Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

NFT MARKETPLACENFT MARKETPLACE

Translated

Applications 1

Only registered users can view attachments.
 1.  freelancer isn't working in the service any longer
 2.  freelancer isn't working in the service any longer
 3. proposal concealed by freelancer
 4. 301  
  1 day1000 UAH

  Доброго ранку, Сергію
  Мене звати Антон, спеціалізуюся на веб-дизайні та веб-розробці сайтів. Я працюю на ринку України понад 5 років. Кожен із моїх клієнтів мав можливість відчути найвищу якість обслуговування. Працював з великими проектами, а саме з медичними центрами та будівельними компаніями. У мене є власна команда цифрового маркетингу "Recipe"
  Команда Recipe – це фахівці, які чітко розуміють свою роль, функціонал та зони відповідальності, що забезпечують якісний результат, ясність на кожному етапі взаємодії з клієнтом. Це фахівці, які знають, як дати результат, бо через п'ять років своєї роботи вони вже перевірили усі гіпотези. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до роботи та своєчасне її виконання. Адже над проектом працюватимуть кілька людей, які відповідатимуть за певний етап, що гарантуватиме належне виконання роботи. У моєму профілі ви знайдете кейси наших робіт. Ось ще посилання на наше портфоліо на іншому сайті (зручнішому).
  Behance

  Ми будемо раді допомогти вам.

  Щоб максимально якісно Вам допомогти нам потрібно ТЗ, від якого залежатиме ціна. (Скидаємо бриф на заповнення, щоб максимально якісно виконати ваші вимоги)

  Ми із задоволенням допоможемо. Також хочу зробити наголос, що у Вас есть можливість працювати не з одним фахівцем, а з командой експертів. Готові зателефонувати в Zoom, щоб краще познайомитися та обговорити ваші питання. Звичайно, остаточна відповідь за Вами, але ми готові показати крутий результат у процесі співпраці з нами. Чи готові його побачити?

 5. proposal concealed by freelancer
 6. 156  
  10 days10 000 UAH

  Привіт!
  Зацікавив ваш проект. Перш ніж взятись за нього хотів би уточнити пул задач, які треба виконати. Наскільки я зрозумів над проектом вже працюють розробники, важливо розуміти який саме напрямок буду закривати я.

 7. 301  
  7 days40 000 UAH

  Добрый день, заинтересованы в вашем проекте
  Работаем с такими проектами, хотим созвониться и обговорить все более подробно