Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
150 ₴

Написати огляд книжки - "Понеділок починається в суботу" Стругацькі

project complete


Необхідно написати огляд книжки "Понеділок починається в суботу" Братів Стругацьких:

- українською мовою

- обсягом 2500-3000 збп

- унікалність тексту 90-95%

- читацький огляд (враження, сюжет, але зі збереженням інтриги) 


УВАГА! При публікації своєї пропозиції, додайте приклад-уривок огляду літературного твору (на власний розсуд) обсягом у 2-3 абзаци. Пропозиці без прикладу до розгляду не приймаються! 

Client's feedback about the contractor Анастасии Гоголь

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Якісно виконана робота

Марія М. Марія Марія | Safe Safe

Freelancer's feedback about the client Марії Марії

Payment
Task formulation
Requirements
Availability

Не первый раз работаю с заказчиком, и все критерии на высоте: оплата, тз, контактность. С удовольствием буду сотрудничать в дальнейшем)

Анастасия Г. Анастасия Гоголь | Safe Safe 1. 1 day200 ₴
  Вадим Тарасенко
   1693   68    0

  Здравствуйте.
  Писатель-фантаст - 8 романов издано в в АСТ и Лениздате.
  Пример обзора:
  https://drive.google.com/open?id=0Bx_SA2htwvv8bmRVTVRGdTJ3TXc

  Ukraine Ukraine | 4 July 2017 |
 2. 1 day200 ₴
  Марина Хасанова
   346   3    0

  Із задоволенням візьмусь за цей проект. Книга хороша)

  Ukraine Nikolaev | 4 July 2017 |
 3. 1 day150 ₴Winning proposal
  Анастасия Гоголь
   265   7    1

  Виконаю.
  У своєму житті ми часто шукаємо те, що відображає наш світогляд, те, що повторює наші думки та ідеї. Такою "віддушиною" можна назвати книгу 451 за фаренгейтом. Ця історія про книжки, та їх шкоду суспільству.

  У цьому світі вважається що читання та розвиток свого інтелекту- це іллюзія, в книжках немає нічого окрім розчарування, а основна їх місія-засмічувати ваш мозок. Саме тому вони мають бути спалені, а їх власники повинні сісти за грати.
  Пожежники тут не гасять полум'я, а розпалюють, знищуючи книжки Заміть живих псів -роботичні, а люди спілкуються зі своїми телевізорами.
  Є щось схоже, чи не так?

  Ukraine Kyiv | 4 July 2017 |
 4. 2 days160 ₴
  Юлія Заліська
   80 

  Доброго дня! Готова взятися за роботу, люблю подібне. Звертайтесь,гарантую якісне оформлення тексту! Ось невеличкий приклад.
  Оскар Уайльд "Портрет Доріана Грея"
  Ця історія незвичайна. Вона захоплює її читача з першого ж рядка, з першого ж слова. Автор допомагає відчути на собі усі переживання героїв, кожен герой закохує у себе своїм особливим темпераментом. Книга підвладна справжнім цінителям мистецтва,вона переносить читачів у зовсім іншу епоху, цим самим автор описує зовсім не звіданий для сучасних людей світ і заохочує кожного познайомитись з ним. Читаючи цей твір, я знаходила масу загадок і це ще більше змушувало мене прочитати роман до кінця. Тим не менш,я точно скажу, що цей твір вартий уваги кожного.

  Ukraine Gaivoron | 4 July 2017 |
 5. 1 day200 ₴
  Иван Осокин
   188   4    0

  Зроблю швидко і якісно, вимог дотримаюсь, раніше вже працював з Вами.
  Замовлення буде готове вже сьогодні.
  Рей Бредбері «Кульбабове вино»
  Хоча знайомство із творчістю автора почалося несерйозно і без великих сподівань, але головні герої, внутрішній світ яких був як окремий Всесвіт, все більше завойовували мій інтерес. У цьому романі кожен зможе знайти собі власну віддушину, щось близьке і рідне.
  Книжка розповідає історію одного літа із життя Дугласа Сполдінга, його сім’ї і навіть просто сусідів, які по-своєму також є героями своїх маленьких пригод. Швидко поринаєш у цей чарівний світ дитинства, його таємниць і сподівань, потроху сам стаєш дитиною, для якої кожен день- це відкриття, хоча все ще залишаєшся наївним та довірливий до усього, що тобі кажуть батьки та дорослі.
  Автор запрошує тих, хто втомився від усієї суєти сьогодення і хоче повернутися у ті безтурботні часи, коли всіляка мить пахне і смакує особливо, і я б скористався цією можливістю не один раз.

  Ukraine Kropivnitskiy (Kirovograd) | 4 July 2017 |

Client
Марія Марія
Ukraine Kyiv  28    0
Project published
4 July 2017
98 views