Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
200 ₴

Написати огляд книжки - "Іскра життя" Ремарк

project complete


Необхідно написати огляд книжки "Іскра життя" Ремарка:

- українською мовою

- обсягом 2500-3000 збп

- унікалність тексту 90-95%

- читацький огляд (враження, сюжет, але зі збереженням інтриги) 


УВАГА! При публікації своєї пропозиції, додайте приклад-уривок огляду літературного твору (на власний розсуд) обсягом у 2-3 абзаци. Пропозиці без прикладу до розгляду не приймаються! 

Client's feedback about the contractor Вадиме Тарасенко

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Якісно та швидко

Марія М. Марія Марія | Safe Safe

Freelancer's feedback about the client Марії Марії

Payment
Task formulation
Requirements
Availability

Интересное задание, хорошая и быстрая оплата!

Вадим Т. Вадим Тарасенко | Safe Safe 1. 1 day200 ₴
  Юлія Заліська
   80 

  Доброго дня! Готова взятися за роботу, люблю подібне. Звертайтесь,гарантую якісне оформлення тексту! Ось невеличкий приклад.
  Оскар Уайльд "Портрет Доріана Грея"
  Ця історія незвичайна. Вона захоплює її читача з першого ж рядка, з першого ж слова. Автор допомагає відчути на собі усі переживання героїв, кожен герой закохує у себе своїм особливим темпераментом. Книга підвладна справжнім цінителям мистецтва,вона переносить читачів у зовсім іншу епоху, цим самим автор описує зовсім не звіданий для сучасних людей світ і заохочує кожного познайомитись з ним. Читаючи цей твір, я знаходила масу загадок і це ще більше змушувало мене прочитати роман до кінця. Тим не менш,я точно скажу, що цей твір вартий уваги кожного.

  Ukraine Gaivoron | 13 July 2017 |
 2.  3337 
  62   85   0
  Work sample:

  5 days200 ₴

  З задоволенням напишу про улюбленого автора.
  Прикладів рецензій книжок немає, але є приклад рецензії до кінофільму

  Я – циник и романтик. Я – врач и философ. Я – психолог и продавец. Обращайтесь. Для меня невозможного мало.

  Ukraine Kharkiv | 13 July 2017 |
 3. 1 day200 ₴Winning proposal
  Вадим Тарасенко
   1658   72   0

  Здравствуйте.
  Напишу)
  https://drive.google.com/open?id=0Bx_SA2htwvv8enFxTTNrWFhJanc
  https://drive.google.com/open?id=0Bx_SA2htwvv8bmRVTVRGdTJ3TXc

  Ukraine Ukraine | 13 July 2017 |
 4. 1 day100 ₴
  Наталя Святокум
   419   12   0

  Можу взятися за кілька оглядів.
  Приклад:
  Т. Белімова, "Вільний світ" (те, що нашвидку вишукати вдалося, здається, чорновий варіант)
  Але головне – жодної ідеалізації і возведення героїв у «ранг святих». Кожен з персонажів – цілком жива людина, зі своїми слабкими і сильними рисами характеру. На жаль, в сучасній літературі доволі часто жертвують правдивістю змалювання заради прихильності читача. У «Вільному світі» ми зустрічаємо і «милостивого німця», і матір, що пішла «на поводу у катів», щоб прогодувати дітей, і ще не одну й не дві, а цілу купу подробиць, що свідчать про реалістичність і життєву правду, яку так тонко вловила письменниця.
  Але основною перевагою дітища Т. Белімової, навіть попри вищесказане щодо «воєнної» літератури, є його актуальність. Чи можна назвати випадковим збігом сьогоднішні події в Україні і вибір теми для майбутнього роману ще в 2013 році? Хто знає. Але тепер, коли «Вільний світ», вибачте за каламбур, вільно пішов у світ, до дрижаків пробирають деякі детальні описи.

  Ukraine Kropivnitskiy (Kirovograd) | 13 July 2017 |
 5. 1 day200 ₴
  Анастасия Гоголь
   323   7   1

  Доброго дня, виконаю, вже працювала з вами)
  У своєму житті ми часто шукаємо те, що відображає наш світогляд, те, що повторює наші думки та ідеї. Такою "віддушиною" можна назвати книгу 451 за фаренгейтом. Ця історія про книжки, та їх шкоду суспільству.

  У цьому світі вважається що читання та розвиток свого інтелекту- це іллюзія, в книжках немає нічого окрім розчарування, а основна їх місія-засмічувати ваш мозок. Саме тому вони мають бути спалені, а їх власники повинні сісти за грати.
  Пожежники тут не гасять полум'я, а розпалюють, знищуючи книжки Заміть живих псів -роботичні, а люди спілкуються зі своїми телевізорами.
  Є щось схоже, чи не так?

  Ukraine Kyiv | 13 July 2017 |
 6. 1 day1000 ₴
  Мария Литарова
   797   35   0

  "Працюючи над цим романом, автор впав у депресію. У видавництві йому відмовили в публікації та подальшій співпраці. Коли книжка все-таки побачила світ, німецька критика сприйняла її доволі прохолодно, а радянська звинуватила автора в тому, що він проводить паралель… між комунізмом і фашизмом. Успіх твір мав лише в США.
  Йдеться про найпопулярнішого німецького письменника ХХ століття Е. М. Ремарка та його роман «Іскра життя», в якому розповідається про життя в німецькому концтаборі – вигаданому, але неймовірно правдоподібному. Автор досяг реалізму завдяки копіткій праці з архівами та спілкуванню з очевидцями – в’язнями реальних концтаборів.
  Ремарк не лише описує жахіття таборів, а й спонукає читача до роздумів. Чому частина суспільства підтримує ідеологію, яка не визнає рівності людей? Чому в нелюдських умовах одні втрачають людську подобу, а інші зберігають людяність до кінця? По якому праву деякі люди привласнюють право розпоряджатися життями собі подібних?
  Питання актуальні і в наш час, коли в світі не меншає жорстокості, а люди вкотре ходять по межі, що пролягає між добропорядністю обивателя та сім’янина і холоднокровністю вбивці. Іноді лише іскра життя, якщо вона ще жевріє в душі, здатна схилити терези в потрібний бік…"

  Якщо вам сподобалася моя подача, звертайтеся )
  скайп litarovamaria

  Ukraine Kharkiv | 13 July 2017 |
 7. 1 day100 ₴
  Дарья Медведева
   279   1   0

  Очень заинтересовало ваше предложение, так как книги - не просто мое хобби, а и вся моя жизнь! А что может быть лучше, чем писать обзоры на любимые произведения) Пример работы на русском языке, но украинским владею на высшем уровне. Возьмусь выполнить эту работу за 20 грн/1000 збп

  Ольга Громыко "Крысявки"
  "...как можно не любить этих любознательных обаяшек! Громыко в своей книге так ярко и трепетно описывает милых животинок, что, кажется, даже самый заядлый крысоненавистник задумается, а не обзавестись ли и ему своим домашним мини-питомником хвостатых. Еще огромный плюс книги - юмор. Просто невозможно было сдержать улыбку, представляя забавные крысиные шалости. Помимо просто интересного повествования о жизни этих животных, "Крысявки" вполне может претендовать на звание методички для начинающих заводчиков, так как содержит очень много полезных советов по содержанию, лечению и разведению крыс.

  Ukraine Pavlograd | 13 July 2017 |
 8. 1 day150 ₴
  Іра Орищин
   244   2   0

  Доброго дня!
  Я вже багато років захоплююсь творчістю Ремарка, тому із радістю написала би огляд на одну з його книг.
  Маленький приклад- "Великий Гетсбі" Фіцджеральда.
  Кожен з нас є носієм певної історії, яка часто може бути захована в потаємних кутках нашої душі і є недоступною для інших. Читаючи перші сторінки твору, складається враження, що Гетсбі - успішна та багата людина, якій можна лише позаздрити. Однак згодом читач усвідомлює, що за славою та багатством прихована глибока самотність головного героя, який випадково знаходить друга, від імені якого й ведеться розповідь. На сторінках "Великого Гетсбі" підіймаються теми кохання та зради; слави та багатства; дружби та самотності. Історія Гетсбі нікого не залишить байдужим, адже несе в собі ті істини, які близькі кожному.

  Ukraine Lvov | 13 July 2017 |
 9. 1 day200 ₴
  Иван Осокин
   185   4   0

  Заинтересован и готов к повторной совместной работе, сделаю все по ТЗ.
  Пример:
  Рей Бредбері «Кульбабове вино»
  Хоча знайомство із творчістю автора почалося несерйозно і без великих сподівань, але головні герої, внутрішній світ яких був як окремий Всесвіт, все більше завойовували мій інтерес. У цьому романі кожен зможе знайти собі власну віддушину, щось близьке і рідне.
  Книжка розповідає історію одного літа із життя Дугласа Сполдінга, його сім’ї і навіть просто сусідів, які по-своєму також є героями своїх маленьких пригод. Швидко поринаєш у цей чарівний світ дитинства, його таємниць і сподівань, потроху сам стаєш дитиною, для якої кожен день- це відкриття, хоча все ще залишаєшся наївним та довірливий до усього, що тобі кажуть батьки та дорослі.
  Автор запрошує тих, хто втомився від усієї суєти сьогодення і хоче повернутися у ті безтурботні часи, коли всіляка мить пахне і смакує особливо, і я б скористався цією можливістю не один раз.

  Ukraine Kropivnitskiy (Kirovograd) | 13 July 2017 |

Client
Марія Марія
Ukraine Kyiv  30   0
Project published
13 July 2017
101 views