Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
200 ₴

Написати огляд книжки - "Записки юного лікаря" Булгаков

project complete


Необхідно написати огляд книжки "Записки юного лікаря: Булгакова:

- українською мовою

- обсягом 2500-3000 збп

- унікалність тексту 90-95%

- читацький огляд (враження, сюжет, але зі збереженням інтриги) 


УВАГА! При публікації своєї пропозиції, додайте приклад-уривок огляду літературного твору (на власний розсуд) обсягом у 2-3 абзаци. Пропозиці без прикладу до розгляду не приймаються! 

Client's feedback about the contractor Иване Осокине

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Вчасно та якісно

Марія М. Марія Марія | Safe Safe

Freelancer's feedback about the client Марії Марії

Payment
Task formulation
Requirements
Availability

Готов сотрудничать еще, хороший работодатель

Иван О. Иван Осокин | Safe Safe 1. 1 dayconcealed
  Юлія Заліська
   80 

  Доброго дня! Готова взятися за роботу, люблю подібне. Звертайтесь,гарантую якісне оформлення тексту! Ось невеличкий приклад.
  Оскар Уайльд "Портрет Доріана Грея"
  Ця історія незвичайна. Вона захоплює її читача з першого ж рядка, з першого ж слова. Автор допомагає відчути на собі усі переживання героїв, кожен герой закохує у себе своїм особливим темпераментом. Книга підвладна справжнім цінителям мистецтва,вона переносить читачів у зовсім іншу епоху, цим самим автор описує зовсім не звіданий для сучасних людей світ і заохочує кожного познайомитись з ним. Читаючи цей твір, я знаходила масу загадок і це ще більше змушувало мене прочитати роман до кінця. Тим не менш,я точно скажу, що цей твір вартий уваги кожного.

  Ukraine Gaivoron | 13 July 2017 |
 2. 1 dayconcealed
  Елена Вовк
   1152  verified   16   0

  Приклад анонсу книги російською (вимога ТЗ), українською володію досконало. .
  «Окно в лесу» Александра Грина.
  Герой рассказа — охотник, заблудившийся в лесу. Увидев темной ночью освещенное окно в чаще, человек спешит к нему, надеясь, что самое страшное уже позади.
  На страницах произведений Александра Грина жестокий несправедливый мир можно победить высокими чувствами — любовью, дружбой, благородством. Иногда на помощь главным героям приходят сверхъестественные способности или волшебство. Ведь добро, по мнению автора, должно торжествовать всегда.
  Романтическое творческое наследие Александра Грина востребовано во все времена, потому что и взрослые люди хотят верить в сказку.

  Ukraine Ukraine | 13 July 2017 |
 3. 1 dayconcealed
  Вадим Тарасенко
   1605   71   0

  Здравствуйте.
  Напишу)
  https://drive.google.com/open?id=0Bx_SA2htwvv8enFxTTNrWFhJanc
  https://drive.google.com/open?id=0Bx_SA2htwvv8bmRVTVRGdTJ3TXc

  Ukraine Ukraine | 13 July 2017 |
 4. 1 dayconcealed
  Анастасия Гоголь
   303   7   1

  Доброго дня, виконаю, вже працювала з вами)
  У своєму житті ми часто шукаємо те, що відображає наш світогляд, те, що повторює наші думки та ідеї. Такою "віддушиною" можна назвати книгу 451 за фаренгейтом. Ця історія про книжки, та їх шкоду суспільству.

  У цьому світі вважається що читання та розвиток свого інтелекту- це іллюзія, в книжках немає нічого окрім розчарування, а основна їх місія-засмічувати ваш мозок. Саме тому вони мають бути спалені, а їх власники повинні сісти за грати.
  Пожежники тут не гасять полум'я, а розпалюють, знищуючи книжки Заміть живих псів -роботичні, а люди спілкуються зі своїми телевізорами.
  Є щось схоже, чи не так?

  Ukraine Kyiv | 13 July 2017 |
 5. 1 dayconcealed
  Мария Литарова
   771   36   0

  "Твір відомого російського письменника Михайла Булгакова «Записки юного лікаря» – це цікава розповідь про становлення ескулапа. Про його трудовий шлях, що сповнений не лише успіхів, у прикрих втрат. Лікар Бомгард проходить шлях від молодого, недосвідченого доктора до зрілого, врівноваженого служителя медицини, який усвідомив покладену на нього величезну відповідальність. Його головним покликанням є спасіння людей.
  Душевні переживання головного героя перегукуються із почуттями автора твору, який теж вибрав цей нелегкий шлях. Що страхає лікаря? Безсилля перед хворобою, яка може забрати життя пацієнта. Він не має права на жодну помилку! Аби не допустити летального фіналу, він повинен невпинно самовдосконалюватись та підвищувати професійний рівень… "

  Якщо вам сподобалася моя подача, звертайтеся )
  скайп litarovamaria

  Ukraine Kharkiv | 13 July 2017 |
 6. 1 dayconcealed
  Дарья Медведева
   299   1   0

  Очень заинтересовало ваше предложение, так как книги - не просто мое хобби, а и вся моя жизнь! А что может быть лучше, чем писать обзоры на любимые произведения) Пример работы на русском языке, но украинским владею на высшем уровне. Возьмусь выполнить эту работу за 20 грн/1000 збп

  Рик Янси "Ступени, ведущие в бездну"
  "... История монстролога и его ученика подошла к финалу, грустному и трагическому. Но не всегда ведь быть хэппи-эндам (в жизни-то их, обычно, днем с огнем не сыщешь). Есть некая злая ирония в том, что профессор монстрологии Уортроп, всю жизнь охотившийся на редких монстров, так и не смог рассмотреть по истине эксклюзивный экземпляр, который всю жизнь рос под его крылом и был ему верным помощником. Речь идет именно об Уилле Генри. Хотя абсолютно нельзя винить его, ведь в каждом, наверняка, сидит монстр, который только и ждет подходящего момента, чтоб вырваться на волю. И только сам человек определяет, насколько прочны прутья его клетки.
  Смысл всего цикла Янси емко уместил в одном предложении: "Вот и выходит, что мы - чудовища, только мы и есть по-настоящему аберрантная форма жизни".

  Ukraine Pavlograd | 13 July 2017 |
 7. 1 dayconcealed
  Іра Орищин
   224   2   0

  Доброго дня!
  Люблю читати художні книги, тому із задоволенням би попрацювала з вами. Рекомендую унікальність тексту та вкладення душі.
  Маленький приклад- "Великий Гетсбі".
  Кожен з нас є носієм певної історії, яка часто може бути захована в потаємних кутках нашої душі і є недоступною для інших. Читаючи перші сторінки твору, складається враження, що Гетсбі - успішна та багата людина, якій можна лише позаздрити. Однак згодом читач усвідомлює, що за славою та багатством прихована глибока самотність головного героя, який випадково знаходить друга, від імені якого й ведеться розповідь. На сторінках "Великого Гетсбі" підіймаються теми кохання та зради; слави та багатства; дружби та самотності. Історія Гетсбі нікого не залишить байдужим, адже несе в собі ті істини, які близькі кожному.

  Ukraine Lvov | 13 July 2017 |
 8. 1 dayconcealed
  Марина Хасанова
   344   3   0

  Доброго дня! Було б цікаво спробувати)
  Уривок з огляду "Фелікс Австрія":
  ""Фелікс Австрія" Софії Андрухович - прекрасний взірець сучасної української літератури. З найперших сторінок читач занурюється в атмосферу самого кінця ХІХ сторіччя - Святки 1900 року. І не встигає оговтатись, як вже знаходить себе десь на середині книжки. І це не тому, що "Фелікс Австрія" має якийсь дуже динамічний сюжет. Напроти, оповідь ллється без поспіху, дозволяючи читачеві сповна насолодитись старою мовою українських земель у складі Австро-Угорщини. Безліч діалектизмів створюють особливий настрій, але не заважають сприймати текст: читаючи ці слова, ви скоріше згадуєте їх, ніж вивчаєте".

  Ukraine Nikolaev | 13 July 2017 |
 9. 1 dayconcealedWinning proposal
  Иван Осокин
   185   4   0

  Заинтересован и готов к повторной совместной работе, сделаю все по ТЗ.
  Пример:
  Рей Бредбері «Кульбабове вино»
  Хоча знайомство із творчістю автора почалося несерйозно і без великих сподівань, але головні герої, внутрішній світ яких був як окремий Всесвіт, все більше завойовували мій інтерес. У цьому романі кожен зможе знайти собі власну віддушину, щось близьке і рідне.
  Книжка розповідає історію одного літа із життя Дугласа Сполдінга, його сім’ї і навіть просто сусідів, які по-своєму також є героями своїх маленьких пригод. Швидко поринаєш у цей чарівний світ дитинства, його таємниць і сподівань, потроху сам стаєш дитиною, для якої кожен день- це відкриття, хоча все ще залишаєшся наївним та довірливий до усього, що тобі кажуть батьки та дорослі.
  Автор запрошує тих, хто втомився від усієї суєти сьогодення і хоче повернутися у ті безтурботні часи, коли всіляка мить пахне і смакує особливо, і я б скористався цією можливістю не один раз.

  Ukraine Kropivnitskiy (Kirovograd) | 13 July 2017 |

Client
Марія Марія
Ukraine Kyiv  30   0
Project published
13 July 2017
67 views