days2 000 ₴
  Максим
  Максим Кузнецов
  348     1  0

  Взять нормальный сервер или хотябы VPS в нормальном ДЦ, желательно во франкфурте, как центре мирового интернета. Все магистральные провайдеры имеют туда широкий канал. Брать рекуомендую в хетзнере либо ОВХ.

  Сервер настроить из связки NGINX(фронтенд)+apache(бекенд). Учитывая что ваш сайт работает на PHP 5.5 то если он заведётся на PHP7 - это будет чудом. Но даже если заработает - то никакого прироста производительности от этого не будет так как в коде не будут использованы его фишки.

  Посиму рекомендую остановится на PHP 5.6, настроить кеширование и отдачу статики на нгинкс + провести оптимизацию изображений. Это существенно поднимет скорость работы сайта.

  Есть свой дедик в хетзнер с 12 ядер и 64Гб ОЗУ, могу сдать в аренду его кусочек по сходной цене ;)

  Ukraine Kharkiv | 26 April 2018 |
 4. 2 days1 500 ₴
  Дмитро
  Дмитро Лаврик
  3639   verified    150  0   3

  Звертайтеся вирішимо всі Ваші питання. Без застосування сторонніх сервісів. Зробимо максимальну швидкодію в усіх регіонах. Всі "фішки" тут розкрити не моржу - звертайтеся одразу в скайп або вайбер (контакти в підпису).
  Досвід адміністрування більше 15-ти років.
  Перелік деяких клієнтів, для яких налаштовував і супроводжую сервери можна побачити на моєму сайті - https://dl.sm.ua/clients/administer.html
  _________
  З повагою, Дмитро Лаврик
  WWW: https://dl.sm.ua
  E-mail: [email protected]
  Skype: dmytro.lavryk
  Facebook: https://www.facebook.com/dmytro.lavryk
  Тел. (viber): +380506037953

  Ukraine Sumy | 26 April 2018 |
 5. 2458
     71  0

  2 days2 000 ₴
  Игорь Г. verified

  Разницы в скорости работы платного и бесплатного сертификата нет, а вот в алгоритмах - есть.
  Переводить на nginx+php-fpm однозначно стоит. Так же нужно протестировать работу с пхп7, и если заведется, то это даст существенный прирост в скорости.
  Так же нужно проверить работу базы и выполнить ее оптимизацию.
  У DigitalOcean тоже есть сервис как у Amazon s3, но у него вроде нет функции CDN.
  Да, CloudFlare может у себя кешировать статику.
  Географическое разнесение серверов - это дополнительная работа при обслуживании сайта/серверов.

  Контакты больше нельзя =(

  Ukraine Dnepr | 26 April 2018 |
 6. 7 days599 ₴
  Владимир
  Владимир Витковский
  1256   verified    29  0

  Доброго дня. Cloud flare більш оптимально розподілить навантаження по регіонах ніж декілька ваших власних серверів, але це кінцевий етап. Спочатку треба вдосконалити все безпосередньо на вашому сервері. Так, перехід на Nginx + PHP-fpm зменшить потребу в пам'яті (мається на увазі оперативна пам'ять, а не дисковий простір). Перехід на PHP 7 не додасть вам переваг в використанні ресурсів на цьому етапі, але надасть більше можливостей при подальшому розвитку. І чим раніш ви це зробите, тим безболіснішим буде перехід. Щодо зображень - це потрібна більш детальна розмова. Та 1gb ram 15gb ssd це, дійсно, замало.
  І на останнє - досвід більш ніж 15 років, звертайтесь :-)

  Ukraine Kyiv | 26 April 2018 |
 7. proposal concealed by freelancer
 1. 3 days1 000 ₴
  Сергій
  Сергій Мартиненко
  789   verified    25  0

  Вітаю!
  Я би порадив розмістити проект в українського хостера Хостинг Україна https://ukraine.com.ua/?page=283728 (до 31 травня за допомогою промоду UKRAINE30 можете отримати знижку - 30%)
  У них доволі привабливі тарифи на VPS.
  По налаштуванню потрібно обговорювати індивідуально всі нюанси.
  За плечима великий досвід налаштування серверів під різні проекти і різного рівня складності. Готовий взятися за роботу найближчим часом, звертайтеся в скайп: martyn259 або на пошту [email protected]

  Ukraine Vinnytsia | 26 April 2018 |
 1.  freelancer isn't working in the service any longer