Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
100 ₴

Написати огляд книжки - "Історія Бенжаміна Баттона" Фіцджеральд

project complete


Необхідно написати огляд книжки "Історія Бенжаміна Баттона" Фіцджеральд:

- українською мовою

- обсягом 2500-3000 збп

- унікалність тексту 90-95%

- читацький огляд (враження, сюжет, але зі збереженням інтриги) 


УВАГА! При публікації своєї пропозиції, додайте приклад-уривок огляду літературного твору (на власний розсуд) обсягом у 2-3 абзаци. Пропозиці без прикладу до розгляду не приймаються! 

Client's feedback about the contractor Дарье Медведевой

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Робота виконана вчасно та згідно завдання

Марія М. Марія Марія | Safe Safe

Freelancer's feedback about the client Марії Марії

Payment
Task formulation
Requirements
Availability

Понравилось работать с заказчиком. Буду рада и в дальнейшем выполнять заказы. Интересный проект, четкое доступное ТЗ, оплата сразу после проверки - все критерии на высоте!

Дарья М. Дарья Медведева | Safe Safe 1. 1 day100 ₴
  Ира Иванишак
   192 

  Написала в приват. Надіюсь на розгляд моєї кандидатури

  Ukraine Ivano-Frankovsk | 13 July 2017 |
 2. 1 day200 ₴
  Юлія Заліська
   80 

  Доброго дня! Готова взятися за роботу, люблю подібне. Звертайтесь,гарантую якісне оформлення тексту! Ось невеличкий приклад.
  Оскар Уайльд "Портрет Доріана Грея"
  Ця історія незвичайна. Вона захоплює її читача з першого ж рядка, з першого ж слова. Автор допомагає відчути на собі усі переживання героїв, кожен герой закохує у себе своїм особливим темпераментом. Книга підвладна справжнім цінителям мистецтва,вона переносить читачів у зовсім іншу епоху, цим самим автор описує зовсім не звіданий для сучасних людей світ і заохочує кожного познайомитись з ним. Читаючи цей твір, я знаходила масу загадок і це ще більше змушувало мене прочитати роман до кінця. Тим не менш,я точно скажу, що цей твір вартий уваги кожного.

  Ukraine Gaivoron | 13 July 2017 |
 3. 1 day200 ₴
  Мария Литарова
   795   35   0

  Добрый день!

  Напишу рецензию на книгу в интересной подаче. Имею журналистское образование, пишу для журналов статьи на различные темы.
  Для примера могу предложить описания для Книги монстров - "Лилит - первая женщина на Земле"
  https://monbook.ru/monsters/lilit-pervaya-zhenshchina-na-zemle
  десятки описаний для заказчика https://monbook.ru/
  Если заинтересует моя подача пишите в скайп litarovamaria

  Ukraine Kharkiv | 13 July 2017 |
 4. 1 day200 ₴
  Вадим Тарасенко
   1663   71   0

  Здравствуйте.
  Напишу)
  https://drive.google.com/open?id=0Bx_SA2htwvv8enFxTTNrWFhJanc
  https://drive.google.com/open?id=0Bx_SA2htwvv8bmRVTVRGdTJ3TXc

  Ukraine Ukraine | 13 July 2017 |
 5. 1 day200 ₴
  Анастасия Гоголь
   283   7   1

  Доброго дня, виконаю, вже працювала з вами)
  У своєму житті ми часто шукаємо те, що відображає наш світогляд, те, що повторює наші думки та ідеї. Такою "віддушиною" можна назвати книгу 451 за фаренгейтом. Ця історія про книжки, та їх шкоду суспільству.

  У цьому світі вважається що читання та розвиток свого інтелекту- це іллюзія, в книжках немає нічого окрім розчарування, а основна їх місія-засмічувати ваш мозок. Саме тому вони мають бути спалені, а їх власники повинні сісти за грати.
  Пожежники тут не гасять полум'я, а розпалюють, знищуючи книжки Заміть живих псів -роботичні, а люди спілкуються зі своїми телевізорами.
  Є щось схоже, чи не так?

  Ukraine Kyiv | 13 July 2017 |
 6. 1 day100 ₴Winning proposal
  Дарья Медведева
   299   1   0

  Очень заинтересовало ваше предложение, так как книги - не просто мое хобби, а и вся моя жизнь! А что может быть лучше, чем писать обзоры на любимые произведения) Пример работы на русском языке, но украинским владею на высшем уровне. Возьмусь выполнить эту работу за 20 грн/1000 збп

  В. К. Эндрюс "Цветы на чердаке"
  "...В основе сюжета - жизнь семейства Доллангенжеров. Мать Коррина, четверо детей -Крис, Кэти и близнецы Кэрри и Кори остаются в крайне затруднительном финансовом положении после смерти отца семейства Кристофера. Коррина Доллангенжер вынуждена просить помощи у своей семьи. Родители женщины просто сказочно богаты, живут в огромном замке с несчетным количеством слуг. Но обратной стороной медали этого рая на земле является деспотичнось и излишняя, просто фанатичная религиозность. К тому же Коррину давным давно вычеркнули из завещания из-за весьма пикантных семейных обстоятельств. Женщина намерена вернуть расположение отца, но старик ни в коем случае не должен прознать о существовании своих внуков. Поэтому изобретательная мать решает прятать малышей в дальней комнате с выходом на чердак. Постепенно круговорот увлекательной и приятной богатой жизни увлекает женщину с головой, а четверо детей оказываются досадной помехой. Но, как уже было сказано выше, Коррина Доллангенжер - женщина весьма изобретательная, в ее голову приходит один замечательный план, как беспрепятственно устроить свою дальнейшую судьбу.
  Жуткая мрачная история о человеческой жестокости..."

  Ukraine Pavlograd | 13 July 2017 |
 7. 1 day200 ₴
  Іра Орищин
   244   2   0

  Доброго дня!
  Фіцджеральд є одним із моїх улюблених письменників, тому я б із задоволенням написала рецензію на "Історію Бенджаміна Баттона". Рекомендую унікальність тексту та вкладення душі.
  Маленький приклад- "Великий Гетсбі".
  Кожен з нас є носієм певної історії, яка часто може бути захована в потаємних кутках нашої душі і є недоступною для інших. Читаючи перші сторінки твору, складається враження, що Гетсбі - успішна та багата людина, якій можна лише позаздрити. Однак згодом читач усвідомлює, що за славою та багатством прихована глибока самотність головного героя, який випадково знаходить друга, від імені якого й ведеться розповідь. На сторінках "Великого Гетсбі" підіймаються теми кохання та зради; слави та багатства; дружби та самотності. Історія Гетсбі нікого не залишить байдужим, адже несе в собі ті істини, які близькі кожному.

  Ukraine Lvov | 13 July 2017 |
 8. 1 day200 ₴
  Иван Осокин
   205   4   0

  Готов приступить сейчас, заинтересован в повторном сотрудничестве, обожаю эту книгу
  Пример:
  Рей Бредбері «Кульбабове вино»
  Хоча знайомство із творчістю автора почалося несерйозно і без великих сподівань, але головні герої, внутрішній світ яких був як окремий Всесвіт, все більше завойовували мій інтерес. У цьому романі кожен зможе знайти собі власну віддушину, щось близьке і рідне.
  Книжка розповідає історію одного літа із життя Дугласа Сполдінга, його сім’ї і навіть просто сусідів, які по-своєму також є героями своїх маленьких пригод. Швидко поринаєш у цей чарівний світ дитинства, його таємниць і сподівань, потроху сам стаєш дитиною, для якої кожен день- це відкриття, хоча все ще залишаєшся наївним та довірливий до усього, що тобі кажуть батьки та дорослі.
  Автор запрошує тих, хто втомився від усієї суєти сьогодення і хоче повернутися у ті безтурботні часи, коли всіляка мить пахне і смакує особливо, і я б скористався цією можливістю не один раз.

  Ukraine Kropivnitskiy (Kirovograd) | 13 July 2017 |

Client
Марія Марія
Ukraine Kyiv  29   0
Project published
13 July 2017
60 views