Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
200 ₴

Написати огляд книжки - "Іскра життя" Ремарк

project complete


Необхідно написати огляд книжки "Іскра життя" Ремарка:

- українською мовою

- обсягом 2500-3000 збп

- унікалність тексту 90-95%

- читацький огляд (враження, сюжет, але зі збереженням інтриги) 


УВАГА! При публікації своєї пропозиції, додайте приклад-уривок огляду літературного твору (на власний розсуд) обсягом у 2-3 абзаци. Пропозиці без прикладу до розгляду не приймаються! 

Client's feedback about the contractor Вадиме Тарасенко

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Якісно та швидко

Марія М. Марія Марія | Safe Safe

Freelancer's feedback about the client Марії Марії

Payment
Task formulation
Requirements
Availability

Интересное задание, хорошая и быстрая оплата!

Вадим Т. Вадим Тарасенко | Safe Safe 1. 1 day200 ₴
  Юлія Заліська
   80 

  Доброго дня! Готова взятися за роботу, люблю подібне. Звертайтесь,гарантую якісне оформлення тексту! Ось невеличкий приклад.
  Оскар Уайльд "Портрет Доріана Грея"
  Ця історія незвичайна. Вона захоплює її читача з першого ж рядка, з першого ж слова. Автор допомагає відчути на собі усі переживання героїв, кожен герой закохує у себе своїм особливим темпераментом. Книга підвладна справжнім цінителям мистецтва,вона переносить читачів у зовсім іншу епоху, цим самим автор описує зовсім не звіданий для сучасних людей світ і заохочує кожного познайомитись з ним. Читаючи цей твір, я знаходила масу загадок і це ще більше змушувало мене прочитати роман до кінця. Тим не менш,я точно скажу, що цей твір вартий уваги кожного.

  Ukraine Gaivoron | 13 July 2017 |
 2.  3662 
  62   81    0
  Work sample:

  5 days200 ₴

  З задоволенням напишу про улюбленого автора.
  Прикладів рецензій книжок немає, але є приклад рецензії до кінофільму

  Я – циник и романтик. Я – врач и философ. Я – психолог и продавец. Обращайтесь. Для меня невозможного мало.

  Ukraine Kharkiv | 13 July 2017 |
 3. 1 day200 ₴Winning proposal
  Вадим Тарасенко
   1725   69    0

  Здравствуйте.
  Напишу)
  https://drive.google.com/open?id=0Bx_SA2htwvv8enFxTTNrWFhJanc
  https://drive.google.com/open?id=0Bx_SA2htwvv8bmRVTVRGdTJ3TXc

  Ukraine Ukraine | 13 July 2017 |
 4. 1 day100 ₴
  Наталя Святокум
   434   12    0

  Можу взятися за кілька оглядів.
  Приклад:
  Т. Белімова, "Вільний світ" (те, що нашвидку вишукати вдалося, здається, чорновий варіант)
  Але головне – жодної ідеалізації і возведення героїв у «ранг святих». Кожен з персонажів – цілком жива людина, зі своїми слабкими і сильними рисами характеру. На жаль, в сучасній літературі доволі часто жертвують правдивістю змалювання заради прихильності читача. У «Вільному світі» ми зустрічаємо і «милостивого німця», і матір, що пішла «на поводу у катів», щоб прогодувати дітей, і ще не одну й не дві, а цілу купу подробиць, що свідчать про реалістичність і життєву правду, яку так тонко вловила письменниця.
  Але основною перевагою дітища Т. Белімової, навіть попри вищесказане щодо «воєнної» літератури, є його актуальність. Чи можна назвати випадковим збігом сьогоднішні події в Україні і вибір теми для майбутнього роману ще в 2013 році? Хто знає. Але тепер, коли «Вільний світ», вибачте за каламбур, вільно пішов у світ, до дрижаків пробирають деякі детальні описи.

  Ukraine Kropivnitskiy (Kirovograd) | 13 July 2017 |
 5.  freelancer isn't working in the service any longer
 6. 1 day1000 ₴
  Мария Литарова
   843   35    0

  "Працюючи над цим романом, автор впав у депресію. У видавництві йому відмовили в публікації та подальшій співпраці. Коли книжка все-таки побачила світ, німецька критика сприйняла її доволі прохолодно, а радянська звинуватила автора в тому, що він проводить паралель… між комунізмом і фашизмом. Успіх твір мав лише в США.
  Йдеться про найпопулярнішого німецького письменника ХХ століття Е. М. Ремарка та його роман «Іскра життя», в якому розповідається про життя в німецькому концтаборі – вигаданому, але неймовірно правдоподібному. Автор досяг реалізму завдяки копіткій праці з архівами та спілкуванню з очевидцями – в’язнями реальних концтаборів.
  Ремарк не лише описує жахіття таборів, а й спонукає читача до роздумів. Чому частина суспільства підтримує ідеологію, яка не визнає рівності людей? Чому в нелюдських умовах одні втрачають людську подобу, а інші зберігають людяність до кінця? По якому праву деякі люди привласнюють право розпоряджатися життями собі подібних?
  Питання актуальні і в наш час, коли в світі не меншає жорстокості, а люди вкотре ходять по межі, що пролягає між добропорядністю обивателя та сім’янина і холоднокровністю вбивці. Іноді лише іскра життя, якщо вона ще жевріє в душі, здатна схилити терези в потрібний бік…"

  Якщо вам сподобалася моя подача, звертайтеся )
  скайп litarovamaria

  Ukraine Kharkiv | 13 July 2017 |
 7. 1 day100 ₴
  Дарья Медведева
   250   1    0

  Очень заинтересовало ваше предложение, так как книги - не просто мое хобби, а и вся моя жизнь! А что может быть лучше, чем писать обзоры на любимые произведения) Пример работы на русском языке, но украинским владею на высшем уровне. Возьмусь выполнить эту работу за 20 грн/1000 збп

  Ольга Громыко "Крысявки"
  "...как можно не любить этих любознательных обаяшек! Громыко в своей книге так ярко и трепетно описывает милых животинок, что, кажется, даже самый заядлый крысоненавистник задумается, а не обзавестись ли и ему своим домашним мини-питомником хвостатых. Еще огромный плюс книги - юмор. Просто невозможно было сдержать улыбку, представляя забавные крысиные шалости. Помимо просто интересного повествования о жизни этих животных, "Крысявки" вполне может претендовать на звание методички для начинающих заводчиков, так как содержит очень много полезных советов по содержанию, лечению и разведению крыс.

  Ukraine Pavlograd | 13 July 2017 |
 8. 1 day150 ₴
  Іра Орищин
   265   2    0

  Доброго дня!
  Я вже багато років захоплююсь творчістю Ремарка, тому із радістю написала би огляд на одну з його книг.
  Маленький приклад- "Великий Гетсбі" Фіцджеральда.
  Кожен з нас є носієм певної історії, яка часто може бути захована в потаємних кутках нашої душі і є недоступною для інших. Читаючи перші сторінки твору, складається враження, що Гетсбі - успішна та багата людина, якій можна лише позаздрити. Однак згодом читач усвідомлює, що за славою та багатством прихована глибока самотність головного героя, який випадково знаходить друга, від імені якого й ведеться розповідь. На сторінках "Великого Гетсбі" підіймаються теми кохання та зради; слави та багатства; дружби та самотності. Історія Гетсбі нікого не залишить байдужим, адже несе в собі ті істини, які близькі кожному.

  Ukraine Lvov | 13 July 2017 |
 9. 1 day200 ₴
  Иван Осокин
   227   4    0

  Заинтересован и готов к повторной совместной работе, сделаю все по ТЗ.
  Пример:
  Рей Бредбері «Кульбабове вино»
  Хоча знайомство із творчістю автора почалося несерйозно і без великих сподівань, але головні герої, внутрішній світ яких був як окремий Всесвіт, все більше завойовували мій інтерес. У цьому романі кожен зможе знайти собі власну віддушину, щось близьке і рідне.
  Книжка розповідає історію одного літа із життя Дугласа Сполдінга, його сім’ї і навіть просто сусідів, які по-своєму також є героями своїх маленьких пригод. Швидко поринаєш у цей чарівний світ дитинства, його таємниць і сподівань, потроху сам стаєш дитиною, для якої кожен день- це відкриття, хоча все ще залишаєшся наївним та довірливий до усього, що тобі кажуть батьки та дорослі.
  Автор запрошує тих, хто втомився від усієї суєти сьогодення і хоче повернутися у ті безтурботні часи, коли всіляка мить пахне і смакує особливо, і я б скористався цією можливістю не один раз.

  Ukraine Kropivnitskiy (Kirovograd) | 13 July 2017 |

Client
Марія Марія
Ukraine Kyiv  25    0
Project published
13 July 2017
101 views