Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
200 ₴

Написати огляд книжки - "Лоліта" Набоков

project complete


Необхідно написати огляд книжки "Лоліта" Набоков:

- українською мовою

- обсягом 2500-3000 збп

- унікалність тексту 90-95%

- читацький огляд (враження, сюжет, але зі збереженням інтриги) 

- заголовок огляду написаний у форматі ПІП автора повністю та назва твору в лапках


УВАГА! При публікації своєї пропозиції, додайте приклад-уривок огляду літературного твору (на власний розсуд) обсягом у 2-3 абзаци. Пропозиці без прикладу до розгляду не приймаються! 

Client's feedback about the contractor Вадиме Тарасенко

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Якісно та цікаво

Марія М. Марія Марія | Safe Safe

Freelancer's feedback about the client Марії Марії

Payment
Task formulation
Requirements
Availability

Как всегда - интересное задание, быстрая проверка и оплата. Рекомендую!

Вадим Т. Вадим Тарасенко | Safe Safe 1. 1 dayconcealedWinning proposal
  Вадим Тарасенко
   1605   71   0

  Написать обзор знаменитой "Лолиты" Набокова! Что может быть интереснее!
  Написал для Вас обзор трех романов.

  Ukraine Ukraine | 21 July 2017 |
 2. proposal concealed by freelancer
 3. 1 dayconcealed
  Анастасия Гоголь
   303   7   1

  Доброго дня! Вже працювали із вами неодноразово, виконаю)

  Ukraine Kyiv | 21 July 2017 |
 4. 1 dayconcealed
  Дарья Медведева
   299   1   0

  Добрый день! Буду рада снова с Вами поработать. Так как "Лолита" - один из моих любимых романов, обзор, однозначно, получится качественный, выполненный с душой. Ставка 20 грн за 1000 збп.

  Ukraine Pavlograd | 21 July 2017 |
 5.  1953 
  8   101   0

  1 dayconcealed

  напишу с удовольствием

  United States New York | 21 July 2017 |
 6. 1 dayconcealed
  Юлия Кизыма
   275   2   0

  Добрий день, Маріє! Люблю творчість Набокова. Із задоволенням напишу огляд на цю та інші книги.

  Приклад — уривок з рецензії на роман "Баталіст":
  "Баталіст" — це сучасний роман, який розповідає про те, що не підкорюється часу. Про війну, жорстокість, любов. Про мистецтво і прощення. Колишній військовий кореспондент Фольк живе відлюдником у башті, прикрашаючи її стіни монументальною фрескою. Багатотисячні армії, палаючі міста, перелякані люди, чиє життя обірвала війна, — сюжет, який не змінюється століттями.
  Усамітнення Фолька закінчується, коли до нього приходить смерть у подобі незнайомця. Під час Балканської війни фотограф знімає хорватського солдата Іво Марковича. Фотографія облітає весь світ і назавжди руйнує долю героя. Нарешті Маркович приходить помститися за горе, яке заподіяла йому злощасна світлина. Але перш ніж убити Фолька, він говорить з ним. Про своє життя, про фотографії, про випадковості, які визначають долю.

  Приклади рецензій — https://www.livelib.ru/reader/YuliaZhurbinka/reviews (російською).
  Вартість роботи — 30 гривень / 1000 cимволів.

  Ukraine Ukraine | 21 July 2017 |
 7. 1 dayconcealed
  Іра Орищин
   224   2   0

  Дуже цікава книга, із задоволенням написала б огляд на неї.
  Доброго дня. Готова виконати це завдання в швидкі терміни, звертайтесь.
  Маленький приклад- "Великий Гетсбі".
  Кожен з нас є носієм певної історії, яка часто може бути захована в потаємних кутках нашої душі і є недоступною для інших. Читаючи перші сторінки твору, складається враження, що Гетсбі - успішна та багата людина, якій можна лише позаздрити. Однак згодом читач усвідомлює, що за славою та багатством прихована глибока самотність головного героя, який випадково знаходить друга, від імені якого й ведеться розповідь. На сторінках "Великого Гетсбі" підіймаються теми кохання та зради; слави та багатства; дружби та самотності. Історія Гетсбі нікого не залишить байдужим, адже несе в собі ті істини, які близькі кожному.

  Ukraine Lvov | 21 July 2017 |
 8. 1 dayconcealed
  Иван Осокин
   185   4   0

  Заинтересован и готов к работе, три проекта завершено, без сомнений хочу еще поработать с Вами, жду ответа.Рей Бредбері «Кульбабове вино»
  Хоча знайомство із творчістю автора почалося несерйозно і без великих сподівань, але головні герої, внутрішній світ яких був як окремий Всесвіт, все більше завойовували мій інтерес. У цьому романі кожен зможе знайти собі власну віддушину, щось близьке і рідне.
  Книжка розповідає історію одного літа із життя Дугласа Сполдінга, його сім’ї і навіть просто сусідів, які по-своєму також є героями своїх маленьких пригод. Швидко поринаєш у цей чарівний світ дитинства, його таємниць і сподівань, потроху сам стаєш дитиною, для якої кожен день- це відкриття, хоча все ще залишаєшся наївним та довірливий до усього, що тобі кажуть батьки та дорослі.
  Автор запрошує тих, хто втомився від усієї суєти сьогодення і хоче повернутися у ті безтурботні часи, коли всіляка мить пахне і смакує особливо, і я б скористався цією можливістю не один раз.

  Ukraine Kropivnitskiy (Kirovograd) | 23 July 2017 |
 9. 1 dayconcealed
  Юлія Заліська
   80 

  Доброго дня! Готова взятися за роботу, люблю подібне. Звертайтесь,гарантую якісне оформлення тексту! Ось невеличкий приклад.
  Франц Кафка "Перевтілення"
  Завжди цінуйте те, що вам дає доля. Деколи ми настільки заклопотані, що забуваємо жити, по-справжньому жити. Саме головний герой твору Франца Кафки "Перевтілення" є прикладом такої людини. З дня в день він працює, піклується про своїх батьків та сестру, але зовсім не думає про швидкоплинність свого життя. Доля вирішує змінити його життя, перетворюючи героя на комаху. І так, вона дійсно змінює все навкруги, змінює думки героя, його світобачення, його життя. Ця історія змушує нас цінувати кожну мить свого життя, любити його, адже це найбільший дар, яким ніколи не можна нехтувати. Що ж буде з маленькою комахою далі? Чи перетвориться він знову на людину? Чи достатньо він почав цінувати своє життя? Все це лиш питання часу...

  Ukraine Gaivoron | 23 July 2017 |
 10. 1 dayconcealed
  Кристина Шепа
   175   1   0

  "Лоліта" - поза сумнівом, книга-шедевр. І все-таки відважуся взятися до написання її огляду.
  Приклад - "Ім'я троянди" Умберто Еко.
  Якось увечері професор на самоті працював у Єльській бібліотеці Стерлінга. Несподівано він відчув: якщо хтось захоче вбити його тут, рятунку чекати нізвідки. З цього інстинктивного страху і бажання вбити монаха, котре було, ймовірно, віддзеркаленням особистого відступництва від віри, народився роман "Ім'я троянди".
  У ньому є загадкові смерті в середньовічному абатстві, богословські диспути, єретики і величезна бібліотека-лабіринт, а всі нитки тягнуться до таємничої отруєної книги. Все це замішане на семіотичних техніках і скомбіноване відповідно до принципів побудови сюжету, добре знайомих літературознавцю-теоретику. Складна мова і павутина алюзій на інші тексти не завадили "зразковому авторові" Умберто Еко знайти шлях до своїх "зразкових читачів". Він, ніби бавлячись, вплітає в історично достовірне полотно вузли ілюзій і містифікацій, шифрів і символів, як алхімік, змішує енциклопедичні відомості і моторошні забабони, щоб з цієї суміші дистилювати філософський камінь істини. Втім, сам творець іронічно поміхається, дивлячись на його оманливий блиск, який більше нагадує блукаючий вогник.

  Вартість - 30 грн/1000 знаків.

  Ukraine Ukraine | 24 July 2017 |
 11. 2 daysconcealed
  Анастасия Буланок
   172 

  Буду рада написати для вас огляд на цю знамениту книжку, не раз прочитану мною. Приклад рецензії:
  Дивно, як Белль в настільки короткій формі зумів вмістити стільки болю і відчаю. "Подорожній, коли прийдеш ти в Спа ..." - не просто розповідь, а реквієм ідеалам і очікуванням. І якщо ви не знаєте, що таке тлін і безвихідь, то ласкаво прошу до прочитання.
  Історія про те, як це опинитися на попелищі своїх надій і життя, яке в одну мить перекинулось і ніколи не повернеться на місце. Винен у всьому один німецький чоловік з вусиками, який уявив себе представником вищої раси і заніс цю ідею в голови співгромадян. А раз раса вища, то що потрібно робити з тими, хто нижче? Правильно, винищувати, знищувати і як можна швидше і ретельніше.
  Герой розповіді все дитинство і юність вбирав в себе гітлерівську пропаганду і свято вірив у правдивість слів фюрера, а коли настала війна, разом з однокласниками відправився на фронт. А що далі? Крах ілюзій, психологічна і фізична травма, яка стала останньою крапкою відчаю. Ідеалів немає, все дарма, життя покалічено і що буде далі, невідомо. Війна забрала все.

  Вартість - 40 грн/1000 символів.

  Ukraine Kremenchug | 27 July 2017 |

Client
Марія Марія
Ukraine Kyiv  30   0
Project published
21 July 2017
74 views